Dzieci OnLine

Zwierzęta - Kłopoty ...

@siex - Czw 09 Kwi, 2009 13:13
Temat postu: Kłopoty ...
Moja suczka została wysterylizowana w piątek. Nie wiem co się dzieje, ale jest dziwna. Spokojna i co najgorsze rana jest cała twarda i ma mleko. Co się dzieje?
Prosze was o pomoc.
Love Love Love
Shaunri - Czw 09 Kwi, 2009 14:03
Temat postu:
Zapamietaj sobie jedną radę na całe życie - nigdy nie szukaj porad medycznych na forach internetowych. Masa się na nich roi "specjalistów" od siedmiu boleści.

Mogła zostać źle wysterylizowana jeśli ma mleko. Wybierz się do weterynarza jeszcze raz.
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 14:06
Temat postu:
Wiem tylko, że bardzo często po kastracji/sterylizacji, zwierzęta robia sie ospałe i bardzo spokojne. Może to trwać jeszcze troche po zabiegu, lecz niektórym tak już zostaje, bo zmniejszyła się liczba hormonów. To wiem, bo miałam kotkę po sterylizacji i wysłuchalam pogawędkę u wtereynarza. Właśnie, to do niego powinnaś się skierowac jak najszybciej.
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 14:13
Temat postu:
Dzisiaj chyba z nią idę. No a jeśli została źle wysterylizowana to co mogą zrobić żeby to naprawić? Czy nic się nie da? Bardzo wam dziękuję za pomoc.
Boje się strasznie <beczy>
Alle byłam u lekarza z nia 3 dni po operacji i wszystko było dobrze. Zauważyłam to z mamą 2 dni po wizycie.
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 14:15
Temat postu:
Narazie nie rozpaczaj ;D Bo może to byc po prostu taka reakcja pieska, a wkrótce może się wszystko unormuje. Ale nie zwlekaj właśnie z tym weterynarzem. bo nawet w kolejnych dniach będzie nie najłatwiej sie dostać, przez święta ^
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 14:17
Temat postu:
No właśnie bardzo dziękuję violetLily, uspokoiłaś mnie. Własnie święta, trzeba się śpieszyć. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Shaunri - Czw 09 Kwi, 2009 14:30
Temat postu:
Spokojnie, to w sumie bardzo standardowy zabieg, jeśli weterynarzowi gdzieś po drodze się "powinęła ręka", to po prostu otworzy suczkę jeszcze raz, wytnie co ma wyciąć, naprawi co zepsuł, poprawi szwy i będzie dobrze. Sterylizacja to prosty zabieg i nie ma się czym przejmować, ale często zdarza się że weterynarz sterylizuje "na szybko", zabieg zostanie źle przeprowadzony i suczka na przykład w przysżłości gwałci zabawki, albo udaje że to jej młode, czego nie powinna robić. Właśnie dlatego - dla dobra pieska - warto się wybrać jeszcze raz do weterynarza, pomęczyć go trochę, żeby sprawdził czy wszystko jest ok.
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 14:35
Temat postu:
Nie ma za co ^. Dla dobra suczki ;]
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 14:52
Temat postu:
Dziękuję wam. Oh violetLily, dla Saby, dziękuję w jej imieniu Smile.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group