Dzieci OnLine

OFF-TOP - jakie znacie zabawy w lozku ?

adam2 - Sro 03 Cze, 2009 14:57
Temat postu: jakie znacie zabawy w lozku ?
Jakie znacie zabawy w łózku przy których idzie sie zabawić (wiecie co mam na myśli )
Anonymous - Sro 03 Cze, 2009 15:03
Temat postu:
Adam2 - cholernie mnie denerwujesz. Wiesz co to nazwa Dzieci Online ? To, że tutaj one są. One właśnie się z ciebie zlewają, z tematów które piszesz. Bo dla 12latka najlepsze jest, jakie zna zabawy w łóżku.
nasty_girl - Sro 03 Cze, 2009 17:17
Temat postu:
Do piaskownicy dzieciaku!
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 17:34
Temat postu:
Nie jestem dzieciakiem i nie mam 12 lat wcale powracam do pytania. Smile
nasty_girl - Sro 03 Cze, 2009 18:11
Temat postu:
No tak.. masz aż 14.. buehehehe

Nawet jeszcze nie 14 :d
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 19:24
Temat postu:
głupoty mówisz . Myślałem ,ze planuje tu miła atmosfera ja mam mniej a wogole skad te pomysły ,ze mam 12 czy 14 >>>>>>>>>
Słupek - Sro 03 Cze, 2009 19:32
Temat postu:
Adam H. z L., 13 lat, edukacja: SP nr 2 w L., klasa C; Gim. nr 2 w L., klasa A.

Coś jeszcze? ;p
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 19:36
Temat postu:
kTO CI TAKICH PIERDUL Naopowiadał ?
Słupek - Sro 03 Cze, 2009 19:39
Temat postu:
Pracuję w Policji Internetowej. Mam dostęp do takich informacji.
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 19:43
Temat postu:
a kurat wiesz co nie nazywam się tak tylko mam taki nick nie chodze do takiej szkoły nie mam tylu lat . Po za tym to chyba forum dla dzieci i młodzieży jednaK sie pomyliłem to forum jest do kitu oskarzają cię i straszą nie można porozmawiać a temat zadał mój kolega z liceum . Sad

[ Dodano: Sro 03 Cze, 2009 18:43 ]
Nie ma takiego czegoś jak Policja Internetowa chyba,ze nielegalna
Słupek - Sro 03 Cze, 2009 19:49
Temat postu:
Na dowód umieszczam swoje zdjęcie w stroju roboczym:
http://tinyurl.com/raw9yt
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 19:52
Temat postu:
tO KOgoś zdjęcia z internetu ja tez moge skopiowac taka fotka z googla
To bardzo prosze test
Co jest moim hobby ?
jak nazywa się moja mama/tata
Tremere - Sro 03 Cze, 2009 19:54
Temat postu:
twoja mama to zdzislaw a tata elzbieta
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 19:55
Temat postu:
pudło
Słupek - Sro 03 Cze, 2009 20:21
Temat postu:
Przecież dobrze wiesz, że Ustawa o Ochronie Danych Osobowych zabrania mi publikowania informacji o Twoich rodzicach.
nasty_girl - Sro 03 Cze, 2009 20:22
Temat postu:
06 Cze 1995


Zajrzyj w swój profil Wink
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 20:24
Temat postu:
aha to morze powiesz po co sie tu zarerejstrowales?

[ Dodano: Sro 03 Cze, 2009 19:25 ]
na profilu moge yle co napisać bo mi sie tak chcialo
Anonymous - Sro 03 Cze, 2009 21:35
Temat postu:
Heh.. nie karmmy trolla.
adam2 - Sro 03 Cze, 2009 21:44
Temat postu:
Nie jestem trollem uzasadnij to;
Anonymous - Sro 03 Cze, 2009 21:51
Temat postu:
1.Cały czas twierdzisz, że masz rację. Mimo że 5 osób bezowocnie próbuje ci wmówić, że nie masz racji.
2. Odkopujesz tematy
3.Odpowiadasz durnymi tekstami (a'la Jaś)
4.Denerwujesz wszystkich

I to nie MY jesteśmy źli, tutaj nie panuje zła atmosfera. My po prostu nie tolerujemy głupoty i próbujemy z nią zawalczyć.
Akacja12 - Sro 03 Cze, 2009 23:07
Temat postu:
Cóż, nie trzeba być z policji, wystarczy nasza-klasa Smile
Jaś - Sro 03 Cze, 2009 23:46
Temat postu:
adam2 napisał/a:
głupoty mówisz . Myślałem ,ze planuje tu miła atmosfera ja mam mniej a wogole skad te pomysły ,ze mam 12 czy 14 >>>>>>>>>
Znasz takie powiedzenie, jeśli wejdziesz miedzy wrony musisz krakać jak i ony. Musisz coś dowiedzieć się o tym forom. Tu są wieloletni forumowicze tworzący pewna elitę guru i świętych krów. Już przed tobą miałem okazje z nimi dyskutować o oralu oraz o kulkach gejszy, jak widzisz dobrze mnie tu znają.
Chippy napisał/a:
3.Odpowiadasz durnymi tekstami (a'la Jaś)
Na zapytanie pewnej dziewczyny o techniki masturbacji, udzieliłem jej odpowiedzi żeby użyła kulek gejszy i zostałem zaatakowany, jesteś obleśny, jesteś zboczeńcem, tu są dzieci.
Chippy napisał/a:
Adam2 - cholernie mnie denerwujesz. Wiesz co to nazwa Dzieci Online ? To, że tutaj one są. One właśnie się z ciebie zlewają, z tematów które piszesz. Bo dla 12latka najlepsze jest, jakie zna zabawy w łóżku.
. Efektem tych dyskusji było usunięcie przez administratora dwóch wątków na których prowadziłem podobną dyskusje do ciebie z tą różnicą że w moich wypowiedziach była odrobina sarkazmu, co ich dodatkowo denerwowała, w efekcie rzucali na mnie mięsem typu kretyn, idiota, pedofil, głupi i tp. łamiąc przy tym regulamin tego forum. Po drugim usuniętym wątku, przez administratora zostałem napomniany ostrzeżeniem (patrz czerwona kreska), Oczywiście złożyłem reklamację zwracając mu uwagę na innych co mnie obrażają i łamią regulamin. W dobrej gestii, administrator upomniał tylko jednego forumowicza niejakiego SIMON300195 za rzucaniem mięsem , resztę nie ukarał gdyż należą tu do najwyższej elity świętych krów tego forum, więc mogą łamać regulamin i obrażać innych bezkarnie. Jak pójdziesz moim śladem i ciebie zaczną wyzywać i będą ci kazali opuścić to forum gdyż nadużywasz ich autorytetu, a administrator nałoży na ciebie upomnienie podobne do mojego ( prowokowanie forumowiczów) tylko gdzie tu jest wolność słowa. Mi też mówiono że jestem obleśny że tu są dzieci z kolei kiedy ja im zwróciłem uwagę że tymi wyzwiskami gorszą tu obecne dzieci, dostałem od nich odpowiedź że tu nie ma dzieci tu jest tylko młodzież i dorośli. W ten sposób udowodnili mi że sami są dziećmi, gdyż nie są stanowczy w tym co piszą, i zmieniają swe poglądy w zależności od kierunku wiatru. Musisz wziąć pod uwagę, że oni będą się wzajemnie wspierać, będzie dochodzić nawet do takich absurdów że dziewczyna w obronie innego guru wystawi swoją cześć typu ja lubię anal, a ty to kretyn bo dla ciebie jest wszystko zboczone. Pozdrawiam cię i życzę ci świetnej zabawy na tym forum, gdyż jest wyjątkowe. Ja tu się świetnie bawię, a ty?
Tremere - Czw 04 Cze, 2009 07:50
Temat postu:
Nie badz hipokrytą, pomijajac to ze namawiales dzieci do uzywania rekwizytow erotycznych, pisales totalnie oblesne posty (wybacz, mam 21 lat i jestem naprawde otwarta - ale ty mnie obrzydzales) i nie wspomne o wycieczkach osobistych ktore robiles kazdemu kto nie potakiwal ci ze czarne jest czarne to ciesz sie ze w ogole dostales szanse zeby tu pisac.
A teraz robisz z siebie ofiare, ooo jacy to my zli, jakies elity. O czym ty mowisz? Po prostu cie NIE LUBIMY. Nie daje ci to nic do myslenia? Jestes irytujacy i posty jakie piszesz nadaja sie na jakies fora erotyczne.
I moj drogi Jasiu - wolnosc slowa konczy sie w momencie kiedy ograniczona zostaje wolnosc osobista drugiego czlowieka - a ty juz swoja wolnosc slowa wykrzystales, wszyscy wiemy w jaki sposob, wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie.
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.
tyle chcialam powiedziec.
eviltwin1 - Czw 04 Cze, 2009 08:02
Temat postu:
Zamiast tak narzekać i gadać o niczym, po prostu powiedzmy trochę o zabawach w łóżku.
No ludzie, co z tego, że tu są dzieci? W dzisiejszych czasach wiemy o tym duużo więcej, niż wam się wydaje. A jeśli ktoś się chce dowiedzieć, to się mu po prostu odpowiada. Byle to nie było pytanie "gdzie mogę narkotyki kupić", "gdzie mogę spotkać seksowną nastkę, żeby na mnie poleciała" itd.

Tremere napisał/a:
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.
tyle chcialam powiedziec.

Jak by nikogo nie obchodziło, no to, do cholery [przepraszam za wyrażenie], by się ludzie nie pytali!

ZAPOMINAMY, ŻE TO DZIAŁ SEKS! TREŚCI MOGĄ BYĆ NIEODPOWIEDNIE DLA DZIECI!
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
Tremere - Czw 04 Cze, 2009 08:06
Temat postu:
Cytat:
2. Nie prowokować, perwersyjne posty będą usuwane. To nie jest forum do opisywania technik masturbacji, czy swoich przygód erotycznych.


http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5558

cos jeszcze?
adam2 - Czw 04 Cze, 2009 09:44
Temat postu:
Akacjo12 a skąd wie jak mam na nazwisko ?
Ja pisze tylko nikogo nie wkurzam . Dlaczego do góry czytam dzieci on line czy 21 latek to dziecko ????????? Chyba nie chyba odłącze się myslałem o fajne forum napewno bedzie super a jest do niczego.

[ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 08:46 ]
Tremere mnie obraza
Tremere - Czw 04 Cze, 2009 10:32
Temat postu:
czym cie obrazam dziecko? cytowaniem regulaminu ktory rejestrujac sie tutaj podpisales?
joasia90 - Czw 04 Cze, 2009 10:34
Temat postu:
adam2 napisał/a:
myslałem o fajne forum napewno bedzie super a jest do niczego.


To, że forum nie odpowiada Ci tematycznie, nie znaczy, że jest do nieczego. Jak ja wchodze na forum, gdzie są sami fani motoryzacji, to też nie znajduje tam nic ciekawego dla mnie, ale czy to oznacza, że takie forum jest do nieczego??


Jak interesuje Cię opisywanie przygód erotycznych to wejdz na jakieś forum dla zboczków. Tu nawet nie chodzi o przecietny wiek użytkowników, tylko o to, że nie mamy ochoty pisac o tym co Ty. Ja mam 19 lat, ale jakoś nie kręci mnie pisanie i czytanie o ekscesach w łóżku. To dobre dla napaleńców, którzy nie mają możliwosci zaspokojenia się, bo na przykłąd są brudni, obleśni, cały dzien siedzą przed kompem i żadna laska ich nie chce ; )


Jeśli Ciebie podniecają takie tematy, to poszukaj forum, gdzie są tacy niezaspokojeni ludzie jak Ty. Tutaj ich raczej nei znajdziesz. A jeszcze lepiej i zdrowiej by było jakbyś znalazl sobie partnerkę, która Cię zaspokoi. No chyba, że jesteś jakimś zboczonym 10latkiem? Laughing w takim razie proponuje pomóc sobie rączką i nie czytać pikantnych historyjek w internecie bo one będą Cie tylko bardziej pobudzać.
adam2 - Czw 04 Cze, 2009 17:30
Temat postu:
słowem dziecko i nie tylko

joasia90 P napisala
Jeśli Ciebie podniecają takie tematy, to poszukaj forum, gdzie są tacy niezaspokojeni ludzie jak Ty. Tutaj ich raczej nei znajdziesz. A jeszcze lepiej i zdrowiej by było jakbyś znalazl sobie partnerkę, która Cię zaspokoi. No chyba, że jesteś jakimś zboczonym 10latkiem? Laughing w takim razie proponuje pomóc sobie rączką i nie czytać pikantnych historyjek w internecie bo one będą Cie tylko bardziej pobudzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
odpowiedz; NIe jestyem zboczencem i nie mam 10 lat a wogole ten temat nie ja zakladalem i czemu piszesz na forum,, dziecionline,, jesli masz ponad 20 klat ?
Anonymous - Czw 04 Cze, 2009 17:38
Temat postu:
adam2 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 38

PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 13:57 jakie znacie zabawy w lozku ?

Taa.. ty nie wysłałeś. To jest śmieszne.
adam2 - Czw 04 Cze, 2009 19:34
Temat postu:
na moje konto wszedł mój kolega
Pink Panter14 - Czw 04 Cze, 2009 19:57
Temat postu:
Oczywiście, oczywiście...
adam2 - Czw 04 Cze, 2009 20:00
Temat postu:
naprawdę!
nasty_girl - Czw 04 Cze, 2009 21:07
Temat postu:
I na gg i na NK i wszęęęęęęęęęęęęędzie wszedł ;p

nasza-klasa.pl/profile/18922161

C zesc! Nazywam sie Adam mam 13 lat chodzę jeszcze do podstawówki moim hobby jest fotografia lubie fotografować ; rodzinne imprezy , imprezy miejskie ipt. Oprócz tego lubię pisać gazetkę domową , która zawiera informacje z życia domu i nie tylko lubię czasem poszalec w szkole mam wiele kolegów, którzy mi pomogą ale i mam tez wrogow interesuje się też owocami egzotycznymi . To tak o mnie pozdrawiam! Adam
POZDRAWIAM; Kolegów i koleżanki i znajomych z VI C i NK , rodziców , rodzinę

I nawet zdjęcie kolegi mamy:d
Tremere - Czw 04 Cze, 2009 21:58
Temat postu:
ooops
Jaś - Czw 04 Cze, 2009 22:10
Temat postu:
Tremere napisał/a:
Nie badz hipokrytą, pomijajac to ze namawiales dzieci do uzywania rekwizytow erotycznych, pisales totalnie oblesne posty (wybacz, mam 21 lat i jestem naprawde otwarta - ale ty mnie obrzydzales).
Tremere Ty to rzeczywiście jesteś święte guru. Po pierwsze, nie dzieci tylko dziewczyna i nie wiesz ile tak naprawdę miała lat ta dziewczyna, ja tylko jej udzieliłem odpowiedzi kumasz. Widzisz ja cię obrzydziłem kulkami gejszy, ty mnie obrzydziłaś sympatią do analu, do tej pory jak sobie to przypomnę i puszcze wodze fantazji śmiać mi się chce. Laughing Moim zdaniem lepiej sobie do pochwy kulki gejszy włożyć, jak jakiegoś penisa do odbytu. To obleśne i nie higieniczne dla takiego brudnego Goja jak ja, a co dopiero dla czystej Żydówki.
Tremere napisał/a:
i nie wspomne o wycieczkach osobistych ktore robiles kazdemu kto nie potakiwal ci ze czarne jest czarne to ciesz sie ze w ogole dostales szanse zeby tu pisac.
A teraz robisz z siebie ofiare, ooo jacy to my zli, jakies elity.
No tak, czyli mi przyznajesz że nie przyznawaliście mi racji gdyż pisałem prawdę, że czarne określałem jako czarne a nie białe jak wy, wybacz ja nie chorągiewka na wietrze Co do tych osobistych wycieczek, ja się broniłem. Zanim ciebie zaatakowałem to musiałem się oczytać twoich wypocin, zachowywałaś się prowokacyjnie wobec mnie podczas mojej dyskusji ze Słupkiem. Pamiętasz daj spokój niema sensu z nim dyskutować bo to głupek. Albo Jaś ty rozwiązałeś wszystkie problemy świata, lekarze tego nie stwierdzili a ty od razu wszystko jest zboczone, Przypominam sama nazwałaś mnie zboczeńcem i pedofilem z powodu kulek gejszy. Cieszę się że ty nie jesteś tu administratorem gdyż od razu po tych kulkach byś mnie skasowała.
Tremere napisał/a:
O czym ty mowisz? Po prostu cie NIE LUBIMY. Nie daje ci to nic do myslenia? Jestes irytujacy i posty jakie piszesz nadaja sie na jakies fora erotyczne.
Nie lubicie mnie tu bo do udzielania rad tylko wy tu jesteście, a ja naruszam wasz autorytet kłócąc się z wami wszystkimi na raz i szydząc waszych poglądów i sprzeczności typu, tu są dzieci, albo tu niema dzieci tylko młodzież i dorośli. Czy nie zauważyłaś że tu jest forum erotyczne i wszyscy piszą o seksie Żydzi to mądry naród a co z tobą.
Tremere napisał/a:
I moj drogi Jasiu - wolnosc slowa konczy sie w momencie kiedy ograniczona zostaje wolnosc osobista drugiego czlowieka - a ty juz swoja wolnosc slowa wykrzystales, wszyscy wiemy w jaki sposob, wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie.
O jak mi miło że jestem tak drogi dla ciebie, tylko by było mi jeszcze milej gdybyś w to uczucie włożyła więcej serca.
Tu chcesz mi napisać że odebrałam ci wolność osobistą, uwieź mi chciał bym być twoim Leonsjo, pragnę tu dodać że ja na tym forum mam wolność słowa ograniczoną, ty masz ją bezgraniczną. Byłaś liderką w obrażaniu mnie i co. Administratorka nie pozwoliła żeby ci włos z głowy spadł, gdyż na tym forum pełnisz role świętej krowy do każdej rozmowy.

Tremere napisał/a:
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.

Pamiętamy, tylko skoro dzieci nie obchodzi seks i techniki masturbacji to po co wchodzą na to forum i stawiają pytania, chyba nie po to żeby takie guru jak ty od razu je karciło Ty zboczeńcu tu takich pytań się nie zadaje, tylko dziwne że tego typu wątki powstają i nie są usuwane, no chyba że w danym wątku jest jakaś zadyma między mną i tobą to trzeba posprzątać.
Tremere napisał/a:
tyle chcialam powiedziec.
Chodziło ci, tyle chciałam napisać.
joasia90 - Pią 05 Cze, 2009 00:15
Temat postu:
adam2 napisał/a:
NIe jestyem zboczencem i nie mam 10 lat i czemu piszesz na forum,, dziecionline,, jesli masz ponad 20 klat ?


no wiesz, 10 a 13 to dla mnie niewielka różnica, to dziecko i to dziecko Laughing
a po drugie nie mam 20 tylko 19 Wink

[ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 23:16 ]
nasty_girl napisał/a:
I nawet zdjęcie kolegi mamy:d


oooo..... to ja sobie też kolegę obejrzałam.... niby tak niewinnie wygląda Laughing
nasty_girl - Pią 05 Cze, 2009 10:23
Temat postu:
Ale wiecie co.. najśmieszniejsze jest to, że to bodajże 3 osoba w ciągu ostatniego miesiąca/dwóch, która ma tą samą gadkę.. Wink

Zawsze te wredne siostry, bracia, koledzy zmieniają daty urodzin biggrin
Bożena - Pią 05 Cze, 2009 12:16
Temat postu:
Jaś napisał/a:
Tremere napisał/a:
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.

Pamiętamy, tylko skoro dzieci nie obchodzi seks i techniki masturbacji to po co wchodzą na to forum i stawiają pytania, chyba nie po to żeby takie guru jak ty od razu je karciło Ty zboczeńcu tu takich pytań się nie zadaje, tylko dziwne że tego typu wątki powstają i nie są usuwane, no chyba że w danym wątku jest jakaś zadyma między mną i tobą to trzeba posprzątać.

Jaś zainteresowanie dzieci seksem jest naturalne i nie ma w tym nic złego. Jednak pytania typu "Mam xx lat czy już mogę uprawiać seks?", albo "czy masturbacja to grzech?" a opisywanie swoich doznań czy pytania na temat technik masturbacji to dwie różne sprawy. Pytasz po co wchodzą i zadają takie pytania? Bo wchodzą i zadają - niektórych to ciekawi, niektórzy robią to dla zabawy, żeby mieć ubaw czytając odpowiedzi, etc., ale to nie znaczy, że na tym forum musi to być tolerowane.
adam2 - Pią 05 Cze, 2009 17:00
Temat postu:
Nie najśmniejśniejsze to to ,ze do gory pisze dzieci on line a macie po 18-40 lat wytłumaczcie to. Forum jest anonimowe nie rozpowszechnia sie danych osobowych nie wysmiewqa i nie obraza sie innych czytamy m.in w regulasminie między innymi Nasty Girl
joasia90 - Pią 05 Cze, 2009 17:17
Temat postu:
W regulaminie nie ma ograniczeń wiekowych. A poza tym jakby były tu same dzieci w wieku 7-12 lat, to kto by in doradzał? Większosc z nich nie ma przecież dostatecznej wiedzy na temat samego dojrzewania.
nasty_girl - Pią 05 Cze, 2009 17:41
Temat postu:
Forum jest anonimowe, ale jeżeli podajesz link do swojego bloga, datę swojego urodzenia, nr gg itd, to musisz się liczyć z tym, że nie jesteś ani troszkę anonimowy.

A co, głupio się zrobiło ? Wink
Bożena - Pią 05 Cze, 2009 22:51
Temat postu:
Adam2 a Ty wytłumacz nam taką sprawę. Wchodząc tutaj uważałeś, że to forum dla dzieci. Wobec tego, dlaczego na forum dla dzieci założyłeś taki temat? I nie tłumacz się, że to kolega, bo hasła nie podaje się nikomu. Każdy sam osobiście odpowiada za zakładane konta, pocztę elektroniczną, etc. i każdy może się tak tłumaczyć jak Ty, jeśli coś w necie nawykręca. A jeśli faktycznie kolega założył ten temat to, dlaczego od razu tego nie napisałeś, albo nie poprosiłeś o zamknięcie tematu?
I jeszcze taki drobiazg... Twierdzisz, że masz więcej niż 13 lat. OK - ja nikomu w metrykę urodzenia nie zaglądam - skoro jednak jesteś starszy to znowu nasuwa się pytanie - Po co wchodzisz na forum dla dzieci i zakładasz temat, który nie jest odpowiedni dla dzieci?
Adam2 to jest forum. Każdy może tu wejść, założyć sobie konto i porozmawiać z innymi. Uważasz, że jeśli ktoś jest starszy to mam skasować mu konto? A Twoje pytanie "jakie znacie zabawy w lozku ? " było skierowane do dzieci? To dzieci miały Ci odpowiedzieć czy ktoś starszy (za stary na te forum)?
KaMciaA - Sob 06 Cze, 2009 13:09
Temat postu:
chciałam też zauważyć że niektóre osoby na tym forum mają po 20 - pare lat .. więc same dzieciaki w wieku 7-12 lat tutaj nie są biggrin


adam2 - i nikt tutaj nie powiedział i ci nie napisał że są tu tylko osoby w wieku 18-40 lat ..
Anonymous - Sob 06 Cze, 2009 18:44
Temat postu:
a adam2 nie ma sensu żebyś pisał że ma 20 lat bo niestety mogłes trochę pomyśleći nie wpisywać daty urodzenia 06 Cze 1995 w profilu z tego co się doliczyłam to masz dzisiaj 14 urodziny a nie 21
Bożena - Sob 06 Cze, 2009 19:55
Temat postu:
Tak naprawdę to nikt nie dał chłopakowi odpowiedzi a przecież na forum wypada pomagać. Może to nie oryginalny pomysł, ale zawsze coś... Jeśli masz w domu jakiś samochodzik to weź go do łóżka. Z kołdry możesz zrobić fajny tor wyścigowy. Nie wiem czy chłopcy bawią się jeszcze żołnierzykami, ale jeśli masz coś takiego to możesz zrobić na kołdrze fajne wzgórza, okopy, itp. Oczywiście nie muszą to być żołnierzyki. Jeśli wolisz jakieś potworki to nic nie stoi na przeszkodzie... Miłej zabawy!
A może inni mają lepsze pomysły na zabawy w łóżku?
Słupek - Sob 06 Cze, 2009 21:08
Temat postu:

KaMciaA - Sob 06 Cze, 2009 21:14
Temat postu:
słupek - dobre biggrin
michal88 - Wto 27 Kwi, 2010 18:55
Temat postu:
sobota 6 czerwca 2009
pitrasia - Wto 27 Kwi, 2010 19:29
Temat postu:
Micha. A moe tz popatryzsy na dat ostatniego posta?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group