Dzieci OnLine

SEKS - Masturbacja-Za duzo?

swierk84 - Wto 24 Lis, 2009 15:57
Temat postu: Masturbacja-Za duzo?
Nie bierzcie mnie za zboka,tylko o to was prosze.
Chodzi o to ze musze sie masturbowac min. 6 razy dziennie,czasami po 8 a nawet 9.Nie wiem,czy to jest za duzo,mam taki poped ze bez problemu to robie,np rano o 6h00 sie obudze,zaraz sie masturbuje,troche treningu na rozbudzenie i 15 min pozniej juz moge kolejny raz w dniu zaliczyc.Pozniej na kazdej przerwie w szkole w toaletach soki spuszczam.
Zaznaczam,ze sie nie spowiadam,ani jaki h*j,i nie wierze w ludzkie bzdury ze bog ine przebacza masturbacji.Moge sie uwalac 50 razy na dzien jesli moge,a bog h*ja na to zdziala.
Zaznaze jeszcze,ze po takich codziennych zaliczeniach po orgazmie sperma jest wyjatkowo plynna porownujac ranek do wieczora.
SIMON300195 - Wto 24 Lis, 2009 17:14
Temat postu: Re: Masturbacja-Za duzo?
swierk84 napisał/a:
Nie bierzcie mnie za zboka,tylko o to was prosze.
Chodzi o to ze musze sie masturbowac min. 6 razy dziennie,czasami po 8 a nawet 9.Nie wiem,czy to jest za duzo,mam taki poped ze bez problemu to robie,np rano o 6h00 sie obudze,zaraz sie masturbuje,troche treningu na rozbudzenie i 15 min pozniej juz moge kolejny raz w dniu zaliczyc.Pozniej na kazdej przerwie w szkole w toaletach soki spuszczam.
Zaznaczam,ze sie nie spowiadam,ani jaki h*j,i nie wierze w ludzkie bzdury ze bog ine przebacza masturbacji.Moge sie uwalac 50 razy na dzien jesli moge,a bog h*ja na to zdziala.
Zaznaze jeszcze,ze po takich codziennych zaliczeniach po orgazmie sperma jest wyjatkowo plynna porownujac ranek do wieczora.



jak tak będziesz robił to możesz mnieć problemy z "staniem wacka" lepiej zmniejszaj ilość aż do skutku... bo jak od razu przestaniesz to twoje łóżko w nocy nieźle bedzie wyglądać Shocked

[ Dodano: Wto 24 Lis, 2009 16:17 ]
aha i zapomniałbym ale zaraz stanę się jak świerk bo coraz częściej to robie (TERAZ 3 razy dziennie)


zaczynam wpadać nałóg: "masturbacji" "lenia" "plemiona" od dzisiaj zacząłem palić papierosy Confused ....
eviltwin1 - Wto 24 Lis, 2009 17:28
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
od dzisiaj zacząłem palić papierosy

Rzucaj w p*zdu to g*wno. Mówię ci serio.
swierk84 - Wto 24 Lis, 2009 20:37
Temat postu:
Na plemionach kiedys gralem pod tym samym nickiem na sw22,co prawda koledzy z plemienia sie moim kontem zajmuja ale nie wiem czy dalej pociaga.Po jakims czasie plemiona staja sie nudne,szczegolnie gdy masz +80 wioch.

Cytat:
jak tak będziesz robił to możesz mnieć problemy z "staniem wacka" lepiej zmniejszaj ilość aż do skutku... bo jak od razu przestaniesz to twoje łóżko w nocy nieźle bedzie wyglądać


Myslisz ze moj penis po takim czyms ledwo dyszy?Stoi i to bez problemu,a 3 razy sie zwalic (tak jak to na dzien mowisz robisz) to ja moge w niecala godzine,ale z malym trudem.Wiem bo sprobowalem to jakas godzine temu Smile
SIMON300195 - Wto 24 Lis, 2009 20:46
Temat postu:
swierk84 napisał/a:
Na plemionach kiedys gralem pod tym samym nickiem na sw22,co prawda koledzy z plemienia sie moim kontem zajmuja ale nie wiem czy dalej pociaga.Po jakims czasie plemiona staja sie nudne,szczegolnie gdy masz +80 wioch.

Cytat:
jak tak będziesz robił to możesz mnieć problemy z "staniem wacka" lepiej zmniejszaj ilość aż do skutku... bo jak od razu przestaniesz to twoje łóżko w nocy nieźle bedzie wyglądać


Myslisz ze moj penis po takim czyms ledwo dyszy?Stoi i to bez problemu,a 3 razy sie zwalic (tak jak to na dzien mowisz robisz) to ja moge w niecala godzine,ale z malym trudem.Wiem bo sprobowalem to jakas godzine temu Smile



gram na 20 32 i 34. Na 20 mam 22 wioch i jedną przejmuję a na 32 i 34 po jednej bo kolesie mnie jadą ;/


nie chodzi mi o stanie tylko żeby ci stanął to będziesz musiał troche "dłuzej czekać" ale jak masz tak wysportowanego wacka to prosze bardzo rób ile chcesz... do ktorej klasy chodzisz? do 6 ?
swierk84 - Wto 24 Lis, 2009 23:25
Temat postu:
Tu we francji do 2 latam,w polsce do 1 gim bym szedl.
A w temacie (wacki) to nie musze czekac dlugo ze stawaniem,zwykle po toalecie (wylewanie sie) albo po prysznicu dluzej staje,widocznie cieplo termiczne zle na niego oddzialywuje.A tak to do 5 razu normalnie staje na bacznosc,pozniej zaczynaja sie komplikacje Confused
Fikcja - Sro 25 Lis, 2009 14:15
Temat postu:
taa, uzależnij się, o ile już uzależniony nie jesteś Rolling Eyes wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. spróbuj się ograniczać Rolling Eyes
SIMON300195 - Sro 25 Lis, 2009 16:39
Temat postu:
swierk84 napisał/a:
Tu we francji do 2 latam,w polsce do 1 gim bym szedl.
A w temacie (wacki) to nie musze czekac dlugo ze stawaniem,zwykle po toalecie (wylewanie sie) albo po prysznicu dluzej staje,widocznie cieplo termiczne zle na niego oddzialywuje.A tak to do 5 razu normalnie staje na bacznosc,pozniej zaczynaja sie komplikacje Confused


no to o rok młodszy odemnie ;)bo ja w 2 gim. jeśłi chodzi o to ciepło to też mi staje po kąpieli... ;/


ale jak na taki wiek i owłosienie te walenie konia ile się chce... to poprostu chyba francuski klimat Mr. Green macie chyba tam takie obyczaje Razz
swierk84 - Sro 25 Lis, 2009 17:50
Temat postu:
Francuzem nie jestem,jestem 100% polakiem,tyle ze zyjacym we francji.
Ale obojetnie czy to we francji bylo czy w polsce,walilem ile sie dalo i czy to w polsce czy we francji a z owlosieniem to samo,czy we francji czy w polsce to zawsze bylo Mr. Green

SIMON,masz wanne?Tu we francji ja nie mam,ale gdy w katowicach jestem to u babci jest.Sprobuj soki spuscic w wannie,z oczami zamknietymi,wyzualizujac sobie ze woda to otaczajace sie gole laski typu Heidi Klum,Britney Spear,Marylin Monroe itp...
Im wieksza przyjemnosc tym wiecej spermy wyjdzie,przynajmniej mi tak sie zdarza Smile
SIMON300195 - Sro 25 Lis, 2009 17:58
Temat postu:
swierk84 napisał/a:
SIMON,masz wanne?Tu we francji ja nie mam,ale gdy w katowicach jestem to u babci jest.Sprobuj soki spuscic w wannie,z oczami zamknietymi,wyzualizujac sobie ze woda to otaczajace sie gole laski typu Heidi Klum,Britney Spear,Marylin Monroe itp...
Im wieksza przyjemnosc tym wiecej spermy wyjdzie,przynajmniej mi tak sie zdarza Smile


Ta i matka wejdzie i przsrane Mr. Green
aku626 - Sro 25 Lis, 2009 18:13
Temat postu:
simon wanna jest w lazience chloak musi miec prywatnsc;p
swierk84 - Sro 25 Lis, 2009 19:04
Temat postu:
A tym bardziej masz prywatnosc,ze wtedy przeciez myjesz sie,chyba ze u ciebie jest taki zwyczaj ze podczas kapieli normalnie se ludzie wchodza..
Mnie stara kiedys przylapala jak w pokoju na stojaco zwalalem,powiedzialem ze sie drapie i zeby spier****,tak wtedy krzyknalem.
Tremere - Sro 25 Lis, 2009 21:13
Temat postu:
swierk84 napisał/a:
Sprobuj soki spuscic w wannie,z oczami zamknietymi,wyzualizujac sobie ze woda to otaczajace sie gole laski typu Heidi Klum,Britney Spear,Marylin Monroe itp...

nekrofilia to juz parafilia seksualna... no ale co kto lubi :P
swierk84 - Sro 25 Lis, 2009 21:55
Temat postu:
Wyobrazic sobie zawsze mozna,a jak np w lozku sie spuszczam to zawyczaj myslac o jakis ladnych kolezankach,ale blagam was nie bierzcie mnie za zboka z tego powodu,bardziej podswiadomie ich wybieram niz celowo.
Shaunri - Sro 25 Lis, 2009 22:24
Temat postu:
bardziej podswiadomie ich wybieram niz celowo.

Ke?
swierk84 - Sro 25 Lis, 2009 22:33
Temat postu:
Ke??
Słupek - Sro 25 Lis, 2009 23:49
Temat postu:
¿Qué?
swierk84 - Czw 26 Lis, 2009 07:39
Temat postu:
Was?
eviltwin1 - Czw 26 Lis, 2009 08:06
Temat postu:
WTF?
Tremere - Czw 26 Lis, 2009 11:19
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
bardziej podswiadomie ich wybieram niz celowo.

Ke?

No co, Miriam też był ładna.
Shaunri - Czw 26 Lis, 2009 11:59
Temat postu:
Ja wiem czy był taka ładna : )?
Luke_Skywalker - Czw 26 Lis, 2009 15:14
Temat postu:
No to ucicinamy łapki. Przestań wali przy pronosach z TV mango tylko niewal
SIMON300195 - Czw 26 Lis, 2009 17:02
Temat postu:
aku626 napisał/a:
simon wanna jest w lazience chloak musi miec prywatnsc;p




w formie żartu to było Mr. Green
a ja tam wale nad kiblem Wink
swierk84 - Czw 26 Lis, 2009 18:58
Temat postu:
Ale nie ma to jak na kanapie sie wylozyc gdy wszyscy zasna i przy sekretach emmanuelli sie uwalic do syta Mr. Green
KaMciaA - Czw 26 Lis, 2009 21:59
Temat postu:
jak to czytam to tylko takie oczy ( o_0 ) i nic więcej no i śmiać też się śmiałam ..
Shaunri - Pią 27 Lis, 2009 06:44
Temat postu:
Dobra dobra, Panowie - faktycznie może już wystarczy, róbcie sobie w domu co chcecie, ale nie musicie całemu światu o tym ogłaszać.
swierk84 - Pią 27 Lis, 2009 12:28
Temat postu:
Shaunri,to tylko czastke wiesz z tego co tu naprawde robie.
Anonymous - Pią 04 Gru, 2009 14:52
Temat postu:
A ja zapraszam na #szpital (serwer irc.wariatkowo.pl) na kanał Choroby Psychiczne.
Tremere - Pią 04 Gru, 2009 15:49
Temat postu:
Luke_Skywalker napisał/a:
masturbuj się tylko 1x na dzień i to co 2 dni i na x lub x zapraszam a najlepiej w kategorie .... .


oszalales? skasuj te linki, to forum dziecionline wiesz?
swierk84 - Pią 04 Gru, 2009 17:15
Temat postu:
Luke,mam jednak ciekawsze strony niz takie cos,kasuj to g***o.
trej5947424 - Wto 08 Gru, 2009 16:31
Temat postu:
nie wiem ja to robię ras nadzień ale naprawdę uważaj bo się coś ci stanie złuszkiem

[ Dodano: Wto 08 Gru, 2009 15:33 ]
ja robię to tylko raz nadzień naprawdę uważaj bo łóżko będziesz musiał nowe kupować
swierk84 - Wto 08 Gru, 2009 17:30
Temat postu:
Nie martw ja tak tego nie przezywam,pozatym zadko kiedy to w lozku robie.
trej5947424 - Czw 10 Gru, 2009 15:23
Temat postu:
nie oto hodz 8o

[ Dodano: Czw 10 Gru, 2009 14:23 ]
nie oto hodzi 8o
swierk84 - Czw 10 Gru, 2009 15:24
Temat postu:
wienc lo tso ci hociuo?
eviltwin1 - Pią 11 Gru, 2009 19:04
Temat postu:
Plemniki pożrą ci łóżko, ot co.
Dandżer - Pon 14 Gru, 2009 10:11
Temat postu:
O pościeli nie wspominając...
katinka - Nie 11 Lip, 2010 08:35
Temat postu:
ja masturbuję się codziennie oprócz tych dni gdy mam okres
czy to nie za często?
Shaunri - Nie 11 Lip, 2010 09:51
Temat postu:
A jeśli powiemy że za często to coś to zmieni : )?
katinka - Pią 16 Lip, 2010 10:07
Temat postu:
Nic nie zmieni, a wy jak często to robicie?
Riaga - Pią 16 Lip, 2010 13:41
Temat postu:
To chyba troszkę zbyt osobista informacja jest. :]
katinka - Sob 17 Lip, 2010 15:34
Temat postu:
Jak nie chcesz powiedzieć na forum to napisz na PW xD
Tremere - Sob 17 Lip, 2010 18:12
Temat postu:
a co cie to obchodzi? kazdy ma inne potrzeby i koniec kropka.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group