Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

szymsajK@ - Nie 21 Lut, 2010 16:37
Temat postu: PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
Czy jak zaczynają rosnąć piersi w wieku 11 lat to okres może nastąpić w wieku np.15 lat?
Pytam się ponieważ jestem baaardzo niska Crying or Very sad a podobna gdy dostanie się miesiączki przestaje się rosnąć,a mojej koleżance zaczęły rosnąć piersi rok temu a kilka dni temu dostała miesiączkę.
Pilnie proszę o odpowiedź!
Im więcej tym lepiej a za każdy komentarz serdecznie dziękuję!!!
Ria - Nie 21 Lut, 2010 18:21
Temat postu:
Ejże, ejże, mi się wydaje, czy tyle razy było wałkowane, że każdy ma swój osobny czas na dojrzewanie?
Nie jest powiedziane, że miesiączka wystąpi tyle lat i tyle dni po tym i tym. Po prostu, będzie, jak nadejdzie czas.

A wzrostem się nie przejmuj. Podczas okresu dojrzewania (w tym także od rozpoczęcia miesiączkowania) - a więc do około 20 roku życia - rośnie się.

Więc się nie martw.
Nikita - Nie 21 Lut, 2010 21:55
Temat postu:
Do 20 roku rosną dziewczyny? Razz To bardzo rzadkie. Najczęściej przestaje się rosnąć w wieku 14-15lat (jeśli chodzi o dziewczyny oczywiście).
Akacja12 - Nie 21 Lut, 2010 23:09
Temat postu:
Na bazie własnego doświadczenia wiem, że po dostaniu okresu jeszcze rosłam. Także to jest jakis mit...
Ria - Pon 22 Lut, 2010 16:50
Temat postu:
Nikita - strzelałam z tym wiekiem ^ ^

A co do koleżanki z tematu - mimo wszystko na pewno jeszcze urośniesz, i to dużo!
LoveHerMadly - Pon 22 Lut, 2010 20:24
Temat postu:
Ria... nie wszyscy rosną.. inni rosną po dostaniu okresu, ale też nie wiadomo ile... Od 14 roku życia nie rosnę, odkąd dostałam okres, jestem niska Smile
Ria - Pon 22 Lut, 2010 20:43
Temat postu:
(Call me Riaga, nie chciało starego nicku przyjąć, chamstwo)

To, czy urośniesz, czy nie, jest chyba indywidualne, tak samo jak własne tempo rozwijania się? : )
Akacja12 - Pon 22 Lut, 2010 20:53
Temat postu:
Nie wiem czy to Cię pocieszy, ale Shaunri nieraz w różnych wątkach wspominal, że faceci nawet wolą niskie dziewczynki Smile także nawet jeśli nie urośniesz, to nie jest to żadna wada, a to nie jest żadna reguła ze nie urośniesz po pierwszej miesiączce.
LoveHerMadly - Pon 22 Lut, 2010 21:05
Temat postu:
Ria, skasuj swoje wcześniejsze posty, zostaw ostatni... wreszcie udało Ci się trafić w sedno z małą pomocą innych
nasty_girl - Sro 24 Lut, 2010 11:43
Temat postu: Re: PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
szymsajK@ napisał/a:
Czy jak zaczynają rosnąć piersi w wieku 11 lat to okres może nastąpić w wieku np.15 lat?
Pytam się ponieważ jestem baaardzo niska Crying or Very sad a podobna gdy dostanie się miesiączki przestaje się rosnąć,a mojej koleżance zaczęły rosnąć piersi rok temu a kilka dni temu dostała miesiączkę.
Pilnie proszę o odpowiedź!
Im więcej tym lepiej a za każdy komentarz serdecznie dziękuję!!!


Spokojnie, wzrost nie ma nic do rzeczy.. (inaczej musiałabym mieć 2 metry;p)
Ria - Sro 24 Lut, 2010 15:09
Temat postu:
LoveHerMadly napisał/a:
Ria, skasuj swoje wcześniejsze posty, zostaw ostatni... wreszcie udało Ci się trafić w sedno z małą pomocą innych


Nie rozumiem?
LoveHerMadly - Sro 03 Mar, 2010 13:34
Temat postu:
Ria, młoda jesteś... jeszcze nauczą Cię polskiego w szkole Wink
Ria - Sro 03 Mar, 2010 15:47
Temat postu:
LoveHerMadly - how old are you, jeśli mogę wiedzieć? : P


Chodzi mi o to, że nie wiem, po co mam kasować poprzednie posty.
LoveHerMadly - Nie 07 Mar, 2010 23:09
Temat postu:
Kiedy ja chodziłam do przedszkola... to Twoi rodzice nie mieli Cie jeszcze planach...
Dowiesz się po co jak dorośniesz.. i podciągniesz się trochę z polskiego Wink
Shaunri - Pon 08 Mar, 2010 06:06
Temat postu:
A kiedy Ja chodziłem do przedszkola to Ciebie nie było w planach - licytujemy się dalej?

Wyluzujcie z tym wiekiem troszkę.
Riaga - Wto 09 Mar, 2010 21:26
Temat postu:
LoveHerMadly - masz 21 lat, ja mam 13, 21-13 = 8, zakładamy, że w wieku 6 lat chodziłaś do przedszkola, a dwa lata przed moimi narodzinami rodzice już myśleli o dziecku, więc biorąc tą wypowiedź dokładnie (choć oczywiście to takie jakby "powiedzonko") owo powiedzonko się nie sprawdziło.

A przepraszam bardzo, z polskiego mam piątkę, nie chwaląc się - nie rozumiem po prostu, po co mam kasować poprzednie posty w tym temacie? Jaki w tym sens? Co on ma wspólnego z nauką języka polskiego?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group