Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Zaczynam się go bać !!

Dazul - Pią 09 Paź, 2009 20:41
Temat postu: Zaczynam się go bać !!
Ja nie mieszkam na ulicy głównej, lecz w uliczce koło. Jakiś tydzień temu otworzyli na głównej taki sklep z biżuterią,, Więc jest taki facet (nie wiem, może 25-28 lat ) który rozdaje ulotki (on tam jest od rana do nocy) wczoraj szłam sobie do sklepu (z butami ^^) i on mnie zaczepił i mi mówi ,, " śliczne oczy, masz soczewki ,niee ? " (hm,,było ciemno, jak on zobaczył moje oczy Confused ) i dzisiaj sobie szłam z koleżanką i, jak nie jak tak, zaczepił mnie i mówi , " hej, jak tam? ,masz tel? , masz chłopaka?, śliczna jesteś... itp ! I później jak wracałyśmy tak się we mnie wpatrywał że masakra, nawet moja koleżanka mi powiedziała: " ej,Daria ty na niego lepiej uważaj, widziałaś jak on na cb patrzy ? " Ja..dobra jakoś bym tam unikała ale się boje jak bd z mamą gdzieś szła i jak mnie zaczepi ? Zaczynam się go bać !! Jakiś pedofil jeden ! Co mam zrobić ?
PS.Tak pomyślałam że może poproszę chłopaka mojego żebyśmy ,nie wiem, szli za rękę przy nim czy cóś, żeby on się tylko ode mnie odwalił !
nasty_girl - Pią 09 Paź, 2009 22:34
Temat postu:
A może po prostu zdesperowany i wszystkie zaczepia?
Alka - Pią 09 Paź, 2009 23:51
Temat postu:
A może powiedz to mamie albo coś. Miałam coś podobnego i podziałało gdy moja mama powiedziała facetowi że ma się ode mnie odczepić i tyle.
Anonymous - Sob 10 Paź, 2009 09:38
Temat postu:
A może chce rozdać ci więcej ulotek albo skusić do przyjścia do sklepu?
Gdy faceci wiedzą, że mogą zarobić, to dość często posuwają się do,hm, jakby to nazwać...podchwytliwych chwytów.

Pamiętam jak byłam na wakacjach. Cały czas kelnerzy łazili za tobą, czy soczek, czy cośtam, spokoju nie było. Z moim tatą to się witali, przedstawiali mu się, etc XD
Owszem, byli mili na początku, potem to się stało uciążliwe, jak pokazywali na mnie palcami wśród kolegów. Nie wiem czemu XDD Ale zaczęło mnie to wkurzać.Nie było
co robić- trzeba było dać napiwek i się odczepili ;d

Podobną sytuacją masz również ty. Idź do sklepu, kup jakiś najtańszy pierścionek czy coś, może się odczepi. Aczkolwiek, jeśli nie chcesz działać samotnie, pogadaj z mamą. Ale ostrożnie, z premedytacją, aby nie było 'sprawy w sądzie'. Może zdeka przesadziłam, ale mama może się przerazić. A więc wytłumacz jej to na spokojnie, podczas obiadu, oglądania TV etc.

No, to good luck and have fun, jesli mogę tak rzec.
Luke_Skywalker - Sob 10 Paź, 2009 16:51
Temat postu:
Zgłos na policje najscia oraz próbę gwałtu zibiorowego w miejscu publiczym przeprowadzenego prez ulotkarza. Smile
SIMON300195 - Sob 10 Paź, 2009 18:30
Temat postu:
Luke_Skywalker napisał/a:
Zgłos na policje najscia oraz próbę gwałtu zibiorowego w miejscu publiczym przeprowadzenego prez ulotkarza. Smile



a ty kto? Policjant? Sędzia? Parwnik? Czy Kaczyński?


On chce ciebie zwrócic uwage żebyś ty weszła "do jego"sklepu i coś kupiła... Rolling Eyes
KaMciaA - Sob 10 Paź, 2009 23:48
Temat postu:
Cytat:
PS.Tak pomyślałam że może poproszę chłopaka mojego żebyśmy ,nie wiem, szli za rękę przy nim czy cóś, żeby on się tylko ode mnie odwalił !


wiesz nawet bym tak zrobiła . biggrin no raczej zrobiłam tak , tylko ze go nie było .

ja mieszkam w Gda i taki chłopak od METRA (rozdaje gazete . "Metro")
cięgle mnie zaczepia od 2 tyg . tak samo się mnie pyta co ciebie ten facet .. (tylko że on ma z 20-25 lat)
i też wpadałam na pomysł żeby przejść z chłopakiem koło niego i iść z nim za ręke ..
ostanio byłam , ale go nie było . Sad
ale napewno mi się jeszcze uda .
więc dla mnie to nawet dobry pomysł ..




SIMON300195 napisał/a:
On chce ciebie zwrócic uwage żebyś ty weszła "do jego"sklepu i coś kupiła... Rolling Eyes


zależy czy naprawde ma to na myśli . Wink
Shaunri - Nie 11 Paź, 2009 07:16
Temat postu:
Dobra, wy mówicie że On próbuje zwrócić na siebie uwage, ale wielu gwałcicieli również wykorzystuje takie metody, a dziewczyna jest młoda i nie wie co zrobić.

Odpowiedź jest prosta - albo starszy, odważny i silny chłopak który wyperswaduje Panu żeby się odczepił, albo ojciec/matka - Znając życie wystarczy mama. Nie wiem skąd One tyle siły i odwagi biorą jeśli myślą że ich dzieciom dzieje się krzywda. Zaskakujący fenomen : )
Akacja12 - Nie 11 Paź, 2009 07:54
Temat postu:
Nie reaguj tylko na jego zaczepki, bo on tego oczekuje. Nie rozmawiaj z nim także.
SIMON300195 - Nie 11 Paź, 2009 09:52
Temat postu:
podejdź do niego i w jaja mu kopnij !
Tremere - Pon 12 Paź, 2009 21:12
Temat postu:
najprawdopodbniej wygladasz dojrzale albo masz duzy biust. to brutalne, ale niestety prawdziwe. mnie tez zawsze zaczepiali jacys faceci z pytaniem czy sie z nimi nie umowie na kawe, ale odpowiadalam 'prosze pana ja mam 13 lat' i znikali szybciej niz sie pojawili Razz
jezeli nie podziala to powiedz ze twoj tata jest prokuratorem i zabrania ci rozmawiac z nieznajomymi facetami. to tez skuteczne, sprawdzilam.
SIMON300195 - Pon 12 Paź, 2009 21:37
Temat postu:
Tremere napisał/a:
najprawdopodbniej wygladasz dojrzale albo masz duzy biust. to brutalne, ale niestety prawdziwe. mnie tez zawsze zaczepiali jacys faceci z pytaniem czy sie z nimi nie umowie na kawe, ale odpowiadalam 'prosze pana ja mam 13 lat' i znikali szybciej niz sie pojawili Razz
jezeli nie podziala to powiedz ze twoj tata jest prokuratorem i zabrania ci rozmawiac z nieznajomymi facetami. to tez skuteczne, sprawdzilam.


Tremere Fajny awatar tamten był lepszy ^^


Nie ma to jak Matka forum Smile

Ojcem forum jest Shaunri/Słupek
Matka Tremere Smile
Tremere - Pon 12 Paź, 2009 21:38
Temat postu:
aha, ze taka stara? Razz
Słupek - Pon 12 Paź, 2009 22:23
Temat postu:
Wiedziałem, że z mieszania genów polsko-żydowskich nic dobrego nie wyniknie Rolling Eyes

Tylko psze mnie znowu nie oskarżać o antysemityzm. Wspólna fotka z Leszkiem Bublem jeszcze o niczym nie świadczy :]
Tremere - Pon 12 Paź, 2009 22:34
Temat postu:
najpierw trzeba zrobic test na ojcostwo bo ta kwestia jest niejasna :S
KaMciaA - Wto 13 Paź, 2009 19:39
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:

Nie ma to jak Matka forum Smile

Ojcem forum jest Shaunri/Słupek
Matka Tremere Smile


bardziej Shaunri . biggrin zobacz na ilość postów i dołączenie do tego forum . ;]
nasty_girl - Wto 13 Paź, 2009 19:55
Temat postu:
Tremere napisał/a:
aha, ze taka stara? Razz


Mamusiu Wink) A kieszonkowe wysokie dajesz? Smile
SIMON300195 - Wto 13 Paź, 2009 21:11
Temat postu:
Słupek napisał/a:


Słupek to napisał drobnym drukiem:

Tylko psze mnie znowu nie oskarżać o antysemityzm. Wspólna fotka z Leszkiem Bublem jeszcze o niczym nie świadczy :]


Rolling Eyes
KaMciaA Nie patrz na ilość i kiedy dostał zarejstrowany... Patrz na jakoś postów Laughing
Anonymous - Wto 13 Paź, 2009 21:15
Temat postu:
Chętnie napisałbym 8000 postów tylko po to by mnie okrzyknęli matką forum.

[ Dodano: Wto 13 Paź, 2009 20:18 ]
Cytat:
Posty: 1111


Dziękuję, starczy. Żegnam ;].
KaMciaA - Czw 15 Paź, 2009 19:09
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
KaMciaA Nie patrz na ilość i kiedy dostał zarejstrowany... Patrz na jakoś postów Laughing



pff . Rolling Eyes Compress
Dazul - Sob 17 Paź, 2009 20:35
Temat postu:
Tremere napisał/a:
najprawdopodbniej wygladasz dojrzale albo masz duzy biust. to brutalne, ale niestety prawdziwe. mnie tez zawsze zaczepiali jacys faceci z pytaniem czy sie z nimi nie umowie na kawe, ale odpowiadalam 'prosze pana ja mam 13 lat' i znikali szybciej niz sie pojawili Razz
jezeli nie podziala to powiedz ze twoj tata jest prokuratorem i zabrania ci rozmawiac z nieznajomymi facetami. to tez skuteczne, sprawdzilam.


Biust? Raczej niee, ale we wtorek miałam urodziny i jak mnie się pytali ile kończę mówiłam 13 a oni(koledzy/koleżanki) na to: Chyba se żartujesz!! Ja zawsze myślałam/em że z 15.. A ja taka minaa że niby "Pff" xD
Fikcja - Sob 17 Paź, 2009 20:52
Temat postu:
Dazul, faceci czasami dziewczyny zaczepiają i polecam skorzystanie ze sposobów Tremere Wink skoro wyglądasz na więcej niż masz - też może być to jakiś powód.
KaMciaA - Sob 17 Paź, 2009 22:51
Temat postu:
Cytat:
najprawdopodbniej wygladasz dojrzale albo masz duzy biust. to brutalne, ale niestety prawdziwe. mnie tez zawsze zaczepiali jacys faceci z pytaniem czy sie z nimi nie umowie na kawe, ale odpowiadalam 'prosze pana ja mam 13 lat' i znikali szybciej niz sie pojawili Razz
jezeli nie podziala to powiedz ze twoj tata jest prokuratorem i zabrania ci rozmawiac z nieznajomymi facetami. to tez skuteczne, sprawdzilam.


ty chyba wszystkie sposoby sprawdziłaś. ;d < hahaha >

[ Dodano: Sob 17 Paź, 2009 21:53 ]
Dazul napisał/a:
Biust? Raczej niee, ale we wtorek miałam urodziny i jak mnie się pytali ile kończę mówiłam 13 a oni(koledzy/koleżanki) na to: Chyba se żartujesz!! Ja zawsze myślałam/em że z 15.. A ja taka minaa że niby "Pff" xD


mówiąc ci szczerze ja mam tak naprawde 14 lat a biorą mnie za 16 Shocked .

no i dostanie mi się od nasty . ;d
Tremere - Sob 17 Paź, 2009 22:54
Temat postu:
musialam, chyba ze chcialabym byc zgwalcona przez jakiegos oblecha.
KaMciaA - Nie 18 Paź, 2009 16:18
Temat postu:
no chyba że tak . ; d

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group