Dzieci OnLine

RPG Fantasy SF Horror - Literatura fantasy

grot11 - Sob 19 Gru, 2009 15:40
Temat postu: Literatura fantasy
Jako przyszły autor fantasy, chciałbym wam zadać, drodzy internauci, kilka pytań. Co najbardziej lubicie w tego typu literaturze, co jest dla was najciekawsze, jacy bohaterowie i ich przygody wam najbardziej odpowiadają, czego nie lubicie? Podobaja wam się elfy, krasnoludy, orkowie itp. postacie, czy wolicie może inne, niespotykane wcześniej, wymyślone rasy? Lubicie akcję i nieoczekiwane zwroty akcji? Podoba się wam, gdy autor przywiązuje duża wagę do opisów przyrody i postaci? Przyjenie się wam czyta książkę, gdy bohaterowie mówią ,,średniowiecznym" językiem i użuwają archaizmów? Chciałbym poznać wasze wasze opinie na ten temat. Jestem pewien, że przydadzą mi się podczas pisania.
Akacja12 - Sob 19 Gru, 2009 15:57
Temat postu:
Najbardziej lubię elfy i smoki, a myślę że opis postaci i przyrody akurat w fantastyce jest dośc ważny. Ale zamiast pytać co się innym podoba, jeżeli masz jakiś pomysł na fabułę ciekawą, to napisz, inaczej to nie ma sensu żeby pisać coś ze złożonych elementów, bez żadnego pomysłu.
Tremere - Sob 19 Gru, 2009 22:01
Temat postu:
moim ulubionym pisarzem fantasy jest niejaki swierk.
SIMON300195 - Sob 19 Gru, 2009 22:51
Temat postu:
Tremere napisał/a:
moim ulubionym pisarzem fantasy jest niejaki swierk.


Świerk ?!? Rolling Eyes



a tak pisarzu jak wyjdzie jakaś książka poinformuj nas że jest w księgarniach z chęcią kupię i przeczyta.... i życzę i wytrwałości i sukcesu w napisaniu całej książki Smile
Anonymous - Nie 20 Gru, 2009 00:18
Temat postu:
Wg. Mnie każda Księga musi być choć troche jajowata .
Słupek - Nie 20 Gru, 2009 02:10
Temat postu:
Chippy napisał/a:
Wg. Mnie każda Księga musi być choć troche jajowata .

Wolę tradycyjne prostopadłościany.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group