Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Błagam, pomóżcie!

Anonymous - Nie 06 Wrz, 2009 20:41
Temat postu: Błagam, pomóżcie!
Ostatnio dzieje się ze mną coś BARDZO dziwnego!

Zamknęłam się na świat...
Nie rozmawiam z żadnymi rówieśniczkami
Nie interesują mnie chłopcy (ani dziewczyny ://)
Onanizuję się prawie codziennie (po czym wyzywam się od szmat)
Zrobiłam się diabelnie kłótliwa.
Potwornie martwię się swoją wagą, wyzywam się od grubasów...
Gadam ze zwierzętami...
Płaczę bez powodu...
Chce mi się pić krwi...czasami biorę igłę, wbijam w udo/rękę i sączę to, co mi się uda wysączyć... Nie mylcie tego z twilightmanią!!!

Błagam, pomóżcie i mnie nie wyśmiejcie :< Ja serio nie wiem, co mam robić...!
Anonymous - Nie 06 Wrz, 2009 21:22
Temat postu:
Wydaję mi się że jest to syndrom v-punku.
Will96 - Nie 06 Wrz, 2009 22:15
Temat postu:
Jeśli to prawda to już się Ciebie boję Shocked
A tak na serio.. pomyśl o przyczynie tego stanu, postaraj się przypomnieć kiedy
zaczęłaś się tak dziwnie zachowywać, być może ma to związek jakimś z traumatycznym przeżyciem, np. utrata bliskiej Ci osoby itp.
Na pewno powinnaś porozmawiać o tym z kimś dorosłym (pomimo ogromu wiedzy wszystkich forumowiczów nie jesteśmy wstanie doradzać Ci w takich sprawach), moim zdaniem powinnaś też zgłosić się do psychologa (nie mylić z psychiatrą!!!). Życzę powodzenia i szybkiego 'wyjścia na prostą'.
Shaunri - Pon 07 Wrz, 2009 06:31
Temat postu:
Odezwij się do mnie na PM, będę wdzięczny.
Monnaly - Pon 07 Wrz, 2009 15:28
Temat postu:
Will96, zgadzam się z Tobą. Riaga-powinnaś porozmawiać z kimś dorosłym...
Anonymous - Pon 07 Wrz, 2009 15:39
Temat postu:
Nienawidzę rozmawiać z kimś dorosłym w 4 oczy. Nie mam z kim, a psychologom nie ufam. Moja mama na [ewno wyskoczyłaby z tekstem "Po*ebało cię?!" w niedosłownym tego słowa znaczeniu.
Anonymous - Pon 07 Wrz, 2009 15:39
Temat postu:
Nienawidzę rozmawiać z kimś dorosłym w 4 oczy. Nie mam z kim, a psychologom nie ufam. Moja mama na [ewno wyskoczyłaby z tekstem "Po*ebało cię?!" w niedosłownym tego słowa znaczeniu.
Will96 - Pon 07 Wrz, 2009 17:18
Temat postu:
Ale musisz. Sama sobie nie poradzisz, ten problem urósł do za wysokiej rangi. To że zostawisz to sobie samej, nie wróży nic dobrego (będziesz miła jeszcze większe problemy, i to nie tylko psychologiczne ale także zupełnie inne). To co robisz prowadzi to autodestrukcji, naprawdę musisz z kimś porozmawiać. Pewnie myślisz że nie wiem co mówię, ale to nie prawda, bo sam miałem nie dawno bardzo podobny problem, i jedynym ratunkiem była rozmowa z matką, a później kilka spotkań z terapeutą. Po prostu musisz się przełamać, a wiesz mi że będzie Ci dużo lepiej.
SIMON300195 - Pon 07 Wrz, 2009 18:09
Temat postu:
Riaga rób co mówił will... poprostu popadłaś w depresję
Shaunri - Pon 07 Wrz, 2009 18:20
Temat postu:
Will - Daj jej już spokój.
Anonymous - Pon 07 Wrz, 2009 19:23
Temat postu:
w mojej klasie koleżanki tak samo sobie skóre igłami przebijały może u dziewczyn to normalne?
Anonymous - Pon 07 Wrz, 2009 20:07
Temat postu:
Po prostu bunt młodzieńczy.
eviltwin1 - Pon 07 Wrz, 2009 20:14
Temat postu:
Taki bunt jest naprawdę głupi, trzeba przyznać.
Dazul - Wto 08 Wrz, 2009 10:24
Temat postu:
Riaga napisał/a:
Chce mi się pić krwi...czasami biorę igłę, wbijam w udo/rękę i sączę to, co mi się uda wysączyć...

Sory .. ale to mnie rozwaliło !

michal2fun napisał/a:
w mojej klasie koleżanki tak samo sobie skóre igłami przebijały może u dziewczyn to normalne?

Raczej nie.. ja osobiście nie znam dziewczyn które tak robią.. Ja " cięłam" się z 2 razy tzn nie cięłam tylko drapałam drutem aż do krwi i to jest tak jak by ci stres spadał ci z barek ale ja wolę odstresowywać się w inny sposób np gnieść gniotka xD
Avellach - Wto 08 Wrz, 2009 14:31
Temat postu:
przesrane.
Anonymous - Czw 10 Wrz, 2009 19:43
Temat postu:
Dziękuję wam wszystkim za pomoc, szczególnie Shaunriemu, dzięki któremu 'wypełzłam' z 'zatęchłej dziury' i postanowiłam rozpocząć 'nowe życie'.

Remember kids, Oompa-loompa, doobadi di, if you are wise you listen to Shaunri biggrin

Jeszcze raz dziękuję.
Akacja12 - Czw 10 Wrz, 2009 22:18
Temat postu:
Nie wierzę, tak szybko ??? Co Ty jej nagadałeś Shnuri ? biggrin
Anonymous - Pią 11 Wrz, 2009 17:45
Temat postu:
Shaunri jest bardzo przekonywujący Smile Takowoż doskonale pociesza i "psychologuje" ;D
Anonymous - Pią 11 Wrz, 2009 18:42
Temat postu:
Umówił się na spotkanie, będzie następna ofiara gwałtu ;].
Akacja12 - Sob 12 Wrz, 2009 14:48
Temat postu:
No, teraz już wszyscy wiedzą co Shaunri robi na forum dla dzieci ;p
nnnina - Sob 12 Wrz, 2009 21:41
Temat postu:
Mr. Green Very Happy Shocked
Nens - Nie 13 Wrz, 2009 07:59
Temat postu:
Po co odpowiadasz w tematach, gdzie odpowiedź już została udzielona?
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 10:26
Temat postu:
Nnnina, jak na ulicy widzę emosa (albo nie tylko na ulicy) to chce mi się:
1. Śmiać
2. Krzyknąć "Idź się pociąć"
3. Pokłócić się z owym emosem.

Nie cierpię emo!


Poza tym, Nens już powiedziała, i ja powiedziałam, że w temacie pomoc została udzielona.
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 12:17
Temat postu:
Riaga, podzielam zdanie ;].
Tremere - Nie 13 Wrz, 2009 12:30
Temat postu:
Riaga napisał/a:
Nnnina, jak na ulicy widzę emosa (albo nie tylko na ulicy) to chce mi się:
1. Śmiać
2. Krzyknąć "Idź się pociąć"
3. Pokłócić się z owym emosem.

Nie cierpię emo!


Poza tym, Nens już powiedziała, i ja powiedziałam, że w temacie pomoc została udzielona.


a mi sie chce takim proznym nietolerancyjnych laskom obic pysk i to robie, wiesz?
nnnina - Nie 13 Wrz, 2009 14:25
Temat postu:
Cieszę się że nie lubisz EMO ja rónież. A ta odpowiedż musiało mi się coś pomylić sorry już ją zmieniłam.
Shaunri - Nie 13 Wrz, 2009 14:43
Temat postu:
Tremere - Właściwie w tej chwili nie wiem kto wygląda zabawniej - Ty czy Riaga : )
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 14:56
Temat postu:
Już nie mówiąc o mnie, który rozszczepił się na części ;].
Tremere - Nie 13 Wrz, 2009 15:32
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Tremere - Właściwie w tej chwili nie wiem kto wygląda zabawniej - Ty czy Riaga : )

przestan przeciez to nie bylo na powaznie Razz po prostu zaskakujace dla mnie jest to ze mozna kogos nienawidzic bo jest emo sremo metalem czy dresem, cokolwiek. wydawalo mi sie zawsze ze wazny jest czlowiek a nie przynaleznosc do subkultury czy styl, widze ze kwiaty mlodziezy jak chippy ktory jest chyba przeciwko calemu swiatu i riaga nigdy nie przestana mi robic niespodzianek
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 16:09
Temat postu:
OJ się zdziwisz , ja bowiem jestem przeciwko całemu światu. Ale nie przeciw mnie ;].
SIMON300195 - Nie 13 Wrz, 2009 18:03
Temat postu:
Tremere napisał/a:
Shaunri napisał/a:
Tremere - Właściwie w tej chwili nie wiem kto wygląda zabawniej - Ty czy Riaga : )

przestan przeciez to nie bylo na powaznie Razz po prostu zaskakujace dla mnie jest to ze mozna kogos nienawidzic bo jest emo sremo metalem czy dresem, cokolwiek. wydawalo mi sie zawsze ze wazny jest czlowiek a nie przynaleznosc do subkultury czy styl, widze ze kwiaty mlodziezy jak chippy ktory jest chyba przeciwko calemu swiatu i riaga nigdy nie przestana mi robic niespodzianek




tutaj Tremere ma rację
Na człowieka nie patrzy do jakiej przynależności ono należy trzeba patrzeć jakie ma cechy i akceptować je.....
Akacja12 - Nie 13 Wrz, 2009 18:47
Temat postu:
Jeżeli człowiek ma na czole napisane "jestem emo, dresem, metalem" to chyba chce być zauważany właśnie jako przynależny do jakiejś subkultury.
Słupek - Nie 13 Wrz, 2009 19:09
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Jeżeli człowiek ma na czole napisane "jestem emo, dresem, metalem" to chyba chce być zauważany właśnie jako przynależny do jakiejś subkultury.
No, nareszcie ktoś napisał tu coś z sensem :]
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 20:14
Temat postu:
Tremere, napisałam, że nie cierpię emo, gdyż ich nie cierpię. A jeśli twierdzisz, że jestem próżna i nietolerancyjna, jest to tylko i wyłącznie twoje zdanie.
eviltwin1 - Nie 13 Wrz, 2009 20:25
Temat postu:
Gryźcie i rwijcie się, niewiasty! Zaprawdę powiadam wam, kto nietolerancyjny jest z tych dwóch jakże uroczych kobiet? Albowiem u obu ten brud się ukazuje, pędzę wyjaśnić, nietolerancyjność jest naturalnym zjawiskiem u każdej istoty ludzkiej i nie ma człowieka, by - nawet jakoby sądził, że taki nie jest - nie był nietolerancyjny.
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 20:33
Temat postu:
Przecież nie jestem urocza ;].
Shaunri - Nie 13 Wrz, 2009 21:56
Temat postu:
evil - No i masz +10 do internetowej inteligencji, jeszcze trochę i dojdziesz do poziomu e-mędrca : )
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 22:04
Temat postu:
Chyba e-jasia :p
SIMON300195 - Nie 13 Wrz, 2009 22:19
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Jeżeli człowiek ma na czole napisane "jestem emo, dresem, metalem" to chyba chce być zauważany właśnie jako przynależny do jakiejś subkultury.


tak to prawda ale tutaj ludzie właśnie popelniają błąd najważniejsze są cechy i stosunek do innych ludzi....

Takie osoby które mają napisane na czole "jestem emo,dresem,metalem" to poprostu głupcy -.-
Nens - Nie 13 Wrz, 2009 22:48
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
Takie osoby które mają napisane na czole "jestem emo,dresem,metalem" to poprostu głupcy -.-

Z tego się raczej wyrasta.
Anonymous - Nie 13 Wrz, 2009 22:48
Temat postu:
I właśnie takich tępie Wink
Tremere - Wto 15 Wrz, 2009 14:35
Temat postu:
kiedys znajdzie sie ktos kto bedzie tepil ciebie. zyj i daj innym zyc. oplaci ci sie
Anonymous - Wto 15 Wrz, 2009 16:47
Temat postu:
Żyj i uśmiechaj się do ludzi... Tremere, to co powiedziałaś dzieje się od 6 lat, od pierwszej klasy podstawówki ;].
Tremere - Wto 15 Wrz, 2009 19:24
Temat postu:
to tymbardziej powinienes rozumiec, ale najwidoczniej uczenie sie na bledach to dla ciebie cos obcego
Anonymous - Wto 15 Wrz, 2009 20:09
Temat postu:
Jeszcze dobrze się za autyzmu nie "wyleczyłem", nie oczekuj ode mnie duszy towarzystwa - po prostu do końca życia będę jakimś tam odmieńcem. I to że ladnie piszę, że trochę umiem grać tego nie zmieni, dla innych to że nie zachowuję się tak normalnie oznacza że jestem nic nie znaczącym debilem - zrozum to.

[ Dodano: Wto 15 Wrz, 2009 19:10 ]
A internet i fora to coś innego niż prawdziwe życie.
Nens - Wto 15 Wrz, 2009 20:25
Temat postu:
Ej ej. Znowu off top się zrobił brzydki.
Słupek - Wto 15 Wrz, 2009 21:07
Temat postu:
Offtop to będzie dopiero jak za chwilę po raz kolejny poczytamy o wyższości Żydów nad "polaczkami" i gejów nad hetero, a także o tym, że w RPA są najlepsze butiki :]
Anonymous - Wto 15 Wrz, 2009 21:16
Temat postu:
Człowiek pożył - zobaczył - wie co to offtop, luknijcie na ilość mych postów. Gdybym pisał normalnie, to bym miał 390 postów. I nikt nie uważałby mnie za wścieczonego debila, ale to już poboczna sprawa ;].
Tremere - Sro 16 Wrz, 2009 00:50
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Offtop to będzie dopiero jak za chwilę po raz kolejny poczytamy o wyższości Żydów nad "polaczkami" i gejów nad hetero, a także o tym, że w RPA są najlepsze butiki :]

o juz, juz nie zazdrosc

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group