Dzieci OnLine

DOM RODZINA - mama mnie sie nie interesuje

RóżowaLandryna - Nie 03 Sty, 2010 13:28
Temat postu: mama mnie sie nie interesuje
poprostu mamia mie olewa. nie rozmawiamy jaki kiesy, nie bieze mnie jzu na kolana i nie tuli... i dodadku nie daje mi piniedzy bo mowi ze sie nie ucze ;////// a to nie prawda bo naprzyklad wczoraj uczylam sie prawie godzine. dzisiaj tesz sie bede uczyc... w szkole nie mam zadnych problemuw ale opna i tak uwazra ze sie nie ucze...!
aku626 - Wto 05 Sty, 2010 15:29
Temat postu:
Może ona myśli że już się robisz duża i że już nie chcesz na kolana a tulenie się znudziło(ja mojej tam mówiłem i przestała).jak chcesz to powiedz że dawne czasy gdy cię dużo przytulała były miłe. A z tym uczeniem musisz na siebie wzrucic uwagę gdy się uczysz np.jak wołają na obiad i w tym czasie się uczysz wołasz za chwilkę tylko dokończę czytać historię czy tam matmę.
nasty_girl - Wto 05 Sty, 2010 17:52
Temat postu:
Godzinę - wielki wyczyn.

To co jest problemem, że nie okazuje uczuć, czy to, że nie daje pieniędzy?
Shaunri - Wto 05 Sty, 2010 18:46
Temat postu:
Muszę pytać gdzieś się podziewała : )? Sesja dopiero się zacznie przecież! : )
nasty_girl - Wto 05 Sty, 2010 21:55
Temat postu:
Dla jednych zacznie, dla innych trwa Wink Jeden egzamin już zdany ;p;p
Shaunri - Wto 05 Sty, 2010 22:17
Temat postu:
O! Myślałem że sesje wszędzie sie w lutym zaczynają : )
To gratulacje, dużo jeszcze zostało : )?
Madi - Sro 06 Sty, 2010 08:13
Temat postu:
Ale off ! mogę się przyłączyć do off'a? bo mi się w pracowni komputerowej nudzi Rolling Eyes
nasty_girl - Sro 06 Sty, 2010 11:24
Temat postu:
Nie no, oficjalna sesja od 28 stycznia jest. Ale zawsze fajnie coś zaliczyć w przedterminie;p Niby tylko 2 egzaminy, ale ten jeden gorszy niż 5 innych ;p

Madi, słuchać nauczyciela, a nie ;p
Shaunri - Sro 06 Sty, 2010 11:46
Temat postu:
2 Egzaminy i jeden już w przedterminie zaliczony? EEee, to wy luz tam macie! : )
nasty_girl - Sro 06 Sty, 2010 12:04
Temat postu:
+ 4 koła;p

Naucz się za mnie doktryn Wink) Wtedy to będzie wielki luz ;p
Madi - Sro 06 Sty, 2010 15:09
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Madi, słuchać nauczyciela, a nie ;p


No właśnie, spóźniłam się rano i klasa sobie do kościoła poszła , a ja miałam iśc do pracowni komputerowej z innymi co nie poszli Razz godzina na kompie , nudno było, bo połowa stron na jakie wchodzę , były zablokowane Rolling Eyes
Dazul - Sro 06 Sty, 2010 21:08
Temat postu:
Ja codziennie się uczę 4 godziny a i tak się czepia .. więc i tak masz szczeście ;]
Anonymous - Sro 06 Sty, 2010 23:27
Temat postu:
a ja wiem co to proxy :p

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group