Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Język obcy - jako hobby, a nawet prawdziwa pasja

Fikcja - Sob 17 Paź, 2009 19:44
Temat postu: Język obcy - jako hobby, a nawet prawdziwa pasja
Czy ktoś z Was uczy się po za szkołą i obowiązkowymi lekcjami jakiegoś języka na własną rękę, czy jakiś język jest jak hobby, a nawet prawdziwa pasja?
A może nie lubicie jakiegoś języka?


Ja osobiście zaczęłam się uczyć japońskiego i bardzo mi się ten język podoba <3
Anonymous - Sob 17 Paź, 2009 20:07
Temat postu:
Mein hobby ist Deutsch, because i like deutschmans.

Nie lubię ani niemieckiego ani angielskiego bo mi się mieszają ;].
SIMON300195 - Sob 17 Paź, 2009 20:25
Temat postu:
nie lubie angla (wogóle wyjkątków jest sporo)

Lubię i kocham Język Francuski (umiem mówić podstawowe rzeczy)
Fikcja - Sob 17 Paź, 2009 20:26
Temat postu:
Chippy, pytanie było o lubienie, hobby, pasję a nie o "nie lubię" ;p ale właściwie też dobre, dodam to pytanie do pierwszego posta.
nasty_girl - Sob 17 Paź, 2009 21:20
Temat postu:
Uczyłam się dodatkowo japońskiego ;p Kiedy czas i możliwości finansowe na to pozwalały. Teraz nie ma czasu, a pieniędzy szkoda.
Tremere - Sob 17 Paź, 2009 22:45
Temat postu:
znam polski angielski hebrajski i srednio niemiecki ;p
i teraz ucze sie arabskiego dla faceta wiec na brak zajec nie narzekam Razz
Shaunri - Nie 18 Paź, 2009 08:59
Temat postu:
Łacina - Jedyny język którego uważam, że można się uczyć dla własnej przyjemności jako hobby.
Nens - Nie 18 Paź, 2009 10:30
Temat postu:
Znam angielski i francuski... Angielski dawniej bardzo lubiłam, ale przez moją nauczycielkę przestałam i bardzo się w nim opuściłam Wink Francuski nawet lubię, bo język jest imo piękny.
Pół roku próbowałam się uczyć niemieckiego, ale nic z tego nie wyszło. Podobnie jak u Chippiego, mieszał mi się z angielskim (schade czytałam "szejd" ;P).
nasty_girl - Nie 18 Paź, 2009 17:39
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Łacina - Jedyny język którego uważam, że można się uczyć dla własnej przyjemności jako hobby.


Polecam nauki u dr Ż. Od razu znienawidzisz łacinę.. a tak chciałam się jej uczyć ;p
eviltwin1 - Wto 03 Lis, 2009 19:39
Temat postu:
Uwielbiam się uczyć angielskiego i japońskiego. Ale angielskiego - może nie tak, że korepetycje, nie tak, że w szkole, ale na własną rękę - tzn. poprzez czytanie książek, oglądanie filmów (bez żadnych napisów, lektorów, sratatata), słuchanie muzyki po angielsku... : )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group