Dzieci OnLine

Gry i programy komputerowe - Intenet Problem

piotr123 - Pon 05 Paź, 2009 16:24
Temat postu: Intenet Problem
cześć mam taki problem: gdy tylko system połączy się z internetem to od razu idzie 2-5% sieci (sprawdzałem w menedżerze zadań) co z tym zrobić bo odkąd się to stało to net mi wolno chodzi Sad Sad
Kris - Sro 07 Paź, 2009 09:16
Temat postu:
Zależy, jak masz zapchany komputer, to będzie wolny. Nawet ikonki na pulpicie spowalniają. Pousuwaj ich kilka. Ja też tak kiedyś miałem. Wink
Słupek - Sro 07 Paź, 2009 16:35
Temat postu:
A co mają ikonki na pulpicie do sieci?

Jakąś część transferu żrą pewnie procesy chodzące w tle. Poprzeglądaj w Menadżerze zadań co to może być albo sprawdź w firewallu co się łączy z internetem. Możliwe też, że nałapałeś jakichś wirusów i Twój komputer robi za zombiaka.
Anonymous - Sro 07 Paź, 2009 16:41
Temat postu:
A jak coś podejrzewasz to wpisz w Uruchom msconfig i w Uruchamianie poodznaczaj "złe" wpisy ;].
piotr123 - Sro 07 Paź, 2009 18:47
Temat postu:
tak Słupek miałeś racje przeskanowałem ESET online scannerem i mi znalazło 32 trojany w tym kilka innych wirków ach i wtedy sobie przypomniałem że wywaliłem Nod 32 z autostartu xD

Chippy, tak coś podejrzewałem i były trzy wpisy jakieś z rejestru kture zamiast nazwy miały losowy ciąg znaków (czyli np.GCDFVFG86743SD323Dc3D3D3d#fdsf)

i teraz komp chodzi troche lepiej ale z netem wciąż to samo właśnie skanuje tym nodem i zobaczę co wyjdzie

a i chippy na kompie mam startup managera i on mi pokazał te wpisy bo w msconfig ich nie było




skanowałem też ccleanerem i moge dać log z hijack this

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group