Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Chłopak . ! // ; (

KaMciaA - Czw 10 Gru, 2009 18:40
Temat postu: Chłopak . ! // ; (
Zacznę od tego że miałam być z takim chłopakiem .. no ale że inna dziewczyna go omotała i obwineła wokół palca ..
ogólnie mówił mi że są DUŻE szanse żebyśmy byli razem ..
a wiadomo ja zakochana po uszy uradowana , myślałam że coś z tego będzie dopóki się nie dowiedziałam że jest z inną . ! i to było wczoraj akurat .
i przez bite 4 - godziny płakałam jak nie wiem .. bo bardzo mi na nim zależy .. <3
nie mówiąc o tym że miałam przy tym myśli samobójcze .. ale wiedziałam że są PRZYJACIELE którzy mnie KOCHAJĄ , i gdybym umarła to nic nie było by takie same ..
Dla niego wszystko bym zrobiła .. ! Zrezygnowałam dla NIEGO z pełen chłopaków. Sad
a on tak się odpłacił . ; (

I problem tkwi w tym czy mam walczyć o niego czy sobie odpuścić . ?
gorzej będzie odpuścić bo ciężko jest się odkochać ..

; (
Nens - Czw 10 Gru, 2009 19:56
Temat postu:
Odpuścić, nawet jeśli będzie chciał wrócić. Daj sobie parę dni na popłakanie, a potem weź się w garść, zajmij się czymś, nie myśl o tym.
Shaunri - Czw 10 Gru, 2009 22:07
Temat postu:
ogólnie mówił mi że są DUŻE szanse żebyśmy byli razem ..
myślałam że coś z tego będzie dopóki się nie dowiedziałam że jest z inną . ! i to było wczoraj akurat .

<pada ze śmiechu> Nigdy nie byłem lanserskim przystojniakiem i jakoś tak zawsze nie miałem do takich ludzi szacunku, więc pozostaje Ci rozejrzeć się za kimś bardziej odpowiednim, poważnie : )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group