Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Problem z Mamą . !

KaMciaA - Sro 28 Paź, 2009 22:28
Temat postu: Problem z Mamą . !
A więc tak denerwuje mnie to że moja mama całkiem mnie olewa , bo woli swojego nowego przyjaciela Marka . Rozumiem że się lubią i wgl sypiają ze sobą , a jak sypiają to oczywiście u niego a mnie mama sama zostawia w domu prosiłam ją żeby została ze mną a nie ciągle do niego na noc jeździ . Trochę mnie to denerwuje . Ciągle gada że dyryguje jej życiem 14 lat ! co jest megą przesadą . //
ale dalejj ..
Czuje się przez nią odepchnięta , i nawet już zapomniała że dojrzewam teraz bardzo się zmieniam .. ale ona chyba tego nie rozumie .
Ma gdzieś moje uczucia , nawet nie pozwala mi zrobić durnego kolczyka w języku którego obieca mi już pół roku msc temu gadała że tak w piątek pójdziemy zrobić i co . ? olała to i ma w to wyrąbane . ! wgl robi mi nadzieje a potem się dziwi czemu jestem jakaś dziwna jak ona to ujeła że ciągle się awanturuje o wszystko . A tak ogólnie to najpierw przed zrobieniem kolczyka stawiała mi warunki które wszystkie spełniłam i jak co przychodzi do pytania to nic nie odzywa się . Nawet dzisiaj powiedziałam jej że ona wszystko ma a ja nic . ! nawet dzieciństwa nie miałam , normalnej rodziny . No i powiedziałam jej że robi mi ciągle nadzieje a to nie jest fajne bo bazuje na moich uczuciach i chyba o tym zapomina .
Czasem myślę żeby tylko wynieś się z domu i jej nie widzieć .


Nie wiem co już robić , czy bardziej ją wstrząsnąć . ?
Ja już odchodzę od zmysłów .
Bardzo proszę o wielką pomoc i wyrozumiałość . ; (


Kamila . : )
Słupek - Czw 29 Paź, 2009 09:24
Temat postu:
Ojaaa, tyle emocji z powodu jakiegoś durnego kolczyka?
Will96 - Czw 29 Paź, 2009 15:25
Temat postu:
Słupek, tu nie chodzi tylko o kolczyk, ale o całokształt!!
Spróbuj porozmawiać z mamą, wiem że to trudne skoro ona nie zwraca uwagi na Twoje uczucia, ale myślę że to nie tak do końca. Każdej matce zleży na swoim dziecku i na pewno nie jesteś jej obojętna. Kiedy ja mam jakiś problem zawsze stawiam na szczerą rozmowę, a ona na ogół zawsze pomaga (a przynajmniej w jakimś stopniu), spróbuj też postawić się w sytuacji mamy i zrozumieć ją, najprawdopodobniej jest teraz bardzo szczęśliwa (tak samo wtedy kiedy ty jesteś zauroczona jakimś chłopakiem, przypomnij sobie jak ciężko Ci wtedy 'zejść' z obłoków i powrócić do szarej rzeczywistości). Jednak nie mogę całkowicie usprawiedliwiać zachowania Twojej mamy, bo należy Ci się więcej zainteresowania z jej strony. Mam nadzieję że obędzie się bez wtoczenia broni ciężkiej i w najbliższym czasie dojdziecie do porozumienia. Very Happy
Słupek - Czw 29 Paź, 2009 17:08
Temat postu:
Will96 napisał/a:
Słupek, tu nie chodzi tylko o kolczyk, ale o całokształt!!

Tu chodzi o kolczyk, reszta jest wepchnięta na siłę by wywołać współczucie czytelnika.
Nens - Czw 29 Paź, 2009 18:10
Temat postu:
A nie możesz poczekać z tym językiem?...
Też chciałam robić pełno głupot, jak byłam mała, na szczęście rodzice kategorycznie zabraniali i bardzo dobrze, bo teraz bym tego żałowała. Może później przestanie Ci się to wydawać takie super.
KaMciaA - Czw 29 Paź, 2009 22:01
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Tu chodzi o kolczyk, reszta jest wepchnięta na siłę by wywołać współczucie czytelnika.

nie tylko chodzi tutaj o kolczyka , bo nie wiesz jak na prawdę jest . ! więc przestań zmyślać że reszta jest wepchnięta na siłe żeby wywołać współczucie , chodzi mi o to że moja własna matka bawi się moimi uczuciami bo robi nadzieje a potem ma to w D .
Więc jak nie znasz sensu w tym wszystkim , i nie patrzysz na to z mojej strony , to się nie udzielaj , bardzo cię proszę .
Dazul - Pią 30 Paź, 2009 19:14
Temat postu:
Eee tam.. kolczyk w języku to "szais" xD Psuje bardzo zęby i słyszałam że to straszny ból ! Lepiej w pępku ;D Nie boli i jest całkowicie bezpieczny ^^

Ale wracając do mamy.. spróbuj zwrócić jej uwagę, np.mamo, wiesz, mam chłopaka.. I takie tam.. xD napewno mamę zainteresuje ją fakt że "otwierasz się" przed nią.. I później nie wiem powiedz że nie podoba Ci się że zostawia Cię samą i idzie sobie do tego "Marka", równie dobrze możesz też się z nim zaprzyjaźnić xD
Will96 - Pią 30 Paź, 2009 20:13
Temat postu:
[ Dodano: Pią 30 Paź, 2009 19:13 ]
Popieram słowa Dazul, moim zdaniem kolczyki w języku czy w innych częściach ciała to beznadziejna, chwilowa moda. Naprawdę nie warto tego robić.
eviltwin1 - Pią 30 Paź, 2009 20:31
Temat postu:
Niektóre dziewczyny są naprawdę śliczne, ale gdy zauważę gdzieś u nich kolczyk (tzn. w częściach ciała innych niż uszy) - to przejawiam do nich niechęć.
Shaunri - Sob 31 Paź, 2009 09:22
Temat postu:
Jeśli rozmawiamy o kolczykach - To patrzcie, akurat mi, kolczyki u kobiet bardzo się podobają. W przeciwieństwie do tatuaży : )

Dazul - Niestety sytuacje w których matka znajduje sobie "drugą miłość" jest dla dziecka zawsze bardzo trudna... W ogóle takie sytuacje są bardzo trudne : )
Tremere - Sob 31 Paź, 2009 12:03
Temat postu:
akurat kolczyk w jezyku sluzy tez do innych celow ale nie poruszajmy tego bo jestescie za mlode Razz

no ja ci osobiscie nie doradze bo mialam z mama bardzo podobna sytuacje tylko ze ona wyjezdzala do danii a ja zostawalam sama Razz bedzie zalowala tego w przyszlosci, bo to jest ten moment kiedy poznajecie sie jako kobiety i pewnych rzeczy nie da sie nadrobic.
KaMciaA - Nie 01 Lis, 2009 21:16
Temat postu:
Tremere napisał/a:
akurat kolczyk w jezyku sluzy tez do innych celow ale nie poruszajmy tego bo jestescie za mlode

chyba wiem co miałaś na myśli . biggrin
Nens - Nie 01 Lis, 2009 21:33
Temat postu:
Otóż właśnie... dlatego dziwnie wyglądają młode dziewczyny z czymś takim ;P
Shaunri - Pon 02 Lis, 2009 09:03
Temat postu:
Tremere, przestań, dziewczyny zaraz pomyślą że jedynym celem dla którego dziewczęta robią sobie kolczyk w języku jest seks oralny O_o

To również ma zastosowanie estetyczne, spokojnie.
Tremere - Pon 02 Lis, 2009 13:48
Temat postu:
nie wiem z jakich powod robia inne dziewczyny Razz mowie tylko za siebie Razz
Shaunri - Pon 02 Lis, 2009 16:25
Temat postu:
Ale Ty jesteś unikalna : )
eviltwin1 - Pon 02 Lis, 2009 17:15
Temat postu:
Tremere napisał/a:
nie wiem z jakich powod robia inne dziewczyny Razz mowie tylko za siebie Razz


Przestań mnie wreszcie podniecać!
KaMciaA - Pon 02 Lis, 2009 17:31
Temat postu:
Cytat:
nie wiem z jakich powod robia inne dziewczyny mowie tylko za siebie

ja napewno nie chcę robić sobie kolczyka dla seksu oralnego .
a na seks za młoda jeszcze jestem . ;d
nie chcę być tak jak moja przyjaciółka która puściła się w wieku 13 lat . //


eviltwin1 napisał/a:
Tremere napisał/a:
nie wiem z jakich powod robia inne dziewczyny Razz mowie tylko za siebie Razz


Przestań mnie wreszcie podniecać!


a kogo to interesuje że ona cie podnieca . ? bo napewno nie mnie .
eviltwin1 - Pon 02 Lis, 2009 17:53
Temat postu:
KaMciaA napisał/a:
a kogo to interesuje że ona cie podnieca . ? bo napewno nie mnie .


A kogo interesuje co ciebie nie interesuje? Mi tam się nie chce kłócić, ale jeżeli ty chcesz - to pisz na PW.
Tremere - Pon 02 Lis, 2009 22:57
Temat postu:
eviltwin1 napisał/a:

Przestań mnie wreszcie podniecać!

przepraszam, nie chciałam :P
KaMciaA - Wto 03 Lis, 2009 18:26
Temat postu:
boshee , jakie to jest obrzydliwe i jeszcze w moim temacie . ; o
błagam ..
eviltwin1 - Wto 03 Lis, 2009 19:35
Temat postu:
To, że pewne kobiety mnie podniecają (a raczej - że ludzie siebie w ogóle podniecają) - to obrzydliwe?
SIMON300195 - Sro 04 Lis, 2009 16:16
Temat postu:
KaMciaA napisał/a:
boshee , jakie to jest obrzydliwe i jeszcze w moim temacie . ; o
błagam ..


a ciebie facet nie będzie podniecać? Rolling Eyes


Tremere rob tak dalej a wacuś mój zaraz stanie Mr. Green
Shaunri - Sro 04 Lis, 2009 16:17
Temat postu:
Dobra, dobra, wystarczy Panowie...
KaMciaA - Sro 04 Lis, 2009 18:02
Temat postu:
eviltwin1 napisał/a:
To, że pewne kobiety mnie podniecają (a raczej - że ludzie siebie w ogóle podniecają) - to obrzydliwe?

dla mnie tak , bo chłopacy od pewnego czasu mnie brzydzą . ; /

SIMON300195 napisał/a:
a ciebie facet nie będzie podniecać?

raczej nie ..
SIMON300195 - Sro 04 Lis, 2009 19:07
Temat postu:
KaMciaA napisał/a:


SIMON300195 napisał/a:
a ciebie facet nie będzie podniecać?

raczej nie ..


to nie będziesz miała orgazmu

no chyba że gadam głupoty...Oświeście mmnie jakby co Mr. Green


sorry za błędy ale klawiatura się wali Razz
Słupek - Sro 04 Lis, 2009 19:20
Temat postu:
Przestańcie męczyć ludzi, wejdźcie sobie na jakiegoś erotycznego czata, wyjdźcie na spacer, poczytajcie książkę, cokolwiek.
KaMciaA - Sro 04 Lis, 2009 21:54
Temat postu:
słupek - na interia.pl jest tam czat ero niech sobie wejdą . Smile
najlepiej na seks kamerki <ziew>
lampka666 - Nie 27 Gru, 2009 18:34
Temat postu:
KaMciaA,
I co, rozwiązałaś problem?
Jak nie to spróbuj porozmawiać z mamą. Jak nic z tego nie będzie to napisz biggrin
Anonymous - Nie 27 Gru, 2009 19:39
Temat postu:
Ogląda seks kamerkę.
lampka666 - Nie 27 Gru, 2009 22:29
Temat postu:
Haha też chcę biggrin
KaMciaA - Wto 29 Gru, 2009 12:28
Temat postu:
lampka- pogodziłam się z tym wszystkim . xd
kolczyka nie mam bo przeszło mi to . a z mamcią zawsze będę miała jakieś problemy . : )

Hahahaha ja cię Chippy zabiję . ; )
Anonymous - Wto 29 Gru, 2009 19:05
Temat postu:
KaMciaA, przepraszam, nie mogłem się powstrzymac ;].
KaMciaA - Sro 30 Gru, 2009 14:07
Temat postu:
Chippy napisał/a:
KaMciaA, przepraszam, nie mogłem się powstrzymac ;].

właśnie widzę czubie . :d
ja nie przebywam na tych pokojach . " sex-kamerki" : ]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group