Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Dziewczyna z klasy

MichU123 - Nie 14 Mar, 2010 20:25
Temat postu: Dziewczyna z klasy
Witam, jestem tu nowy i wszystkich witam Wink
Mam taką sprawe, jestem w 1 gimnazjum i podoba mi sie taka jedna dziewczyna jest lubiana, ładna.Rozmawiamy ze sobą dużo na gg ale w szkole mniej nie wiem czy ona sie wstydzi jak myślicie? kupiłem jej prezent na urodziny(arafata)która ciągle teraz nosi:) i nie wiem czy mam u niej jakie kolwiek szanse, jak myślicie?.Prosze o wyrozumiałość Pozdrowienia ;D
Akacja12 - Pon 15 Mar, 2010 08:23
Temat postu:
Tak, masz szanse. Myślę że można śmiało powiedzieć, że gdybyś jej się nie podobał, nie nosiła by ciągle tej chusty. A że ciężko podejść w szkole do kogoś kto Ci się podoba to jest jasne, ale to Twój w tym interes żeby podejść, pogadać, umówić się na spacer czy coś.
MichU123 - Pon 15 Mar, 2010 14:53
Temat postu:
dziękuje za odpowiedz Very Happy mam jeszcze jedno pytanie, na gg i na żywca nigdy się nie chce do mnie odezwać ale się dużo uśmiecha jak myślicie może się mnie westydzi ?
Gunia - Pon 15 Mar, 2010 17:20
Temat postu:
Jeśli się uśmiecha i patrzy ci w oczy, to według mnie próbuje ci uświadomić że cię nie ignoruje. Masz u niej spore szanse, a nie odzywa się może dlatego że nie ma o czym z tobą porozmawiać..
MichU123 - Pon 15 Mar, 2010 17:29
Temat postu:
Czasami mi się wydaje ,że wogule też nie wzraca na mnie uwagi....może mnie olewa Sad
Shaunri - Pon 15 Mar, 2010 18:22
Temat postu:
Prosta zasada - jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz : )
MichU123 - Pon 15 Mar, 2010 18:45
Temat postu:
Może z nią porozmawiać, tylko się bije że stracę koleżankę (dobrą) może to zle przyjąć bo nie miała nigdy chłopaka. Crying or Very sad

[ Dodano: Pon 15 Mar, 2010 18:10 ]
Dziękuje wszystkim za pomoc, wszystko się wyjaśniło

[ Dodano: Wto 16 Mar, 2010 14:46 ]
To jeszcze raz ja, dzisiaj na lekciach jedna dziewczyna spytała mnie o chodzenie ale jest starsza o koło 2 lat i nie wiem czy to wypada...jak myślicie? Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group