Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Hę?

Riaga - Pią 19 Mar, 2010 22:16
Temat postu: Hę?
Tia,

Otóż mam pewien problem. Gdy byłam jeszcze niewielka, zauważyłam że na lewej piersi, w okolicach sutka, mam takie...Fioletowe krechy. Coś jak b. wyraziste żyły.
Nie mogą to jednak być żyły, bo nie widać ich dalszej części - po prostu fioletowe krechy. Blizny - też nie, bo tak...fioletowo i wyraziście blizny nie wyglądają.

Mam więc pytanie - wtf is that? : )

Dodam jeszcze, że jak byłam młodsza, to nie były one takie widoczne...Jakiś miesiąc temu jedynie bardzo zaczęły mnie intrygować.
Tremere - Pią 19 Mar, 2010 23:09
Temat postu:
rozstepy najprawdopodobniej
Riaga - Sob 20 Mar, 2010 13:24
Temat postu:
Tremere - tak ogólnie, czy rozstępy to nie są takie...wgłębienia...coś a'la zmarszczki na ciele? o_o (niedoinformowana jestem : > )
pitrasia - Sob 20 Mar, 2010 13:45
Temat postu:
Też mi się wydaję, że rozstępy to coś w stylu zmarszczek.
Riaga - Sob 20 Mar, 2010 14:59
Temat postu:
No właśnie, a to nie są żadne wgłębienia ani nic takiego, żadnych zniekształceń, tylko te fioletowe...cosie ^ ^
Nens - Sob 20 Mar, 2010 16:45
Temat postu:
Rozstępy mogą różnie wyglądać. Mogą być białe, fioletowe, czerwone, mogą być wklęsłe, wypukłe, płaskie. To co masz, to na pewno rozstępy. Zapewne zbledną z czasem.
Riaga - Sob 20 Mar, 2010 17:31
Temat postu:
Ok, dzięki Nens i Tremere, i Pitrasia : >

A takie pytanie - jak takie rozstępy zwalczyć? Nie, żeby mi jakoś specjalnie przeszkadzały, ale tak o się pytam : )
Tremere - Sob 20 Mar, 2010 20:37
Temat postu:
hmmm, ja bym ci polecila jakis krem na rozstepy, revitol jest calkiem dobry. mozesz tez kupic jakis zel na rozstepy dla kobiet w ciazy do kapieli, wiem ze brzmi glupio ale lepiej to zwalczyc teraz zeby potem nie byly widoczne Razz
pitrasia - Sob 20 Mar, 2010 22:01
Temat postu:
Może niech lepiej powie na początku swojej mamie. Chyba, że się bardzo wstydzisz Riago.
Tremere - Sob 20 Mar, 2010 22:08
Temat postu:
eee a czego sie wstydzic? rozstepy ma/mial chyba kazdy. po prostu popros mame zeby ci kupila te specyfiki na rozstepy i tyle Wink
Shaunri - Nie 21 Mar, 2010 11:52
Temat postu:
Rozstępy to już akurat nic wstydliwego : )

Tremere - A jednak nie każdy miał rozstępy, stety lub niestety : )
Anonymous - Nie 21 Mar, 2010 16:43
Temat postu:
ludzie to nie są rządne rozstępy to żyła ktura się wyłania i chowa na serio a najlepiej zapytaj mamy ja mam coś podobnego i mama powiedziała że to żyła ktura się chowa no ale to może być ewentualnie coś innego

ja mam dłurzo żył
Tremere - Nie 21 Mar, 2010 17:19
Temat postu:
i malo muzgu
Riaga - Nie 21 Mar, 2010 18:33
Temat postu:
Wyłania i chowa? : ) Te moje to widocznie tylko wyłonione : )
Słupek - Nie 21 Mar, 2010 18:51
Temat postu:
Obvious troll is obvious.
pitrasia - Nie 21 Mar, 2010 19:10
Temat postu:
Co?
Anonymous - Nie 21 Mar, 2010 19:46
Temat postu:
trolling is a art
pitrasia - Nie 21 Mar, 2010 20:03
Temat postu:
Chippy a możesz po polsku. Wiesz, że ja jestem taka tempa, że nic nie rozumiem nawet po polsku.
Anonymous - Nie 21 Mar, 2010 21:47
Temat postu:
Bo masz za niskie tempo!
pitrasia - Pon 22 Mar, 2010 15:04
Temat postu:
Jakie znowu tempo? Aha tempo myślenia! A ty gadasz zupełnie inaczej niż na gg. Tak bardziej dorośle.
Riaga - Wto 23 Mar, 2010 17:01
Temat postu:
Ludzie, ludzie. Pitrasia - chodzi o to, że napisałaś, że jesteś "tEMpa", a to się pisze przez Ę. Chippy zgrabnie to wykorzystał, przeistaczając w "tempo" no i....Tyle : P (Tempo pisze się przez em, więc proszę mi tutaj nie strzelać : ) )


Btw.

Rozmawiałam z mamą, że mam "coś dziwnego", a ona powiedziała, że "To normalne, że to zwyczajne żyły".
Anonymous - Wto 23 Mar, 2010 20:46
Temat postu:
może
Tremere - Wto 23 Mar, 2010 22:21
Temat postu:
Riaga, a moze pokaz mamie? Bo jezeli nie zaczniesz zwalczac rozstepow to bedziesz miala brzydkie cycki i tyle.

a ta wyzej splywaj. moglabym byc twoja matka.
Riaga - Sro 24 Mar, 2010 16:50
Temat postu:
Okla10 - to było bardzo nieprzyjemne. A nie potwierdzam twojej hipotezy.



Tremere - no...to może być trochę dziwne..Ale postaram mamie to pokazać xD


Ale tak w ogóle - co można zrobić, żeby te rozstępy zniknęły?
SIMON300195 - Sro 24 Mar, 2010 19:15
Temat postu:
Riaga napisał/a:

Ale postaram mamie to pokazać xD


to już kosmiczne zdanie, wyobrazilem tą sytuację tak: idziesz to mamy ściągasz stanik i mówisz "do cholery co to jest ?!" Mr. Green

PS.pitrasia co z wierszem o nieszczęśliwej miłości????
Anonymous - Sro 24 Mar, 2010 19:44
Temat postu:
a ta wyzej splywaj. moglabym byc twoja matka.[/quote]

jeśli mogła byś być moją matką to co się pakujesz na forum dla młodzieży
Anonymous - Sro 24 Mar, 2010 20:33
Temat postu:
okla10, powiedz to samo do Shaunriego, do Słupka i do nasty_girl. I ew. do mnie biggrin
Riaga - Sro 24 Mar, 2010 20:44
Temat postu:
Okla10 - bo gdyby na tym forum nie było osób dorosłych, to to forum byłoby bezużyteczne. Tylko dorośli mogą pomóc w niektórych sprawach, np. zdrowotnych.

Simon - hah xD
pitrasia - Czw 25 Mar, 2010 06:31
Temat postu:
Jaka kłótnia się tu działa? Nie było mnie jeden dzień i postów więcej niż przez tydzień. Więc Riadze życzę powodzenia.

Okla10- nie radzę pyskować do wszelakich aktywistów, ponieważ jest to stała ekipa forum i nie są tu od wczoraj. Bana szybciej załatwią od ciebie.

Chippy- Chippy ty jesteś młodzież, więc to forum jest jak najbardziej dla Ciebie. Prędzej to ja bym powiedziała, że to nie jest forum dla okli10, bo jest jeszcze za mała. Ja bym na jej miejscu poczekała do 12 urodzin, bo to forum właśnie mniej więcej jest w przedziale 12-16 a dorośli są po to, żeby był ład na forum i aby pomagać w ważniejszych sprawach.

SIMON300195- Wiersz piszę, w dalszym ciągu. Może już będzie w tym tygodniu.
Anonymous - Pią 26 Mar, 2010 14:28
Temat postu:
pitrasia napisał/a:
Jaka kłótnia się tu działa? Nie było mnie jeden dzień i postów więcej niż przez tydzień. Więc Riadze życzę powodzenia.

Okla10- nie radzę pyskować do wszelakich aktywistów, ponieważ jest to stała ekipa forum i nie są tu od wczoraj. Bana szybciej załatwią od ciebie.

Chippy- Chippy ty jesteś młodzież, więc to forum jest jak najbardziej dla Ciebie. Prędzej to ja bym powiedziała, że to nie jest forum dla okli10, bo jest jeszcze za mała. Ja bym na jej miejscu poczekała do 12 urodzin, bo to forum właśnie mniej więcej jest w przedziale 12-16 a dorośli są po to, żeby był ład na forum i aby pomagać w ważniejszych sprawach.

SIMON300195- Wiersz piszę, w dalszym ciągu. Może już będzie w tym tygodniu.


po pierwsze niebęde mieć dwunastu tylko 14 lat
po drugie rozumiem 3-4 dorosłych a nie całe forum od razu to widać na giełdzie jakie dziecko sprzedajw wuzki itp.
Riaga - Pią 26 Mar, 2010 15:31
Temat postu:
Okla - z Twojego nicku, zachowania oraz pisowni (ortografia...) wnioskuję, że masz 10 lat : ) Edit: przepraszam, masz 12, rok urodzenia 1997...Więc proszę, nie mów, że masz 14...

Ale dobrze, pogadałyśmy sobie, i starczy.
SIMON300195 - Nie 28 Mar, 2010 15:04
Temat postu:
pitrasia napisał/a:
SIMON300195- Wiersz piszę, w dalszym ciągu. Może już będzie w tym tygodniu.


ok na shoutboxie tez to napisalem, nie wiedzac że to było już tu pisane



yyyy.... sorryy za OT ;/





Olka nie podoba ci sie tutaj wyjazd z stąd, ale skoro chcesz tu być to trochę szacunku do nas to my też będziemy cie szanowac ....
Anonymous - Pon 29 Mar, 2010 17:48
Temat postu:
dowi wole zapytaj bez obrazy to forum było kiedyś
pitrasia - Pon 29 Mar, 2010 18:54
Temat postu:
Co? Z twojego z dania nic nie rozumiem. Wyszła mi z niego, że:
a)Pytasz się, czy to forum było lepsze
b)Mówisz, że to forum było lepsze
c)Mówisz, że mamy się kogoś zapytać, że to forum było lepsze.
Jak byś mogła napisz to zdanie bardziej logicznie Smile
NicolaBlondyna - Nie 20 Cze, 2010 12:17
Temat postu: Re: Hę?
Jezu ja też tak mam. Tylko że u mnie jest to spowodowane moim rośnięciem biustu. Możliwe że to też rozstęp jeżeli za szybko rosną ci piersi... Mr. Green
pitrasia - Nie 20 Cze, 2010 15:05
Temat postu:
Kobieto patrz na daty postów!
michal88 - Nie 20 Cze, 2010 18:41
Temat postu: Re: Hę?
NicolaBlondyna napisał/a:
Jezu ja też tak mam. Tylko że u mnie jest to spowodowane moim rośnięciem biustu. Możliwe że to też rozstęp jeżeli za szybko rosną ci piersi... Mr. Green

czy tak trudno na daty spojrzeć???? dzizyssss
pitrasia - Nie 20 Cze, 2010 20:02
Temat postu:
Widocznie tak. czy nowi zawsze odnawiają tematy? Bo ja starałam się tego nie robić, a jak robiłam, to z góry przepraszałam. i Nie przypominam sobie sytuacji, w której ktoś mnie upominał.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group