Dzieci OnLine

OFF-TOP - o wyznaniach

@siex - Czw 09 Kwi, 2009 11:19
Temat postu:
Bardzo się ciesze, że znowu tu zawitałaś. Co do mojej pomocy [jeśli pomogłam xd] to nie ma za co. Smile
PS violetLily, ostatnio ciebie też na forum nie było, nie?
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 12:01
Temat postu:
A tak @siex Smile Przygotowania do świąt dają mi w kość ^ ;D
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 12:16
Temat postu:
Aż tak źle. Co w tym jest trudnego? Wcale nie chcę ci dogryźć. Jeśli to tak zabrzmiało, przepraszam.
GothicLolita - Czw 09 Kwi, 2009 12:22
Temat postu:
Ja tam te święta mam wgl. w *****. ; D
Zmieniam religię. A moja mama jak zawsze przeciwna.. Nie mówiąc już co na to tata! xD
Shaunri - Czw 09 Kwi, 2009 13:01
Temat postu:
Czy każda młoda osoba musi przynajmniej raz w życiu zmieniać religię : )?
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 13:09
Temat postu:
Ojj.. Mam dużo sprzątania - bo duży dom i w ogólee.. xP Strasznie.. Jeszcze wesele po świętach, a ja kiecki szukam xd
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 13:19
Temat postu:
No ja mam mieszkanko w bloku, małe. Z resztą sprzatanie już za mną. Ja w małym mieszkanku się zmęczyłam a co dopiero ty violetLily. Rozumiem cię.
violetLily - Czw 09 Kwi, 2009 13:34
Temat postu:
Zazdroszczę xD
Ja mam domek jednorodzinny, ogródek.. Czyli stos pracy..
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 13:50
Temat postu:
Widzisz a ja chce domek jednorodzinny i ogródek. Jakbym miała fajno.
GothicLolita - Czw 09 Kwi, 2009 18:41
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Czy każda młoda osoba musi przynajmniej raz w życiu zmieniać religię : )?


Huh. >D Jestem absolutnie pewna, że chcę zmienić i koniec. ; )
To nie jest jakiś mój pomysł z ostatniej chwili.

A czy zmieniają inni ludzie to Ci nie powiem, bo nie mam pojęcia. ; D
@siex - Czw 09 Kwi, 2009 19:27
Temat postu:
A na jaką z jakiej? Jeśli można wiedzieć?
Shaunri - Czw 09 Kwi, 2009 20:39
Temat postu:
Czy każda młoda osoba która zmienia religię musi być tak bardzo pewna że chce zmienić "i koniec"?
Słupek - Czw 09 Kwi, 2009 21:09
Temat postu:
Ja zmieniam parę razy do roku. Czy ktoś może mi polecić jakąś do której jeszcze nie przynależałem?
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 11:20
Temat postu:
Hmm.. @siex zastanawiam się czy być satanistką czy ateistką -,-' Bo to nie jest taka decyzja od tak sobie! xD Ale przy mojej religii obecnej w życiu nie zostanę. xd O nie.. Nigdy! ; D Nie będę chrześcijanką!

A i jeszcze jedno.. Wiem, że to pytanie nie powinno się znaleźć w tym dziale, ale tak przy okazji.. Jak przekonać rodziców na koncert Slipknot? W Warszawie mam rodzinę. Więc z nocowaniem czy coś takiego nie byłoby problemów. Chcę podkreślić, iż jest to zespół metalowy ; ) Wpiszcie sobie na Google i lepiej się nie przestraszcie. xDD
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 12:08
Temat postu:
Co jest złego? Ogółem oszustwo. Co z tego, że Jezus umarł na krzyżu? Pfff. Nie umiem tego uzasadnić. xD Po prostu.. Po co mam zostawać przy tym wyznaniu skoro wgl. w nie nie wierzę? xD

A co do koncertu... Huh >D Rozmowy z moimi rodzicami od razu się szybko kończą słowem ' NIE ' . Rozmowa tu nic nie pomoże. : d W szkole mam super oceny! Więc na to raczej nie mogą narzekać.. xD Jakieś jeszcze pomysły?
Z tym kłamaniem i tak odpada.. Nie mam co już do stracenia. xd Nie zależy mi na ich zaufaniu, bo i tak nigdy go nie miałam. ; ) Ucieknę z domu i tyleee. xD
Tremere - Pią 10 Kwi, 2009 13:37
Temat postu:
a dogmaty satanistyczne znasz? jezus pelni tam taka sama role jak inni swieci. jezeli wydawalo ci sie ze satanizm to przeciwienstwo chrzejscijanstwa to jestes w bledzie, w chrzescijanstwie diably i szatany to wrogowie chrescijan, w satanizmie chrzescijanie to braca satanistow.
wracajac do tematu - skoro jestes biseksualna to watpie ze w przyszlosci beda cie interesowaly zwiazki z kobietami, mowie ci to zupelnie w dobrej wierze - zwiazki homoseksualne sa troche inne niz heteroseksualne i czesto biseksualisci nie spelniaja tego, na co liczy druga strona. biseksualisci w srodowisko homo to najbardziej zmarginalizowana grupa ludzi. ;p

a na koncert slipknota raczxej nie pojedziesz - chociazby dlatego ze to 18+. jak mieszkalam w stanach a oni grali w san diego to okazalo sie ze tma jest 21+, wiec wybawilam sie jak chora. pomine ze kupilam bilet ktory potem musialam sprzedac.
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 16:05
Temat postu:
Tremere, Huh, patrzyłam na stronę Slipknota i przedziału wiekowego nie ma ; D

Shaunri, >D to jest raczej pytanie retoryczne.
A ta ucieczka to nie ze względu na koncert. ; )
Tylko piszę, że to prędzej czy później nastąpi. xD
SIMON300195 - Pią 10 Kwi, 2009 19:39
Temat postu:
GothicLolita napisał/a:
Co jest złego? Ogółem oszustwo. Co z tego, że Jezus umarł na krzyżu? Pfff. Nie umiem tego uzasadnić. xD Po prostu.. Po co mam zostawać przy tym wyznaniu skoro wgl. w nie nie wierzę? xD


też mam taki problem
Mi się wydaje że te całny Turyńskie (jakoś tak) na płótnie nie jest Jezus tylko jakiś nieboszczyk ktoś chciał nas nabrać ;/ mi się tak wydaje....
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 19:54
Temat postu:
Że co? xD
SIMON300195 - Pią 10 Kwi, 2009 19:57
Temat postu:
że na tym całnie turyńskim(jakoś tak to jest płótno) na tym płutnie to jakiś nieboszczyk z otwrtą gębą i patrzącą na ciebie a nie Jezus...
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 19:58
Temat postu:
hahaha. xD nie zagłębiam się w jakieś płótna, malowidła z akcentem religijnym xD O nie.
SIMON300195 - Pią 10 Kwi, 2009 19:59
Temat postu:
jestem ateistą tata zgodził się dzisiaj tylko moja [cenzura] matka zakazała mi ...
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 20:01
Temat postu:
Moi tam mówią, że mam jakieś chore pomysły *źródło : internet : /*
I mają nadzieję, że mi przejdzie. >D I tu się mylą. xD
Kupuję koszulkę ze Slipknotem : Click click. joł joł Aż nie mogę się doczekać kiedy przyjdę w niej na religię *lol2* XD
SIMON300195 - Pią 10 Kwi, 2009 20:03
Temat postu:
dostałem pałę z religi że nie nauczyłem się całego skarbczyka na pamięć <LO2>
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 20:05
Temat postu:
hahahaha .xD Czego? *lol2*
Słupek - Pią 10 Kwi, 2009 20:06
Temat postu:
GothicLolita napisał/a:
Aż nie mogę się doczekać kiedy przyjdę w niej na religię *lol2* XD

Po co?
SIMON300195 - Pią 10 Kwi, 2009 20:07
Temat postu:
Skarbczyk czyli taka książeszka którą dostaję się na komunia i pani kazała wszystkiego nauczyć wszystkie kolędy pieśni modlitw itd i dostałem pałę z wykrzyknikiem na czerwono
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 20:08
Temat postu:
Żeby postraszyć panią. xD I mieć kłopoty . ; D Kocham robić z siebie wariata.
A poza tym. .Na koszulce jest pentagram.. Ja już mam cały plan *cwaniak2*

Spóźnię się.. Wszyscy się modlą.. Cisza, a Oliwia wbiega do klasy i : AVEEE AVEEE *lol2*
hahahah >D Najlepsza akcja roku xD
Słupek - Pią 10 Kwi, 2009 20:33
Temat postu:
Coraz trudniej mi zrozumieć młodzież. Źle ze mną.
GothicLolita - Pią 10 Kwi, 2009 21:23
Temat postu:
Huh >D To nie z Tobą źle. . Tylko ja jestem inna. ; D
Shaunri - Pią 10 Kwi, 2009 22:20
Temat postu:
Czyli Twoja decyzja odnośnie zmiany religii ma tylko na celu odróżnienie się od innych? Polecam od razu zostać Buddyjskim komunistą, będziesz trendy.
violetLily - Pią 10 Kwi, 2009 22:32
Temat postu:
Normalnie zero szacunku.. ;p Kto tu w ogóle oprócz mnie jest katolikiem?
Słupek - Sob 11 Kwi, 2009 00:25
Temat postu:
A co jest oryginalnego w buddyjskim komuniście? Najbardziej trendy buddysta, Dalaj Lama, całkiem otwarcie mówi, że jest marksistą i raczej nie jest w tym odosobniony.
http://www.greaterthings.com/Lexicon/D/DalaiLama_Marxist.htm

Trzeba poszukać czegoś ciekawszego.
nasty_girl - Sob 11 Kwi, 2009 09:03
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Coraz trudniej mi zrozumieć młodzież. Źle ze mną.


HEH biggrin

Swoją drogą wyobrażam sobie rozmowę z mamą:

Mamo, mogę być ateistą?
Tak..

Jak można takie decyzje uzależniać od rodziców?
Shaunri - Sob 11 Kwi, 2009 09:36
Temat postu:
Słupek - No fakt, bądź co bądź po prostu palnąłem coś, co miało brzmieć absurdalnie ; P
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 10:34
Temat postu:
Shaunri, Nie chodzi o to, żeby być trendy. xD Tylko, żeby zrozumieli inni, że ja nie jestem chrześcijanką i wgl. w te zabobony nie wierzę. xD Nie będę Buddyjskim komunistą.. Ja już postanowiłam i nikt oprócz mnie nie ma nic do tego jakiego będę wyznania, O ! xD
Rodziców już olewam na początku, ale oni i tak mówią 'satan - sratan' i znowu wymyślają jakieś poematy. -,-' A ta akcja na religii to tak dla zabawy. xD W końcu to moja ukochana lekcja, bo na niej się naaajwięcej dzieje ! ; D
Shaunri - Sob 11 Kwi, 2009 10:56
Temat postu:
Proszę Cię, przestań, bo każdym kolejnym postem tylko potwierdzasz to co mówię : )

Pomijam już fakt, ze z Kościoła nikt Cię nie wypisze, jest to nieco trudniejsze niż Ci się zdaje. To raz. Dwa, do wspólnoty nowego wyznania nikt Cię nie przyjmie, bo jest to trudniejsze niż Ci się wydaje. Po trzecie, w każdym wyznaniu jest stos "zabobonów", a fakt że tych Chrześcijańskich w ogóle nie rozumiesz, to już inna sprawa. Po czwarte - Jeśli wierzysz w istnienie Boga, jakie ma znaczenie do jakiej religii należysz? Wszędzie ten sam Bóg, zmieniają się tylko dogmaty, ewentualnie sposób modlitwy, czy pewne restrykcje odnośnie postępowania w życiu.

Ale jak mniemam żadnych dogmatów Chrześcijańskich nie znasz, nie wiesz co za Święto będziemy teraz obchodzić, czemu są trzy dni tego Święta i [bla, bla, bla] po prostu masz ochotę sobie zmienić wyznanie?



I nie bardzo rozumiem - skoro nic nikomu do tego jakiego jesteś wyznania - czemu mają zrozumieć że nie jesteś Chrześcijanką? W końcu zależy Ci na opinii innych, czy nie?
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 11:14
Temat postu:
Mam dopiero 12 lat. xD Jeszcze mam czas się pofatygować z tym wypisaniem itp.
Obecne święta mnie nie interesują i to całe ich znaczenie..I nie myślcie, że dziś pójdę z moją familią do kościoła! O nie. xD Nie to, że "mam ochotę zmienić wyznanie".. Tylko ja przy nim nie zostanę! ; O W dupie mam bierzmowanie, bądź też inne ****** sakramenty.

Czemu mają zrozumieć, że nie jestem Chrześcijanką? Żeby dali mi święty spokój i wypisali z religii. xD Na opinii innych mi w sumie.. Hmmm. Nie zależy i nie bardzo mnie to interesuje.
Jestem jedną z tych 'bardziej znanych w szkole' więc jakoś nie mam się czym przejmować. *cwaniak2* Huh >D Jeżeli mnie próbujecie przekonać, żebym została przy chrześcijaństwie to ja Was uprzedzam - dajcie se spokój. xD
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 11:56
Temat postu:
no ja sobie daje spokoj z jakakolwiek dyskusja, dojrzej najpierw bo naprawde troche minie zanim zaczniesz pojmowac pewne fakty.
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 12:31
Temat postu:
Okej. ; D Absolutnie się zgadzam. ; ) Ale wątpię, żebym coś zmieniła. Jestem inna niż te dziewczyny w moim wieku co słuchają Blog 27 czy Jonas Brothers, albo co gorsza - Miley Cyrus *czy jak to się pisze. xd*
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 12:48
Temat postu:
a co, one sa gorsze? jestes taka sama jak kazda inna 12 latka, po prostu daj sobie troche czasu z takimi decyzjami. zmiana wiary to niby taki wielki czyn i wielkie slowa, a powiedz tak naprawde, co sie zmieni w twoim zyciu? Razz
Shaunri - Sob 11 Kwi, 2009 13:12
Temat postu:
Lolita - Każda 12 latka myśli/mówi że jest inna niż inne 12 latki : )

A poza tym widzę że tu nie o kwestie wiary chodzi, tylko chodzenia na lekcję religii. W takim razie w 100%-ach popieram, niech Cię wypiszą, skoro nic z tego nie wynosisz to po co męczyć i nauczyciela, i Ciebie?
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 15:50
Temat postu:
Ja jestem chrześcijanką, naprawdę wierzącą ^ ;D
@siex - Sob 11 Kwi, 2009 15:53
Temat postu:
No właśnie i dlaczego mamy się zmieniać ?!
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 16:09
Temat postu:
Ja wiem, że się nie zmienię. Po prostu nie wyobrazam sobie tego. Od dziecka chodziłam do kościoła, przy czym nie byłam wcale zmuszana.
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 16:22
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Lolita - Każda 12 latka myśli/mówi że jest inna niż inne 12 latki : )

tamtamtam... skads to znam :D


violetLily napisał/a:
Ja wiem, że się nie zmienię. Po prostu nie wyobrazam sobie tego. Od dziecka chodziłam do kościoła, przy czym nie byłam wcale zmuszana.

nikt sie wam nie kaze zmieniac. to dobrze ze wierzycie. jezeli potrzebujecie wiary i jest ona szczera to tylko plus dla was. co nie znaczy ze dialog miedzy ateistami/chrzescijanami jest niemozliwy, bo czasami mam wrazenie ze traktujecie osoby ktore nie maja boga za gorsze.
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 16:42
Temat postu:
Tremere, uwierz mi, że wcale tak nie myślę Smile Np. Ciebie uważam za jedną z najlepszych osób na forum, która niczym nie zasłużyła na gorsze traktowanie choć jest ateistką. Szanuję takich ludzi, bo wiem, że i oni odwzajemnią sie tym samym.
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 16:44
Temat postu:
awwww, dziękuje ^__^
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 16:54
Temat postu:
Hehe ^^ ;DD
Lolita, a czy ty przypadkiem nie chcesz zostac ateistką dlatego, ze nie rozumiesz o co tak właściwie chodzi w chrześcijaństwie? Moze powinnaś najpierw zrozumieć, a potem dopiero rozmyslać nad zmianą wyznania.
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 16:55
Temat postu:
violetLily napisał/a:
Ciebie uważam za jedną z najlepszych osób na foru


Też tak sądzę, pomimo tej wcześniejszej kłótni o orientację Many. xD

Shaunri napisał/a:
Lolita - Każda 12 latka myśli/mówi że jest inna niż inne 12 latki : )


Huhuh >D no i tu się mylisz. ; D Ja nie mówię - Ja to wiem, że jestem inna. xD *cwaniak2*

VioletLily, Napisałam, że nie jestem pewna tego jeszcze jakiego chcę być wyznania, ale na pewno nie będę chrześcijanką. ; ) Satanizm bądź ateizm. Chociaż najpierw muszę zrozumieć te religie. ; ) Mam czas.
@siex - Sob 11 Kwi, 2009 17:06
Temat postu:
Tak ja też od dziecka chodziłam do kościoła, bez przymusu. Ja nawet nie wiedziałam, zeTremere, jest ateistką. Jest bardzo fajną osoba.
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 17:08
Temat postu:
violetLily napisał/a:
Hehe ^^ ;DD
Lolita, a czy ty przypadkiem nie chcesz zostac ateistką dlatego, ze nie rozumiesz o co tak właściwie chodzi w chrześcijaństwie? Moze powinnaś najpierw zrozumieć, a potem dopiero rozmyslać nad zmianą wyznania.


Pewnie, że tego nie rozumiem. I nie chcę.. xD
Jak to powiedział Shaunri : Po co inni mają się męczyć, a przy okazji ja? @____@
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 17:10
Temat postu:
A rozumiesz chrześcijaństwo na tyle, ze napewno wiesz, że nie chcesz uznawać tej wiary a przenieść się na ateizm lub (o zgrozo) satanizm? Z tym ostatnim to bym szczerze odradzała..
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 17:12
Temat postu:
Jestem pewna : TAK ; D
Wolę satanizm. Nie odradzajcie, bo wyboru dokonam sama. ;3
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 17:15
Temat postu:
To przynajmniej dobrze, że wiesz napewno ^ A satanizm bywa wręcz niebezpieczny dlatego odradzam ^. U mnie w mieście tacy Sataniści zlożyli ofiarę z 2 dziewczyn... I to mnie przeraża najbardziej.
@siex - Sob 11 Kwi, 2009 17:24
Temat postu:
Jezu to straszne. Ja nawet nie wiem na czym polegaja inne religie niż Chrześcijaństwo i Islamum
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 17:29
Temat postu:
Ja nie jestem czuła na ludzką krzywdę.. Wiem, że przekonam się dopiero jak to jest kiedy mi się stanie coś strasznego ; ) A tak wgl. to ja złożyłam ofiarę z kota mojej koleżanki. xD"
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 17:36
Temat postu:
Boże dziewczyno xd Ty na mnie tylko czasem nikogo nie naślij xd
Słupek - Sob 11 Kwi, 2009 17:36
Temat postu:
GothicLolita napisał/a:
Satanizm bądź ateizm. Chociaż najpierw muszę zrozumieć te religie. ; )
Siadaj, pała.
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 17:38
Temat postu:
hahaha. violetLily, Spokojnie. xD Sataniści nie napadają na niewinne istoty.. No chyba, że czymś mi zawadzisz ; >

Słupek, Napisałam 'te religie' w liczbie mnogiej, nie w pojedynczej. xD'
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 17:39
Temat postu:
Tamte dziewczyny tez były niewinne...
Słupek - Sob 11 Kwi, 2009 17:42
Temat postu:
Jakie religie chcesz zrozumieć?
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 17:42
Temat postu:
Huh >D To w takim razie jakieś pseudo satany. xD"
Nie wiem.. Nie wiem jak wyglądała ta sytuacja u Ciebie. ; )

Słupek ateizm i satanizm xD Znaczy się.. Więcej się o nich dowiedzieć. ; )
Tremere - Sob 11 Kwi, 2009 19:36
Temat postu:
violetLily napisał/a:
To przynajmniej dobrze, że wiesz napewno ^ A satanizm bywa wręcz niebezpieczny dlatego odradzam ^. U mnie w mieście tacy Sataniści zlożyli ofiarę z 2 dziewczyn... I to mnie przeraża najbardziej.

PSEUDOsatanisci. prawdziwi satanisci to oczytani ludzie szanujacy rownowage swiata. roznia sie tylko tym ze uznaja dominacje szatana nad tworami bozymi.
media zrobily z satanistow psychopatow pladrujacych cmentarze, a tak naprawde satanizm to filozofia bliska neopoganom.
Słupek - Sob 11 Kwi, 2009 19:42
Temat postu:
A jeszcze prawdziwsi sataniści uważają Szatana tylko za symbol :]
violetLily - Sob 11 Kwi, 2009 20:51
Temat postu:
Tak pseudo. Dobry przedrostek zmieniający sens. Czasem jednak np. media o nim zapominają stąd takie przerobione informacje.. O nie. Czyli w moim miasteczku grasowali {mam nadzieje, ze juz nie} pseudosataniści! o.O
GothicLolita - Sob 11 Kwi, 2009 21:14
Temat postu:
O kurde.. Zaczęłam temat o Klaudii a skończyło się na dyskusji o Satanistach. xD
Ja już się nie udzielam xD
Shaunri - Nie 12 Kwi, 2009 08:20
Temat postu:
Lily - W Twoim mieście po prostu grasowali idioci. Nie mieli nic wspólnego z żadnymi tam satanistami.

A temat w sumie zaczął się robić przerażający. Zmiana Religii na Satanizm, bo ten wydaje się "cool" i będziesz dzięki temu inna? Wow.
SIMON300195 - Nie 12 Kwi, 2009 09:22
Temat postu:
dobra kończe z ateistami przechodzę na ....ISLAM Bardzo ciekawa religia Smile 5 razy dzienie modlić raz w życiu odbyć pielgrzymkę do meczetu....itp....
GothicLolita - Nie 12 Kwi, 2009 09:37
Temat postu:
Shaunri, Zadajesz takie pytania jak np. : Dlaczego gumka ściera? xD"
Już się nie udzielam , Żegam. ; )
A tak na marginesie ; Shaunri, Absolutnie nie o to chodzi ;3
violetLily - Nie 12 Kwi, 2009 09:43
Temat postu:
Już mi nie wmawiać, że to nie byli pseudosataniści, skoro znaleźli ich "ołtarzyk" z darami w lesie. Tam też i zabite dziewczyny były...
Słupek - Nie 12 Kwi, 2009 11:18
Temat postu:
Myślę, że to były Woodland Critters.
Shaunri - Nie 12 Kwi, 2009 11:37
Temat postu:
Lily - Wariatów na świecie nie brakuje : )

Lolita - Więc jak? Jak na razie w ogóle nie potrafisz uargumentować dlaczego chcesz zmienić religię. Prócz tego że różnisz się od innych.
GothicLolita - Nie 12 Kwi, 2009 12:13
Temat postu:
Shaunri, a cóż Cię to interesuje? Nie wiem.. Polepszy Ci się samopoczucie jak się dowiesz? ; >
violetLily - Nie 12 Kwi, 2009 13:16
Temat postu:
Lolita, to po kiego pisałaś, że chcesz zmienic wyznanie? ;D
Ominely by Cię zbedne komentarze ;p
GothicLolita - Nie 12 Kwi, 2009 13:25
Temat postu:
Nie wiedziałam, że tak będzie. xD
Shaunri - Nie 12 Kwi, 2009 14:39
Temat postu:
Właśnie - skoro nie chcesz na ten temat rozmawiać, to po kiego grzyba się chwaliłaś? Nie wiedziałaś że tak będzie? Pffff...
Anonymous - Nie 12 Kwi, 2009 17:56
Temat postu:
Ja Lolita na twoim miejscu bym się szybko wyspowiadał i zrobił pranie mózgu. Tak będzie lepiej.
lampka666 - Pon 13 Kwi, 2009 21:07
Temat postu:
Ja tam już dawno zmieniłem religię. Z chrześcijaństwa na ateizm. A raczej coś pomiędzy, bo nie wierzę w boga, nie chodzę do kościoła, ale za to np. jak jest jakaś komunia u kogoś[np. u kuzyna lub kuzynki] to idę. Znaczy wierze, ale nie do końca.
@siex - Wto 14 Kwi, 2009 08:30
Temat postu:
Trochę to dziwne, a co na to rodzice?
Akacja12 - Czw 16 Kwi, 2009 17:52
Temat postu:
Ateizm to nie religia...
@siex - Pią 17 Kwi, 2009 10:31
Temat postu:
Ja tam się nie znam na tym xd ^^
Wierzę w Boga i koniec!
Więc co to Ateizm?
Bodziek - Pią 17 Kwi, 2009 12:56
Temat postu:
Ateizm jest poglądem Wink .
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ateizm
@siex - Pią 17 Kwi, 2009 13:36
Temat postu:
Dziękuję bardzo panu, sama mogłam poszukać ... czemu ja na to nie wpadłam boshe jaka ja gluupia.
Co do ateizmu:
Trochę dziwny ten poglad, ja osobiście nie chciałabym w to wierzyć [albo jak to się tam mówi.]
Słupek - Pią 17 Kwi, 2009 15:13
Temat postu:
W co wierzyć niby?

A chcieć to sobie można, ale jak człowieka skrajny racjonalizm i sceptycyzm dopadnie znienacka, to nie ma bata.
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 10:14
Temat postu:
Wierzą w Boga, jak mówiłam wcześniej.
swierk84 - Sob 18 Kwi, 2009 12:50
Temat postu:
@siex napisał/a:
Wierzą w Boga, jak mówiłam wcześniej.


Ateizm krotko mowiac to brak religji,wierzacej jak i praktykujacej.Mam kumpele ateistke Smile
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 13:03
Temat postu:
Heh, ten no z rancza rządzący o wójt nim jest
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 14:06
Temat postu:
I w co on niby wierzy?
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 14:09
Temat postu:
W nic nie wierzy:

swierk84 napisał/a:
Ateizm krotko mowiac to brak religji,wierzacej jak i praktykujacej.Mam kumpele ateistke

Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 14:15
Temat postu:
To po co piszesz:
@siex napisał/a:
Co do ateizmu:
Trochę dziwny ten poglad, ja osobiście nie chciałabym w to wierzyć [albo jak to się tam mówi.]

@siex - Sob 18 Kwi, 2009 14:33
Temat postu:
No, bo mówię, że nie chciałabym w to wierzyć <lol2>
nasty_girl - Sob 18 Kwi, 2009 14:36
Temat postu:
W co wierzyć, w wierzenie w nic niewierzenia?
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 14:46
Temat postu:
No nie w ogole nie chciałabym nie wierzyć, no!
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 14:50
Temat postu:
No to w końcu wierzyć czy nie wierzyć? Smile
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 14:52
Temat postu:
Nie chcę nie wierzyć, chcę wierzyć w Boga a nie w nic!!!!!!!
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 15:02
Temat postu:
Ale co to jest "wiara w nic"? Solipsyzm?
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 15:08
Temat postu:
Jest się kimś taki [nie pamiętam nazwy]
Słupek - Sob 18 Kwi, 2009 15:11
Temat postu:
Nihilistą? Nihilizm czy solipsyzm to pojęcia dużo szerze od ateizmu.
@siex - Sob 18 Kwi, 2009 17:02
Temat postu:
Nie czyba właśnie ateistą

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group