Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Ciuchy z lumpeksu

Surykatka - Sob 23 Maj, 2009 19:58
Temat postu: Ciuchy z lumpeksu
Mam problem. Noszę ciuchy z lumpeksu. Mam ich mało, ale i tak. Moja mama nie jest biedna, po prostu woli wydać pieniądze na wakacje. Moja przyjaciółka też nosi ciuchy z takich sklepów. Mnie to nie przeszkadza aż tak bardzo, ale koleżanki często pytają się skąd mam ten ciuch. Boję się, że spytają się o to, gdy będę miała na sobie '' Lumpeksowy Ciuch'' ...




Surykatka
violetLily - Sob 23 Maj, 2009 20:12
Temat postu:
Baardzo duzo dziewczyn chodzi do lumpeksów, bez wzgledu na stan konta rodziny. Ja też do nich należę, bo czasem w takich sklepach da się upolować naprawdę cudeńka biggrin
Kiedyś wstydziłam się tego. Zawsze wymijałam się z odpowiedzią. Teraz na szczęście przełamałam barierę i dzięki temu coraz więcej dziewcyzn z mojego otoczenia też odwiedza ciuchlandy nie obawiając się opinii innych.
Na Twoim miejscu nie krępowałabym się, bo to tylko będzie świadczyć o tym, że wstydzisz się nosić takie ciuchy. Ja po prostu jakby nigdy nic powiedziałam, że kupiłam w szmateksie, bo trafiają się tam naprawdę śliczne ubrania. Inni byli zaskoczeni, że ja od tak potrafię to powiedzieć, więc nie prawili głupich uwag.
nasty_girl - Sob 23 Maj, 2009 20:13
Temat postu:
Ale pytają, bo im się podoba?
Akacja12 - Sob 23 Maj, 2009 20:44
Temat postu:
Heh, rzadko bywam, właściwie mam stamtąd chyba tylko jedną bluzkę, którą z resztą uwielbiam Smile ale generalnie nie mam oporów żeby powiedzieć skąd jest, pomyśl sobie tak, z H&M jak coś kupisz, zaraz co druga dziewczyna będzie to miała, a tak, możesz znaleść coś oryginalnego. Mnie to jednak wkurza, upoluję śliczną bluzkę w jakimś takim H&M, decyduję się ją kupić, i okazuje się że nie jestem jedyna w szkole jaka taką ma Smile niestety to mnie boli, że obojętnie gdzie się pojedzie, wszystkie sklepy są takie same.
violetLily - Nie 24 Maj, 2009 00:07
Temat postu:
Akacja, dokładnie ;D A najgorsze jest to, że ja bardzo dobrze preferuje styl H&M'a . ;D
Anonymous - Nie 24 Maj, 2009 11:56
Temat postu:
Ja nie wyczuwam różnicy, typu "lepsze" markowe i "gorsze" z lumpeksu. A prawda jest taka, że w lumpeksach często są rzeczy ładniejsze i za grosze, niż bluzki z napisem H&ma za 200 zł. Osobiście mam kilka rzeczy z lumpeksu, i muszę przyznać że są naprawdę świetne.
Surykatka - Nie 24 Maj, 2009 13:05
Temat postu:
Dzięki wszystkim. A Tobie, violetLily , najbardziej. Masz rację, czasem niektóre rzeczy z lumpeksu aż błyszczą w sklepie Wink.
krystian603 - Pon 25 Maj, 2009 20:20
Temat postu:
Ja mam wiele rzeczy z lumpeksu , kiedyś kupiłem bluzę która miała jeszcze metkę w Tesco kosztowała 142 a w lumpeksie 30zl
joasia90 - Wto 26 Maj, 2009 00:52
Temat postu:
Nie ma się czego wstydzić. W lumpeksach często mozna znaleźć duzo ładniejsze ciuchy niż w takim h&M'ie. Ja dopiero niedawno zaczęłam kupowac ciuchy w takich miejscach, bo mam rozmiar 32-34, a takie mają najczęściej w markowych sklepach, ale odkąd znalazłam lumpeks z takimi małymi rozmiarami, odwiedzam go tak czesto jak jestem w Poznaniu ; ) i ciesze się, że kupuje tam ciuchy, bo zamiast kupic jedną bluzke, mam ich kilka : D

Ubieranie się w lumpeksie nie oznacza, że ktoś jest biedny. Mam koleżanke z liceum, która ma tyle siana, że nie wie co z nim robic, a chodiz do lumpeksów ; )
violetLily - Wto 26 Maj, 2009 22:49
Temat postu:
Riaga, H&M do najdroższych jeszcze nie należy Wink A cena 200 zł za rzecz nie występuje tam. Góra, bodajże 119zł? Zależy co chcesz kupić. ;d
Maziak - Sro 27 Maj, 2009 09:57
Temat postu:
Ja lubię lumpeksy, bo są niedrogie a znaleźć można bardzo fajne rzeczy, tylko do lumpów trzeba mieć cierpliwość, żeby pochodzić i oglądać. Ostatnio nawet w takim jednym lupmie w moim mieście prowadzą sprzedaż że zamawiają nowe rzeczy po kilka egzemplarzy Wink

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 08:59 ]
Surykatka, co do pytania z pierwszego postu ja jeżeli nie chce powiedzieć że z lumpa bo są to jakieś głupie dzieci mówię że nie pamiętam Wink Ale osobom które wiem że mnie nie wyśmieją mówię Wink
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 17:49
Temat postu:
Riaga napisał/a:
lumpeksach często są rzeczy ładniejsze i za grosze, niż bluzki z napisem H&ma za 200 zł.


z tą cena lekka przestata kupuje w H&M i wcale nie jest aż tak dorgo czasami trafi się bluzka za 40 zł czasami drorzsza ale nigdy aż tyle
krystian603 napisał/a:
w Tesco kosztowała 142 a w lumpeksie 30zl


żeczy z tesco niesą aż takie drogie...

a w lupeksie można czasami znaleźć ładne firmowe żeczy mam malo ciuchow z lumpeksu ale jedną mam kupioną w lupeksie za 10 zł z metką H&m i jedną z Orsay kupioną w lupeksie za 20 zł Smile miałam szczęście ...

ja niekupuje często w lumpeksach i zależy czego szukam nigdy nie kupie butów w ciucholandzie bo można dostać grzybicy ani bielizny lub podkoszulków

a wogule co jedziecie tak po tym H&M jrst wielw innych znanych sklepów które przeginaja z cenami juz Cubus jest droższy albo House...albo naprzykład rizerv to niby taki dobry sklep a ja kupiłam tam spodnie za 100 zł a one miały jakąś wade materiału albo kiedyś bluzka była z bylejakiego materiału ale raeszta żeczy z tego sklepu to raczej jest dobra
joasia90 - Sro 27 Maj, 2009 17:56
Temat postu:
Ja "jeżdze" po H&M bo żadne z jego ciuchów mi sie nie podobają, do tego tanio nie mają i nie posiadają takich rozmiarów jak 32 (przynajmniej nie trafiłam na takie).
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 17:56
Temat postu:
violetLily napisał/a:
Riaga, H&M do najdroższych jeszcze nie należy Wink A cena 200 zł za rzecz nie występuje tam. Góra, bodajże 119zł? Zależy co chcesz kupić. ;d



xD To była tylko cena porównawcza ^ ^ Nie kupuję w H&Mie ;p Aczkolwiek, porównanie dość zrozumiałe.
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 18:23
Temat postu:
niemówie oczywiście że w Cubus czy Hause są brzydkie żeczy sama czasami tam kupuję

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 17:26 ]
no poprostu cena lekko przesadzona po to żeby uwydatnic to że jest tam dość dorgo (jak dla kogo)
nasty_girl - Sro 27 Maj, 2009 18:50
Temat postu:
A mi się wydaje, że chodzi o głupie gadanie osoby, która nawet w H&m nie była i nie wie jakie są ceny..
violetLily - Sro 27 Maj, 2009 20:25
Temat postu:
Nasty, to się mie nie tyczy ;d
Joasia, są, są ubrania w rozmiarach 32. Mniejsze / większe także.
nasty_girl - Czw 28 Maj, 2009 13:15
Temat postu:
Ja też nie mam problemu ze znalezienie 32/34..
Tremere - Czw 28 Maj, 2009 14:29
Temat postu:
h&m na świecie jest uwazany za przecietny sklep z ciuchami, nie wiem dlaczego tak sie na niego uparlyscie xd
Maziak - Czw 28 Maj, 2009 14:38
Temat postu:
takim sklepem prestiżowym może być Tejli Wjilij czy jakoś tak xD
albo garnitury z Bytom-u
nasty_girl - Czw 28 Maj, 2009 14:45
Temat postu:
Tally wejl? Toż to jednosezonówki.. ciuchy fajne, ale jak bluzka za 90 zł rozlatuje się po 3 miesiącach, to ..
Słupek - Czw 28 Maj, 2009 14:56
Temat postu:
Możnaby wprowadzić taki indykator - sklep prestiżowy to taki o którym Słupek nie słyszał. H&M znam, więc odpada ;p
Anonymous - Czw 28 Maj, 2009 15:21
Temat postu:
H&M jest taki przeciętny
violetLily - Czw 28 Maj, 2009 19:49
Temat postu:
Tremere, nie dbam o opinię innych biggrin
Tremere - Czw 28 Maj, 2009 22:05
Temat postu:
Maziak napisał/a:
takim sklepem prestiżowym może być Tejli Wjilij czy jakoś tak xD
albo garnitury z Bytom-u

chyba mamy inne definicje slowa 'PRESTIZ'.
violetLily - Pią 29 Maj, 2009 14:29
Temat postu:
Tally Wejl to, to dopiero kicz. Nawet nie chcę myśleć o tym czymś.
Tak poza tym lubię jeszcze Orsay'a, Reportera i w skrajnych przypadkach Trolla.
Akacja12 - Pią 29 Maj, 2009 23:13
Temat postu:
No podałam tylko H&M jako przykład bo go ostatnio lubię, także spokojnie Razz no i że pół mojej szkoły chyba się w nim ubiera, heh Wink
Tremere - Pią 29 Maj, 2009 23:23
Temat postu:
violetLily napisał/a:
Tally Wejl to, to dopiero kicz.

co ty, przeciez blyszczec sie od gory do dolu to takie modne :D
Akacja12 - Pią 29 Maj, 2009 23:27
Temat postu:
Ja widziałam tam taką fajną bluzkę z kotem... cóż próbuję od dłuższego czasu znaleść coś sensownego z kotem i ni ma Wink gorsza jest Terranova, chociaż też można coś znaleść, najbardziej chyba nie lubię Cropów, Hausów i takich tam...
violetLily - Sob 30 Maj, 2009 13:07
Temat postu:
Cropów i Hausów też nie lubię ;P A jakie tam są wielkie rozmiary o.O
Tremere, ach no tak xd Gdzie ja mam głowę.
Maziak - Sob 30 Maj, 2009 13:18
Temat postu:
Chodziło mi o to że wiele laleczek uważa się za fajne bo mają ciuchy z Tejli Weijlij bo to taki prestiż, a nie że ja tak uważam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group