Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - PAMA

Nemeia - Wto 05 Sie, 2003 21:35
Temat postu: PAMA
Pama... dlaczego w jednym poscie piszesz ze masz 10 lat, w drugim ze masz 13 a w trzecim ze masz 15? Moze bys sie wreszcie zastanowila? To jest jedna sprawa...

Druga sprawa, juz raz cie ostrzegalam... Twoje posty nie wnosza nieczego nowego do forum. Jestes wulgarna i zadajesz idiotyczne pytania. Jesli masz ochote robic sobie jaja to nie na tym forum...

Trzecia sprawa, jesli nie masz nic madrego do napisania w odpowiedzi na jakis post, to nie pisz wcale. Nie licz na to ze przybedzie ci gwiazdek, bo wszystkie posty ktore nie maja nic wspolnego z tematem, albo sa typu "masz racje", "zgadzam sie" itp sa usowane przezemnie.

Jesli nie potrafisz uszanowac instnienia tego forum, i ludzi ktorzy na nie przychodza to niestety ale zostaniesz zbanowana. Przemysl to sobie...
Gościówa - Wto 05 Sie, 2003 22:26
Temat postu: Pama
Nemeia ma racje. Ja już napisałam do Toji na ten temat i Toja powiedziała że wyśle Pamie upomnienie. Zanim napiszecie jakis post dobrze sie zastanowcie. Posty niepotrzebne i wulgarne sa usuwane. Z czasem dostaje sie upomnienie a gdy ktos nie slucha doataje ban i ma zablokowane IP, tak sie konczy...
deg - Czw 07 Sie, 2003 21:41
Temat postu:
A jeszcze po drodze jest wredny deg, który wycina wszystkie bezsensowne posty Smile
Nemeia - Pią 08 Sie, 2003 01:26
Temat postu:
I wredna Nemeia ktora wycina wszystko jak leci hehehe Smile Zartuje oczywiscie, ale bezsenswone posty owszem wycinam z premedytacja!
Anonymous - Pią 08 Sie, 2003 08:41
Temat postu:
bo wszystkie spamy typu: "tak" "nie" Popieram" to są spamy i trzeba je usuwać a wszystcy porzednicy moji mieli całkowitą racje i spamy będą usuwane odrazu
Nemeia - Pią 08 Sie, 2003 16:15
Temat postu:
Weronika nikt na tym forum nie jest twoim "posrednikiem"... Wejz slownik i sprawdz co to znaczy....
sandra - Sob 16 Sie, 2003 16:50
Temat postu:
Flower być moze chodzilo o poprzednikow?? h mm...jezeli chodzi o pame to moze ma jakies rozdwojenie jazni??albo i roztrojenie?? no coz...to jest powazny problem i niestety na tym forum nikt go nie rozwiaze. takie problemy rozwiazuja lekarze specjalisci!!!!! ale oki tak serio to serio dziwne dziecko!! Flower pozdrawiam
Maciek - Nie 17 Sie, 2003 11:00
Temat postu:
Jesli niedostala jeshcze bana to :
DAC JEJ NATYCHMIAST BANA DLA TEGO POSZKODOWANEGO I CHOREGO UMYSLOWO DZIECKA Twisted Evil
sandra - Nie 17 Sie, 2003 19:52
Temat postu:
Flower spokojnie Maciusiu!!!!!!!!!!! dziecko jest dziwne nawet bardzo ale to nie powod zeby sie dnerwowac. miejmy nadzieje ze juz tego bana dostala!!!!!! pozdraiam Flower
Anonymous - Pon 18 Sie, 2003 00:06
Temat postu: A jak ktoś ma zmienne IP ???
No wlaśnie... a jak ktos ma zmienne IP... albo sieć... to co spece od technologi informatycznych robicie ??? Dajecie bana na cala siec?? fajnie macie Laughing
Narvana - Pon 18 Sie, 2003 10:17
Temat postu: .
no własnie i to jest problem jak ktos siec ma zablokujecie mnie zablokujecie tez moja siostre...hmm..nie no nie wiem....ale wiecie moze psyhiatryk powiadoic? nie no zartuje! Laughing
magda_ns - Pon 18 Sie, 2003 10:55
Temat postu:
Wiecie co mi to śmierdzi jedną wielką ściemą i tyle Smile
Anonymous - Pon 18 Sie, 2003 12:41
Temat postu: Nowy Sącz
BTW...witam Nowy Sącz biggrin
ToJa - Wto 19 Sie, 2003 14:20
Temat postu:
No to mamy nowe wcielenie Pamy. Tym razem to Sexsowna_15, która podaje, że pracuje jako prostytutka.
Narvana - Wto 19 Sie, 2003 14:33
Temat postu: ........
ej ona ma zaburzenia osobowości chyba i to duże.........
deg - Wto 19 Sie, 2003 16:14
Temat postu:
A czy przypadkiem Alice_10 to też ona?
Anonymous - Wto 19 Sie, 2003 16:16
Temat postu:
Rambo Mi sie kręci w głowie
ToJa - Wto 19 Sie, 2003 17:32
Temat postu:
Jasne, że to też ona Sad
Anonymous - Wto 19 Sie, 2003 18:02
Temat postu:
Nie! Nie chce mi się wierzyć! Alicja?! Znałam ją kiedyś...
ToJa - Wto 19 Sie, 2003 18:47
Temat postu:
No to mam dla Was niespodziankę. Jeszcze 2 wcielenia tej osóbki
Barbie$2
Kociaczka
Nemeia - Wto 19 Sie, 2003 18:57
Temat postu:
Heheheheheh..... czasami to sie czlowiekowi tak nudzi, ze az przykro.
Anonymous - Wto 19 Sie, 2003 19:00
Temat postu:
Więc jednak... A tak się upierała że nie...
ToJa - Wto 19 Sie, 2003 19:32
Temat postu:
Skoro upiera się, że nie jest tą samą osobą to OK Nie będę upierać się, że tak nie jest. Zbanuję Sexowna_15 za obrażanie dega i wyrażanie się. Zasłużyła na to tym i innymi postami. Zresztą sama chciała "wypisać się" Pomogę jej w tym. Jeśli zablokuję też inne osoby (bo piszą z tego samego kompa albo są w sieci) to trudno. Niech mają pretensję to tych, którzy zawinili.
Anonymous - Wto 19 Sie, 2003 20:09
Temat postu:
Na forum CyberMycha to jeśli sie ma 2 postacie dostaje sie bana na całą wieczność ale tu to powinno sie na zawsze kompa zawiesić jeśli chodzi o to forum
Narvana - Wto 19 Sie, 2003 21:42
Temat postu: ,
ToJa i tak ma być...ja w te bajki o kompie nie wierze taa wszytskie sie schodza zeby do niej pisac...jasneeeeeeee
Anonymous - Sro 20 Sie, 2003 10:08
Temat postu:
Pale zbladłam
deg - Czw 21 Sie, 2003 16:07
Temat postu:
ToJa - może założysz bana na jej adres IP?
I nie chodzi tu o obrażanie mnie czy innych osób - każdy ma prawo myśleć o mnie co chce. Ona po prostu wydaje się być "niereformowalna" - wiele razy jej pisaliśmy co ma zrobić, aby nam wszystkim dobrze się rozmawiało, a ona zakłada nowego usera i historia się powtarza.

Może i jest młoda (Alice_10 = może ma 10 lat), ale przecież na forum mamy młodszą Weronikę, która zachowuje się całkiem inaczej i bez problemu można z nią normalnie porozmawiać.
ToJa - Czw 21 Sie, 2003 16:17
Temat postu:
Już to zrobiłam. Kilka razy ją ostrzegałam i jedyny skutek to właśnie nowy user.
Anonymous - Czw 21 Sie, 2003 19:36
Temat postu:
Niech żyje ToJa i deg hip hip hura aż mi w głowie sie kręci od szczęścia
Alice_10 - Pon 25 Sie, 2003 12:04
Temat postu:
pamy juz nie ma.Pama czyli moja kolezanka pamela zostsala w polsce we wloclawku a ona nie ma internetu i nie przychodzi do mojego dziadka na net bo sie wstydzi
Bike_chan - Wto 26 Sie, 2003 10:55
Temat postu:
Nemeia napisał/a:
Weronika nikt na tym forum nie jest twoim "posrednikiem"... Wejz slownik i sprawdz co to znaczy....

Myślę, ze chodziło o poprzedników!!! biggrin
Bike_chan - Wto 26 Sie, 2003 11:03
Temat postu:
A tak generalie to komuś się chyba nudzi... Smile Dobta - jestem w stanie zrozumieć, że 2 osoby korzystaja z jednego kompa... no naewt3 , ale 5 czy 6 nie pamietam ile tego było, ale to mi śmierdzi!!!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group