Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Impreza !

KaMciaA - Pią 17 Kwi, 2009 19:28
Temat postu: Impreza !
odrazu mówię że nie mogłam znaleźć tematu Imprezy żeby pasowałao więc tutaj dałam .
______________________
mam taki problem z koleżanką otóż mam dziś urodzinki ; D a moja koleżanka miała 12 kwietnia i wgl ..
i tak sobie pomyślałyśmy razem że fajnie by było gdybyśmy razem je miały bo jesteśmy ze sobą bardzo zrzyte . ; ] mam już termin ustwiony że 24 kwietnia to będzie piątek zrobimy urodzinki nasze .


ale nie wiemy gdzie ? : ( i właśnie chcem żebyście mi pomogli bo nie mamy pomysłu a chcemy żeby to były orginalne urodziny ! nasi rodzice wiedzą że je robimy i nam pomogą we wszystkim .

proszę bardzo WAS o pomoc . przyda się każdy pomysł . !
SIMON300195 - Sob 18 Kwi, 2009 10:54
Temat postu:
poszukaj jakieś dobrej restauracji albo zamów w mc donald dotaniecie czapeczki itd. Mr. Green
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 11:33
Temat postu:
Domówki są fajne Laughing
Możesz zrobić w kinie, albo jak w MTV Moje super słodkie urodzinki Laughing
krystian603 - Sob 18 Kwi, 2009 12:57
Temat postu:
KaMciaA, spóźnione naj naj , najlepiej w domu ustalcie z koleżanką u kogo będzie impra, złóżcie się na żarcie, a jako DJ poproście jakiegoś znawcę w kompach i muzie może masz takiego kolege??
KaMciaA - Sob 18 Kwi, 2009 17:28
Temat postu:
simon - wiesz ja i moja koleżanka nie mamy po 6 lat żeby w mc robiły urodziny x D
krystian - mam ich pełno . ; D
ale właśnie nie chcemy robić domówki bo w sumie chcemy mieć też na nich alkohol i wgl ..
nasty_girl - Sob 18 Kwi, 2009 17:50
Temat postu:
Heh.. rozumiem, że marzy wam się coś w klubie? No ładnie, tylko, że raz z alkoholem będziecie mieć ogromny problem, jeśli ktoś zgodzi się na urodziny 13,14 latek? A dwa, że wynajęcie salki to 300 - 1000 zł, w zależności od miasta, a loży - no tak ze 150 - 200 zł. A co po środku? Dorosłym jest łatwiej, dla dzieci wiele atrakcji.. więc wam chyba dom zostaje Wink
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 17:55
Temat postu:
Kobieto weź) pomyśl 13-14 lat i alkohol? Społeczeństwo glupieje.
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 17:56
Temat postu:
We Wrzeszczu jest parę urokliwych miejsc, jeśli lubisz zakrapiane urodziny w plenerze Razz
nasty_girl - Sob 18 Kwi, 2009 18:32
Temat postu:
Nie zdradzaj takich tajemnic, bo potem miejsca zabraknie, jak się cała podstawówka zbiegnie ;p
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 18:35
Temat postu:
Przecież ktoś będzie musiał przejąć po mnie schedę, jak już przestanę tam bywać Smile
KaMciaA - Sob 18 Kwi, 2009 22:39
Temat postu:
tak tylko wyszedł problem że u mnie naepwno nie będzie domówki bo mam małą siostre i mieszkam na 32 m kwadratowych nie jestem bogaczką ! ale ciesze się z tego co mam ! a u koleżanki domówka też odpada bo nie może : ( .
nasty - raczej nie podstawówka ; / tylko gimnazjum !
o widzę że Słupek z Gdańska to super !
bo chcemy zrobić urodziny też w matemblewie na górkach . biggrin
ale gdzie wszystko uszykujemy i wgl .. czasu coraz mniej a my nie mamy miejsca na urodziny nasze !
Anonymous - Sob 18 Kwi, 2009 23:01
Temat postu:
Ja urodzin nie mam i pewnie mieć nie będe od 10 roku życia, a jak już miałem to tylko 3 osoby + ciasto parówkowe własnej roboty i jakaś tam pizza z Biedronki. Ja to miałem źle, jak na te czasy, czyż nie? A wam to się alkoholu zachciewa biggrin
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 23:18
Temat postu:
Ja pewnie w tym roku zrobię coś wg pomysłu, który podałem w tym wątku Smile
Tremere - Nie 19 Kwi, 2009 01:18
Temat postu:
jak jetescie takie madre i dorosle zeby pic alkohol to sobie znajdzcie miejsce, czego pytasz po forach
@siex - Nie 19 Kwi, 2009 12:16
Temat postu:
^ Właśnie, Boshe 13 czy 14 lat i alkohol?!
Słupek - Nie 19 Kwi, 2009 12:32
Temat postu:
15. I nie widzę w tym nic dziwnego.

Szczerze mówiąc, przerażają mnie ludzie w okolicach 20-stki bojący się wypić jedno piwo. Jak ktoś nie pije, nie jest godny zaufania, ot co! :]
Shaunri - Nie 19 Kwi, 2009 12:39
Temat postu:
Hmmm... Nie da się nie przyznać Słupkowi racji - sam wcale późno pić alkoholu nie zaczynałem i jakoś nie czuję się zdemoralizowany. Ba - Prędzej upadek ludzi można zauważyć wśród tych, którzy zaczęli późno i nie są w stanie wyrobić w sobie umiaru, niż u tych, którzy zaczynali wcześnie.
Tremere - Nie 19 Kwi, 2009 12:44
Temat postu:
tak tak, ja tez pilam wiecej w wieku 14-18 lat niz teraz, tylko ze nie lazilam po forach i nie obwieszczalam calemu swiatu. sama potrafilam zorganizowac sobie i miejsce i alkohol.
dla mnie kpina jest to ze w klubie siedzi sobie grupa 15-stek i dolewa wlasny alkohol do szklanek, a na prosbe opuszczenia lokalu kloca sie o swoje prawa (ze niby moga tu byc do 22.) ja w wieku 15 lat pilam ze znajomymi w plenerach i to bylo normalne. zreszta autorka chce alkohol to niech go pije, mi to akurat obojetne, smieszy mnie po prostu jej podejscie.
Shaunri - Nie 19 Kwi, 2009 13:28
Temat postu:
Ja tam chyba w życiu w pub'ie nie spotkałem ekipy 15-latek : )
Tremere - Nie 19 Kwi, 2009 13:36
Temat postu:
ciesz sie, malo ciekawy widok
nasty_girl - Nie 19 Kwi, 2009 14:49
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Hmmm... Nie da się nie przyznać Słupkowi racji - sam wcale późno pić alkoholu nie zaczynałem i jakoś nie czuję się zdemoralizowany. Ba - Prędzej upadek ludzi można zauważyć wśród tych, którzy zaczęli późno i nie są w stanie wyrobić w sobie umiaru, niż u tych, którzy zaczynali wcześnie.


Co racja, to racja.. ale w wieku tych nastu lat się chowało jak się dało a nie ogłaszało na forum, że planuje imprezę z alkoholem.. Swoją drogą, piwo czasem wypić trzeba.. mam znajomego, który się abstynencją kamieni w nerkach dorobił.

Tak.. umiar jest.. zawsze jestem trzeźwa:D
KaMciaA - Nie 19 Kwi, 2009 18:08
Temat postu:
hhmm raczej chciałam jakieś pomysły gdzie zrobić urodziny a nie głupie komentarze ! o alkoholu i wgl .. ale dobra ..
@siex - Nie 19 Kwi, 2009 18:24
Temat postu:
To po co pisałaś w ogóle o tym alkoholu, miej do siebie pretensje!
Akacja12 - Nie 19 Kwi, 2009 19:03
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Ja tam chyba w życiu w pub'ie nie spotkałem ekipy 15-latek : )
A widzisz - znam jedną 15stkę która z koleżankami chodzi właśnie do pubu co piątek ;p także źle patrzysz, idę o zakład że więcej takich Wink
nasty_girl - Nie 19 Kwi, 2009 19:39
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Shaunri napisał/a:
Ja tam chyba w życiu w pub'ie nie spotkałem ekipy 15-latek : )
A widzisz - znam jedną 15stkę która z koleżankami chodzi właśnie do pubu co piątek ;p także źle patrzysz, idę o zakład że więcej takich Wink


Chodzą, chodzą, może nie całymi grupami, ale jakaś się znajdzie w starszym tłumie, nie mówiąc już o tym, że dla Ciebie może wyglądać na 18, a w legitymacji mieć 15 ;p Choć fakt, we Wrocławiu trudniej jest takim wejść do porządnego klubu, ale w mniejszych miastach.. to żaden problem.
SIMON300195 - Nie 19 Kwi, 2009 21:51
Temat postu:
idzccie i zaproście policjanta żeby was popilnował Smile

Zróbcie sobie gdzieś na polanie ognisko i zaproście na świerzym powietrzu tylko przygotujcie dużo reklamóweczek bo po piwie się sikać chce Mr. Green
Akacja12 - Nie 19 Kwi, 2009 22:24
Temat postu:
Zależy co chcecie, czy typową imprezę czy coś innego. Możecie zaprosić kumpli np. do kawiarni jeżeli nie macie zbyt dużo znajomych. No ale jak chcecie alkohol, to zostaje chyba tylko plener, no ale weźcie pod uwagę czy wasi znajomi piją. Jak nie, to możecie zorganizować coś typu wycieczkę rowerową, piknik. Macie dużo możliwości, ale to Wy musicie wiedzieć dokładnie czego chcecie. Najłatwiej byłoby wygonić rodzicół na dwa dni z Twoją siostrą Wink
Słupek - Nie 19 Kwi, 2009 23:39
Temat postu:
Simon, Ty sikasz w reklamówki?
Anonymous - Pon 20 Kwi, 2009 17:09
Temat postu:
Słupek, zawsze w społeczeństwie musi być jakaś patologia Smile.
@siex - Pon 20 Kwi, 2009 17:18
Temat postu:
Aha reklamówki a od czego jest ziemia xd?
SIMON300195 - Pon 20 Kwi, 2009 22:10
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Simon, Ty sikasz w reklamówki?



patologia Mr. Green
@siex - Wto 21 Kwi, 2009 12:06
Temat postu:
Lepiej nie mow tego głośno, bo jeszcze kogoś posadzą Laughing Razz
nasty_girl - Wto 21 Kwi, 2009 14:20
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
którzy zaczęli późno i nie są w stanie wyrobić w sobie umiaru


Dlaczego Ci pijący od lat czasami też nie znają umiaru? ;(
Shaunri - Wto 21 Kwi, 2009 16:47
Temat postu:
A co, impreza była i głowa boli ; )?

Bo są głupi : ) Są Ludzie i ludzie, nie ma co : )
Pomijając oczywiście fakt, że każdemu może się zdarzyć - mówię tylko o tych, którzy po prostu umiaru w ogóle nie mają : )
nasty_girl - Wto 21 Kwi, 2009 18:40
Temat postu:
Heh, czyli tych, którzy im bardziej są pijani tym bardziej czują się trzeźwi to nie dotyczy Wink
KaMciaA - Sro 22 Kwi, 2009 16:45
Temat postu:
Imprezy żadnej nie będzie ! i alkoholu też !
SIMON300195 - Pią 24 Kwi, 2009 11:32
Temat postu:
KaMciaA napisał/a:
Imprezy żadnej nie będzie ! i alkoholu też !


bo?
Anonymous - Pią 24 Kwi, 2009 12:33
Temat postu:
Ta, tylko będzie zabawa w Playboya... Brawo, zmądrzałaś, kobito.
KaMciaA - Pią 24 Kwi, 2009 13:58
Temat postu:
nie będzie bo ..
muszę mówić ?
ogólnie to chyba się odbędzie ale nie wiem kiedy .. alkoholu napewno nie będzie ..
a Chippy dałeś mi super pomysł . biggrin
Anonymous - Pią 24 Kwi, 2009 14:34
Temat postu:
Podświadoma wiadomość? biggrin
KaMciaA - Pią 24 Kwi, 2009 14:37
Temat postu:
No pewnie jak napisaleś że to bedzie zabawa w PlayBoya to już wiem co mam myśleć biggrin dziekuje ci Chippy ; *
Anonymous - Pią 24 Kwi, 2009 14:44
Temat postu:
No, tylko nie przedawkuj Wink. Chodzi mi o nie rosyjski striptiz, tylko o takie tam rodzinki playboyów (jak na "E!"). Ale jak chcesz, mogłaś mnie źle zrozumieć Smile.
KaMciaA - Pią 24 Kwi, 2009 14:48
Temat postu:
Chippy- napewno nie pedawkuje biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group