Dzieci OnLine

RPG Fantasy SF Horror - Pechowy zakręt :)

Madi - Sob 12 Gru, 2009 11:12
Temat postu: Pechowy zakręt :)
To było przed wakacjami , na takim małym skrzyżowaniu poza miastem , Ja i Moja mama;d jechałyśmy , obie byłyśmy zmęczone zakupami, itp Neutral.
Jedziemy sobie , i nagle Bum Sad wpadłyśmy do rowu, moja mama zasnęła , przed kierownicą...
Auto raczej nie było skasowane, ale wielkie szczęście , ten rów miał kilkanaście metrów, my przejechałyśmy kilka aż auto stanęło. kilka metrów przed nami był most... jak byśmy na niego wpadły nie było by ciekawie ...
Mama nie pamiętała nic, ja też...tylko to rzucanie na boki ...
Kilka tyg później , w tym rowie wylądowały 2 kobiety .. Confused i też żadna nic nie pamiętała.. i tak samo kilka metrów przed rowem. się zatrzymała.
Czy to jakiś pech?! co o tym myślicie ? Neutral Neutral Neutral
swierk84 - Sob 12 Gru, 2009 11:21
Temat postu:
Albo zbieg okolicznosci (zalezy w jakim stanie te kobiety byly przed wypadkiem) a jak nie to miejsce moze byc przeklete (powaznie).
Madi - Sob 12 Gru, 2009 11:27
Temat postu:
Zaczynam się bac Neutral a Te kobiety ? nie wiem jakie były, pewnie zmęczone, ale wiesz ile jest rowów Neutral a te wpadły akurat do tego Razz
swierk84 - Sob 12 Gru, 2009 12:00
Temat postu:
Wlasnie to powoduje ze to jest interesujace,ze wpadly w ten sam row co wy.
Szczerze to mi sie to kojarzy z mostem gdzies w szkocji,gdzie gdy wlasciciele psow szli tam na spacery,psy niespodziewanie zaczynaly biec na bok mostu zeby zeskoczyc z niego...Moze akurat w tym rowie zmienia sie nasilenie pola magnetycznego ale to juz inna sprawa.
Słupek - Sob 12 Gru, 2009 13:24
Temat postu:
Interesujące jest to, że same kobiety tam wpadają Razz Choć może przy moich umiejętnościach drajwerskich nie powinienem się wypowiadać :]
Madi - Sob 12 Gru, 2009 14:23
Temat postu:
Popatrz biggrin jak masz drogę, jedziesz i nagle po prostu tracisz panowanie i BAM Smile, w rowie. Moja mama zasnęła Razz no i wjechała. a te 2 inne kobiety, pewnie też w podobny sposób Razz
swierk84 - Sob 12 Gru, 2009 16:40
Temat postu:
No to dzieje sie tu cos podobnego do tego co w trojkacie bermudzkim,tylko pewnie u was nie ma tak duzego stezenia metanu w powietrzu Smile
eviltwin1 - Sob 12 Gru, 2009 17:06
Temat postu:
Jakie tam rzeczy wymyślacie, po prostu przypadek. Zresztą to może być strefa wypadkowa, tzn. często tam się wypadki zdarzają.
swierk84 - Sob 12 Gru, 2009 17:13
Temat postu:
Eviltwin,moze lepiej poczekajmy jeszcze,jesli wiece rzeczy sie stanie to przydalby sie maly remont tam (nie wycofuje sie jednak z tego co dotychczas napisalem)
Anonymous - Sob 12 Gru, 2009 19:05
Temat postu:
pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_punkt

I gitara, o to tutaj chodzi. A o niepamiętanie - często po "nagłych" wypadkach zdarza się amnezja.

[ Dodano: Sob 12 Gru, 2009 18:08 ]
A wiecie co to Konformizm informacyjny? Jak będzie "plotka" że ludzie tam dedają to w końcu zaczną dedać. I to będzie dużo dedów ;].
swierk84 - Sob 12 Gru, 2009 19:18
Temat postu:
Wikipedii nie zawsze mozna ufac,sam tam przerobilem sobie pewien wazny artykul (sory za OT)
Madi - Sob 12 Gru, 2009 19:20
Temat postu:
Też nie lubię Wikipedii Smile już ciekawsze są wasze wypowiedzi na ten temat ^ ^
Shaunri - Nie 13 Gru, 2009 10:20
Temat postu:
Ale bądź co bądź Chippy ma rację - albo pech, że po prostu w krótkim czasie dwie osoby zasnęły w tamtym miejscu za kierownicą, albo źle uformowany zakręt - naprawdę niewiele wystarczy, żeby ilość wypadków w danym miejscu była wielokrotnie wyższa niż w innych : )
Anonymous - Nie 13 Gru, 2009 13:36
Temat postu:
Shaunri, Znowu mnie popierasz, dzięki, nie czuję się jak 12 letni gówniarz ;].
swierk84 - Nie 13 Gru, 2009 13:48
Temat postu:
A jednak tak jest (szczegolnie po twoim wyrazeniu "dedac")
Anonymous - Nie 13 Gru, 2009 13:52
Temat postu:
swierk84 - poznajmy 30 letniego intelektualistę, który przyćmiewa nas swoimi jakże światłymi postami.
swierk84 - Nie 13 Gru, 2009 13:58
Temat postu:
Widzisz,znow chcesz sie wymadrzac,a popelniles calkiem logiczny blad w swoim rozumowaniu,raczej nie mam 30 lat jesli o mnie w ogole chodzi,i z tego co mi sie wydaje (moze mam juz zarost ale swoje 13 lat napewno mam)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group