Dzieci OnLine

Proza - mam kurde pomysła

Anonymous - Sob 27 Cze, 2009 21:41
Temat postu: mam kurde pomysła
Witajcie. mam pomysł (fajny) na prawdziwe opowiadanie !


Główny bohater będzie w moim projekcie podobny do mnie, chodzi mi głównie o:
-muzykowanie
-walczenie z każdym odchyleniem normy (aż za bardzo)
-trudności z życiem społecznym Wink

Tak gostek się rozwija, jest w internecie, rozmawia z innymi osobami które tworzą jego muzykę. Później garstka osób docenia go, a on twierdzi, że to jakieś jajca są (po niemiłym doświadczeniu z kolegami).(i teraz schodzę z mojego stereotypu biggrin) Teraz wszyscy "realni" koledzy go nienawidzą, ba - chcą go ubić (społecznie) jeszcze mocniej. Na internecie jest już on praktycznym hitem, wszyscy go rozumią gdy jego kilka kolegów podcina sobie żyły i umiera. Mimo tego, że ma już 13 lat, i przez 7 lat miał kompletnie przez nich zrąbane życie, idzie na ich pogrzeb. Podczas drogi na cmentarz czuje uderzenie w głowę i przez chwilę jest zamroczony. Budzi się w jakimś wydrążonym w dziwnie zakrzywionym drzewie baraku, i wokół niego stoją osoby w jego wzroście w kominiarkach. Oni wychodzą. a on zauważa, że jest przywiązany. Na szczęście rozwiązuje się i ucieka. Po paru kilometrach ucieczki (dość przygodowej) zauważa, że jest na przydrożnej drodze do swojego miasta, a wszystkie auta się przy nim zatrzymują. W kałuży zauważa, że jest cały we krwi i bliznach, a na ręce ma dziwną zieloną plamę. Na autostopa łapie auta (bez skutku), aż tu nagle jedno auto zatrzymuje się. Wychodzi osoba podobna do punka, która okazuje się miła i pozwala na przejażdzkę do miasta. Przychodzi do domu, długo puka, a tam nikogo nie ma, odwraca się, czuje ból w całym ciele, jego ręce robią się zielone i upada. Juź nie wstaje.


Co o tym sądzicie? Dodam tylko że to KOMPLETNY prototyp, zarys. Proszę o sprostowania, a - i kto odgadnie logiczny ciąg wydarzeń to dostanie kratę piwa biggrin.
Akacja12 - Sob 27 Cze, 2009 22:12
Temat postu:
To byli kosmici i go zarazili chlorofilem ? Smile fajne Smile
Anonymous - Sob 27 Cze, 2009 22:29
Temat postu:
próbuj dalej, ja głupimi odpowiedziami będe se posty nabijał :p.
Słupek - Sob 27 Cze, 2009 23:12
Temat postu:
Motyw przydrożnej drogi jest uroczy.
Anonymous - Sob 27 Cze, 2009 23:47
Temat postu:
To było niezamierzone, wykonane z premedytacją rozdwojenie.

[ Dodano: Sob 27 Cze, 2009 23:50 ]
Kratę piwa znajdziesz na przybrzeżnym brzegu, wystarczy poszukać.
eviltwin1 - Nie 28 Cze, 2009 08:50
Temat postu:
Dostał w łeb - rana. Zabrali go ci w kominiarkach, naciął się przypadkowo na ostry kawałek drewna w otworze - rana. Zbrodniarze byli emo - ale żeby siebie nie ciąć, to pocięli tego kolesia. Przyprowadzili siostrzyczkę jednego z emoli (5 latek). Ta mu namalowała tą zieloną plamę na ręce - miało być słoneczko, ale ona nie wiedziała, jak słoneczko wygląda. Proste : ).
Anonymous - Nie 28 Cze, 2009 10:24
Temat postu:
Nie , powiem tylko że to zielone to choroba Smile
eviltwin1 - Nie 28 Cze, 2009 14:51
Temat postu:
A bo ta siostrzyczka to katar z infekcją miała, i kichnęła - zielony glut.
Anonymous - Wto 30 Cze, 2009 17:00
Temat postu:
No tu chodzi o to, że zaczął gnić lub robić się zombie. !!!
Kratę dostanę??!!!!!!!!!!
Tremere - Wto 30 Cze, 2009 19:22
Temat postu:
dzieci nie pija alkoholu
Anonymous - Sro 01 Lip, 2009 11:54
Temat postu:
hehe.. wydaje mi się że Władziu to jakaś prowokacja.
Anonymous - Sro 01 Lip, 2009 11:57
Temat postu:
Ja??? Uważaj co mówisz!!! Ja też sądzę że jesteś prowokacją!!! No wiecie co takie fajne forum myślałem a teraz co tu???? Nikt mnie chyba nielubi nie wiem czemu!!!!'
I coś mi się wydaje że nie wiesz w ogóle co to jest prowokacja !!!!!!!!
Tremere - Sro 01 Lip, 2009 14:38
Temat postu:
OH OH BIJCIE SIE
Anonymous - Sro 01 Lip, 2009 17:20
Temat postu:
Władysław66 napisał/a:
Ja??? Uważaj co mówisz!!! Ja też sądzę że jesteś prowokacją!!! No wiecie co takie fajne forum myślałem a teraz co tu???? Nikt mnie chyba nielubi nie wiem czemu!!!!'
I coś mi się wydaje że nie wiesz w ogóle co to jest prowokacja !!!!!!!!


Wiesz, czemu nikt cię nie lubi? Bo jesteś dzieciaczkiem.
Anonymous - Sro 01 Lip, 2009 17:32
Temat postu:
Ty też !!!!! Masz tylko 11 lat i nie możesz tak wogóle do mnie mówic!!!! I to przez was tu nikt mnie nie lubi bo jesteście zarozumiali i źli i mi się nie podobacie! Weście się nad sobą zastanówcie !!!!!!!!!!!!!
Tremere - Sro 01 Lip, 2009 20:07
Temat postu:
OK ZALOZYMY WORY POKUTNE Sad
Anonymous - Czw 02 Lip, 2009 18:54
Temat postu:
Drogi Władysławie66(6), uważam, iż niepotrzebnie wybuchasz wewnętrznym wulkanem negatywnych emocji, raniąc użytkowników forum. A poza tym Chippy użył ironii, mówiąc, iż "(...) jest to jakaś prowokacja(...)". Jako użytkowniczka forum, dam ci przyjacielską radę, abyś zaczął panować nad swymi emocjami. Nie poznałeś zapewne wszystkich osób z owego forum, i to, że 'nikt cię nie lubi' jest jedynie wymysłem hipochondrycznej wyobraźni.
Tak więc, proszę, abyś najpierw przemyślał swoje słowa bądź czyny, a potem działał.



Mam gadane.
Tremere - Czw 02 Lip, 2009 20:18
Temat postu:
i tak nikt go nie lubi
Anonymous - Czw 02 Lip, 2009 20:24
Temat postu:
Wiesz co tremere!!! Też cię nie lubię !!!

A do Riagi : przepraszam Sad.
Tremere - Czw 02 Lip, 2009 22:11
Temat postu:
onie jak ja z tym bede zyccccc
Anonymous - Pią 03 Lip, 2009 10:42
Temat postu:
Riaga napisał/a:
A poza tym Chippy użył ironii, mówiąc, iż "(...) jest to jakaś prowokacja(...)"


Droga Riago,

Użyłem bowiem wobec niego ironii, ze względu na to, iż dopuścił się on kretynizmu na skalę światową. Kurde.
Anonymous - Pią 03 Lip, 2009 11:44
Temat postu:
Drogi Chippy,
Aczkolwiek, prowokacja nie była zbyt odpowiednim nazewnictwem zachowania Władysława66, nie uważasz? Jeśli teraz określiłeś jego słowa "Kretynizmem na skalę światową", nie była to widocznie domniemana przez ciebie prowokacja.
Shaunri - Pią 03 Lip, 2009 11:48
Temat postu:
Drodzy przyjaciele - Kochajmy się!, jak to Pan Mickiewicz powiedział niegdyś : )
Anonymous - Pią 03 Lip, 2009 12:46
Temat postu:
Cytat:
Drodzy przyjaciele - Kochajmy się!, jak to Pan Mickiewicz powiedział niegdyś : )



Hipis się znalazł ;p.


Riaga napisał/a:
Drogi Chippy,
Aczkolwiek, prowokacja nie była zbyt odpowiednim nazewnictwem zachowania Władysława66, nie uważasz? Jeśli teraz określiłeś jego słowa "Kretynizmem na skalę światową", nie była to widocznie domniemana przez ciebie prowokacja.


Droga Riago,

naprawdę guano mnie obchodzi, czy to prowokacja, czy nie. To stworzenie jest durne, bez względu, czy to prowokacja, czy nie. Kochajmy się!
Tremere - Pią 03 Lip, 2009 12:56
Temat postu:
Moi kochani,
stfu
piotr123 - Sob 04 Lip, 2009 16:25
Temat postu:
Może byśmy tak powrócili do tematu Wink Study

fajna opowieść aż mnie zaciekawiło i czekam na dokończenie ( i dopracowanie) Thum



Edit:weźcie się pogódźcie
Anonymous - Sob 04 Lip, 2009 20:18
Temat postu:
Piotr, to już koniec ;].
Anonymous - Sob 04 Lip, 2009 20:25
Temat postu:
Dobrze, kocham was wszystkich, a Shaunriego to już najbardziej xD

Co do tematu:
Pomysł naprawdę ciekawy. Jeśli rozwinięcie będzie umiejętne, powstanie z tego zajefajna powieść.
Anonymous - Nie 05 Lip, 2009 11:23
Temat postu:
czyli że moje wypociny to nie jest gniot typu "zemsta frajerów" na polsacie? Hłehłe, będę pisał dalej Smile.
Anonymous - Nie 05 Lip, 2009 15:52
Temat postu:
Gnioty z Polsatu to gnioty z Polsatu, nijak da się je porównać do przygodowych powieści młodych Stephenów Kingów, co? Innymi słowy, pisz dalej, Chippiasty.
quara99 - Sro 08 Lip, 2009 17:56
Temat postu:
Stephen King to autor literatury grozy, a nie "przygodowych powieści" xD
SIMON300195 - Sro 08 Lip, 2009 22:44
Temat postu:
quara99 napisał/a:
Stephen King to autor literatury grozy, a nie "przygodowych powieści" xD


masz racje napisał 6 tomową powieść pt.Droga mili czy jakoś tak...
Słupek - Sro 08 Lip, 2009 23:27
Temat postu:
Mroczna Wieża? To chyba jedyny jego tasiemiec, nie czytałem.
Shaunri - Czw 09 Lip, 2009 06:00
Temat postu:
To przeczytaj, polecam : )
quara99 - Czw 09 Lip, 2009 07:25
Temat postu:
też nie czytałam, ale moja siostra ma sporo jego książek, więc w każdej chwili mogę zacząć Wink
Anonymous - Pią 10 Lip, 2009 12:26
Temat postu:
A ty Władysławie66 jesteś głupi. Gdyby moderatorzy tutaj działali, otrzymałbyś ostrzeżenie, a gdybym to ja była modem, to wywaliłabym cię z forum. Poza tym, obraza użytkownika, pomocnego i starszego od ciebie, jest wysoce karygodnym zachowaniem.
Anonymous - Pią 10 Lip, 2009 12:39
Temat postu:
Riaga, nie świruj pawiana :p.
Anonymous - Pią 10 Lip, 2009 13:07
Temat postu:
Chippy... straciłam wątek ;(

Mimo wszystko- ciśnij buły ;o
Anonymous - Pon 21 Gru, 2009 18:20
Temat postu:
Że tak odświeżę - nie pamiętam co miałem na myśli pisząc ten idiotyczny tekst.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group