Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - MUTACJA

czarekk26 - Wto 08 Wrz, 2009 16:42
Temat postu: MUTACJA
ldfgdfgdfgdfg
eviltwin1 - Wto 08 Wrz, 2009 17:00
Temat postu:
Jaki koszmar? Czemu tyle ludzi uważa, że mutacja jest koszmarem?...
Nie trwa kilka miesięcy, chyba czytać nie potrafisz. Trwa z reguły kilka lat.
czarekk26 - Wto 08 Wrz, 2009 17:04
Temat postu:
jak to "czemu tyle ludzi uwaza ze mutacja jest koszmarem "?!?! przecierz to kompromitacja !! ps wcale mnie nie pocieszyles tym ze to bedzie jeszcze trwalo tyle czasu ;/ Sad Sad
eviltwin1 - Wto 08 Wrz, 2009 17:24
Temat postu:
czarekk26 napisał/a:
wcale mnie nie pocieszyles tym ze to bedzie jeszcze trwalo tyle czasu ;/

Tyle to będzie trwało, cóż, tego nie zmienisz. Miałem powiedzieć "jutro będziesz miał prawdziwie męski głos"?

Kompromitacja? Jak dla kogo, fakt, ja cholernie szybko dojrzewam : ), nie miałem takich problemów... ale patrz z innej strony - dojrzewasz, zmieniasz się w mężczyznę, koledzy, ci, co jeszcze nie mają mutacji, na pewno ci zazdroszczą.
MattZdw - Wto 08 Wrz, 2009 18:21
Temat postu:
Ja mam dokładnie to samo... teraz zacząłem 6 klasę a mutcja mi się zaczęła na początku wakacji. To ja jestem pierwszy w mojej klasie co ma mutacje. Chłopaki to tak mi dokuczją z tego powodu, ale dochodzę do wniusku że mi zazdroszczę.
Już nie raz mi sie zdarzyło że rozmawiam z kims w szkole i mi się głos załamał. Jak gadam z koleżankami z mojej klasay to ja i one popadają śmiech, bo dla mnie jest to trochę śmieszne Very Happy
czarekk26 - Sro 09 Wrz, 2009 13:47
Temat postu:
no fakt nikt z klasy jeszcze tego nie ma :] dzieki za pomoc Smile Very Happy Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group