Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - ałłła.....to okropnie wygląda

Anonymous - Czw 09 Kwi, 2009 11:21
Temat postu: ałłła.....to okropnie wygląda
Wczoraj miałam mały wypadek na rowerze ( no może nie taki mały).....mam teraz całe kolano zdarte i na lewej łydce tak samo....to okropnie boli a jeszcze gorzej wygląda...no i jeszcze ręka pozdzierana ...dłonie......od łokcia w dół i plecy zdarte......no i nos trochę pozdzierany...na szczęście nic sobie nie połamałam...ale boje się że zostaną po tym oooookropne blizny .....co mam zrobic żeby się szybko zagojiły bo mam niedługo ipereze i raczej jak zakonnica nie ubiore się s spudnice do ziemi i bluzke z rękawami które będom zakrywać dłonie...RATUNKU

[ Dodano: Czw 09 Kwi, 2009 11:07 ]
bardzo was prosze od odpowiedź co mam zrobic żeby nie zostaly po tym blizny i żeby się szbko zagoiło...
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 12:22
Temat postu:
Łolaboga xP To żeś sie wyrypała, nie ma co ;P
Ja kiedys też tak miałam, a najgorzej zfatygowany miałam nos. Ciągle mam takie lekkie wgłębienie, wygladające jak po ospie. Na szczęście w ogóle nie widać, bo mam piegi ;P
Wątpię, żeby był jakiś extra-środek na takie zdarcia. Chociaż, sa różne maści tzw. antybiotykowe, które można kupic w aptece. Pomagają szybciej sie zagoić.
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 12:23
Temat postu:
Wiesz myślę, ze może powinnaś iść z tym do lekarza. Słyszałam gdzieś o maściach na blizny [jakbyś je miała] to może by ci przepisał. Powinnas te rany przemywać wodą utlenioną i wszystko powinno się zagoić, jeśli jednak nie to idź z tym do lekarza i tak jak mówiłam poproś o maść na blizny.
Shaunri - Czw 09 Kwi, 2009 14:07
Temat postu:
"woda utleniona" : )

Po zdarciach śladu pewnie nie zostanie, jeśli nie są to żadne głębsze rany cięte / oparzenia to powinno się bez problemu zagoić.

Niestety zdarcia mają to do siebie że wyglądają niezbyt estetycznie. Tak czy owak, żadnych złotych środków nie ma - Twój organizm sam sobie z tym nieźle poradzi. Nie zdzierać powstałych strupów, przemyć co jakiś czas wodą z delikatnym mydłem i wystarczy.
Tremere - Pią 10 Kwi, 2009 01:15
Temat postu:
mozesz kupic jakas masc na drobne ranki w aptece, to przyspieszy gojenie. na blizny sa dobre kremy, wiec spokojnie :p ja mialam zszywane rooozne czesci twarzy a nie ma po tym sladu.
Shaunri - Pią 10 Kwi, 2009 09:19
Temat postu:
Naprawdę trzeba się postarać żeby ślad został : )

Co Cię tak długo nie było Tremere : )? Stęskniliśmy się ; )
Tremere - Pią 10 Kwi, 2009 14:39
Temat postu:
wiem, wiem biggrin praca mnie pochlonela Wink
Shaunri - Pią 10 Kwi, 2009 15:14
Temat postu:
Załapałaś robotę w Polsce, czy z USA do nas piszesz : )?
Anonymous - Pią 10 Kwi, 2009 15:19
Temat postu:
A może to i to? Smile
Anonymous - Pią 10 Kwi, 2009 19:30
Temat postu:
Jeśli to jakieś głębokie/wcięte rany, to mogą zostać blizny. Jeśli to tylko zdarty naskórek, to nie pojawią się blizny. Możesz kupić w aptece jakąś maść na szybkie gojenie. A przede wszystkim- czy zdezynfekowałaś rany wodą utlenioną albo chociaż wodą z mydłem?
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 04:01
Temat postu:
jak na razie zostaje w polsce, przynajmniej dopoki bede miala ta robote Wink
@siex - Sob 11 Kwi, 2009 18:26
Temat postu:
Praca, jaka jeśli można wiedzieć Smile
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 21:13
Temat postu:
mlodszy dyrektor artystyczny Wink
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 21:49
Temat postu:
Ale fajnieee Wink))
Shaunri - Nie 12 Kwi, 2009 09:25
Temat postu:
Tremere siedzi za biurkiem : )?
SIMON300195 - Nie 12 Kwi, 2009 10:42
Temat postu:
w spódnicy i koszuli z krawatem oraz upiete włosy?!?
Tremere - Nie 12 Kwi, 2009 17:34
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Tremere siedzi za biurkiem : )?

najczesciej latam po calej agencji, ale zdarza sie ze siedze za biurkiem albo rozmawiam z klientami :d jakby mi ktoś o tym powiedział 5 lat temu to bym padła. :D
Shaunri - Nie 12 Kwi, 2009 20:12
Temat postu:
To w sumie wyobrażasz sobie moje zaskoczenie : )

Ale bardzo pozytywnie, nie ma co, tylko gratulować : )
@siex - Pon 13 Kwi, 2009 16:56
Temat postu:
U wow dyrektor nieważne, że młodszy xd.
Gratuluję Smile
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 17:54
Temat postu:
biestety zostały mi blizny choć wydąlam chyba ze 100 zł na rużne maści Sad
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 18:08
Temat postu:
Myszka- jak pod zdartej skórce mogły ci zostać blizny? Jeśli to były głębokie rany, to rozumiem, ale zdarta skórka? Może to jeszcze świeżo zagojone ranki.
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 18:44
Temat postu:
Riaga napisał/a:
zdartej skórce

popierwsze nie zdarta skorka bo tam gdzie zostały blizny to miałam powbijane kamyki więc wiesz....a rana nie świerza bo wypadek miałam 10 kwietnia ....mam wgłebiene tam gdzie była rana i taki dziwny kolor skóry a skóra jest tak gładka
eviltwin1 - Sro 27 Maj, 2009 19:45
Temat postu:
Kobieto, nie martw się Smile. Trzeba czasu Razz. Zagoi się.
Ja "malutką" rankę "uzyskałem" miesiąc temu. Goi się cały czas, prawie już nie widać. Ale - to nie jakieś cuda - niewidy, że dwa dni i już. To się robi po trochu.
Anonymous - Czw 28 Maj, 2009 18:10
Temat postu:
dzięki za miłe slowa ale u mnie niesty widać bo skóra ma taki filoetowy kolor na prawie całym kolanie i w kilku miejscach są wgłembienia Sad

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group