Dzieci OnLine

Proza - B.Dash - cz.1

Anonymous - Czw 30 Kwi, 2009 20:59
Temat postu: B.Dash - cz.1
Tak mnie wzięło na nowe opowiadanie z okazji dodania mojego blogu satyrycznego do listy poleconych przez administrację mblog.pl.

B.Dash - cz.1


-Co k..?

B.Dash właśnie stoi pod browarem "Boss" z karabinem w ręku. Na jego nieszczęście jest antyterrorystą, który próbuje powstrzymać Osamę Bin Ladena od żłopania piwa kąpielowego. Jego wulgularne zdanie jest odpowiedzią na to, że Osama obalił już 128 litrów alkoholu, jednak superczujne czujniki zamontowane w budynku wskazują na objętość alkoholu we krwi 0,5 promila.

- No nie wiem, nasz plan przewidywał, że Bin Laden sam po tym browcu zaśnie i wszystko pójdzie jak z płatka, a tu się na kryzys gospodarczy zapowiada, bo w Bossie jest jeszcze 4096 litrów piwa kąpielowego oraz 8192 litrów czystego alkoholu. Jest także zabarykadowany, co jest w takim stanie trochę nienormalne - powiada szeregowiec.

-Ale jak to możliwe, żeby on po 12 litrach samoczynnie nie wyleciał przez okno?

-No właśnie...

B.Dash specjalizuje się również w zagadkach a'la Arciwum X. Głównie alkoholowych. Kiedyś był posłem, jest kolegą J.Palikota.

-To jak, panie Dash? Idziemy do domu czy czekamy? - wtrąca się jakiś wojskowy

-Idziemy do domu. Ale oczywiście zamontujcie kamery 600fps, chcę zobaczyć w zwolnionym tempie jak człowiek się zachowuje po obaleniu "troszkę" za dużo.

B.Dash mieszka w mieście oddalonym od browara 3-4 km, więc nie ma problemów z dojazdem swoim super Star 2000.

Niestety, w domu czekała na niego chamska i wredna żona.

-Gdzie ty się łajdaczysz, pijaku jeden? Koleżanka mi mówiła, że robiliście akcję na browar. Ile ukradliście?

Żona Dasha niestety nie rozumiała, że jej małżonek to antyterrorysta i jest abstynentem.

-Ale Madzia, to tylko...

-Stul się, Boulder! Marsz do łóżka, ale już! I piżamy nie zakładaj!

Rano, B.Dash, wyskakuje szybko z łóżka i jedzie swoim Star'em 2000 pod browar. A tu nagle -

-Gdzie jest Osama?

-Nie wiem,jest wybita szyba, zobaczmy na kamerach.

I uruchomili laptop z podłączoną kamerą 600fps. Zauważyli, że kolejno przez 4 klatki Osama z durną miną wylatuje przez okno , stoi przed kamerą, rozwala trochę mocniej szybkę i rozwala trochę mocniej szybkę. Później znika. Czy to będzie druga niezwykła sprawa ?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group