Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Odczuwanie... psycho :D

Anonymous - Wto 20 Kwi, 2010 20:43
Temat postu: Odczuwanie... psycho :D
Wiem , że ten post będzie napisany jakbym był psycholem, ale :

Gdy słucham muzyki, czuje coś w stylu podniecenia.
Czasami, jak słucham coś swojego to mdleję (!) i budzę sie dopiero po chwili. Rodzice o tym nie wiedzą (jeszcze) ale to naprawde dziwne. Ciągle mam sny (co drugi dzien taki sam sen) że siedzę w koszu na śmieci i słyszę ludzi jak przechodzą i mówią o mnie dziwne rzeczy (jestem anachrobem itd.). Budzę się zlany potem, mimo ze nic strasznego w tym nie było.

Teraz, gdy to piszę, mam halucynacje dźwiękowe i dziwne myśli. Nikogo w domu nie ma i przez dłuższy czas nie będzie, a ja się czuję dziwnie.

Jeszcze tylko dodam, że czasami ktoś do mnie coś mówi, a ja nie rozumiem go - w ogóle, zaczynam się śmiać, coś mamroczę i robię dziwne rzeczy.

Mam nadzieje ze ktos mi pomoże ;]
pitrasia - Wto 20 Kwi, 2010 21:01
Temat postu:
Mój biedaczek. jak bym była starsza już bym była w drodze do Ciebie!
Anonymous - Wto 20 Kwi, 2010 21:09
Temat postu:
jakże pomagający i wszystko wyjaśniający post
pitrasia - Wto 20 Kwi, 2010 21:33
Temat postu:
Ty lepiej się kuruj.
Nens - Wto 20 Kwi, 2010 21:36
Temat postu:
jesteś oryginalnym człowiekiem po prostu.
pitrasia - Wto 20 Kwi, 2010 21:39
Temat postu:
On co chwila przytomność traci i ma halucynacje!
Anonymous - Wto 20 Kwi, 2010 21:48
Temat postu:
Nens, o co ci chodzi? Wiem że mało osób tak ma ale ja sobie nie żartuje Neutral
Riaga - Wto 20 Kwi, 2010 22:05
Temat postu:
Chippy - trzeba się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. No oczywiście, wiadomo że trzeba, no ale jak. Wg mnie to jest na podłożu psychicznym coś...Fizycznie to raczej niezbyt. ACZKOLWIEK. W okresie dojrzewania (ta, sra ta ta ta) się rozpoczynają takie, hm, omdlenia. I jest to zwyczajne. Czasem po prostu wykopyrtniesz się, a potem wstajesz 'i jedziesz dalej'. I wszystko masz normalne, typu ciśnienie, etc.

Co do podłoża psychicznego - hm...Jesteś czymś bardzo zestresowany? A może się, hm "podnieciłeś", jeśli chodzi o twój występ w tym klubie? Bo to chyba duże przedsięwzięcie, więc może ci się po prostu troszkę w głowie pomieszało : )

A może można to po prostu uznać za wybryki Mateczki Natury w młodym ciele tego oto tutaj Chippy'ego? No nic, czy ja wiem...

Jak rodzice wrócą, to ich koniecznie o tym poinformuj.

I jakbyś potrzebował jakiejś pomocy, gdyby coś się działo, a rodziców w domu nie było - po prostu zadzwoń do nich. Albo do Pitrasi, mnie, kogokolwiek, kto mógłby cię jakoś wesprzeć. Etc.

Strzeszczając ten post, nadając odrobiny sarkazmu:
zmień dilera : )
Anonymous - Wto 20 Kwi, 2010 22:10
Temat postu:
Występ był wczoraj. Ja, 5 minut przed rozpoczeciem podjąłem idiotyczną decyzje że będę improwizować i zagram wszystko inaczej. I do dzisiaj szukam w nagraniu jakiegokolwiek błędu, i nie ma żadnego. Po prostu żadnego. A ja nie umiem grać tak na żywo.

A te dziwne sprawy mam od chyba soboty, wątpie by to było coś fizycznego, teraz potrafie wszystko grać (na syntezatorze) bez problemu, tylko ze nie wiem co gram - po prostu coś gram.

A to na pewno nie przez eksperymenty z bitą śmietaną, Riaga proszę zachować cisze biggrin
Riaga - Wto 20 Kwi, 2010 22:14
Temat postu:
Chippy, w takim bądź razie nie mam nic innego do rozwikłania. Powiedz rodzicom, niech oni postąpią tak jak 'dojrzali i odpowiedzialni obywatele'. Nic innego zrobić nie możemy : )

A w międzyczasie - JAZDA MI Z KOMPUTERA I SPAĆ IDŹ! Może się polepszy ; )

Bita śmietana, tia ^ ^ N2O ROX!
pitrasia - Sro 21 Kwi, 2010 13:09
Temat postu:
Ja chyba poszukam w encyklopedii medycznej co mu jest. Bo w niej są spisy chorób, objawy itp...
Akacja12 - Sro 21 Kwi, 2010 13:34
Temat postu:
Halucynacje nie są raczej ani dobre, ani normalne, więc coś może Ci być...
Poza tym często takie psychiczne różne objawy, są spowodowane różnymi nieprawidłowościami w ciele. Więc być może powinieneś wykonać jakieś badania, np. krwi...
Anonymous - Sro 21 Kwi, 2010 13:37
Temat postu:
dam utwór, przy którym mdleję biggrin

http://www.youtube.com/watch?v=Y1pNKzrcCyQ

Akacja12, trudno powiedzieć. Ja teraz inaczej siebie odczuwam (inaczej napisac nie potrafie Razz) .
pitrasia - Sro 21 Kwi, 2010 13:47
Temat postu:
J i tak bym poszła do lekarza. To nie jest normalne.
Gunia - Sro 21 Kwi, 2010 15:36
Temat postu:
Może to głupio zabrzmi ale może chodzi o dźwięki, ich wysokość.. To podobnie jak z psami, że reagują na gwizdek którego my nie słyszymy.. Confused
Shaunri - Sro 21 Kwi, 2010 16:26
Temat postu:
Ja tam bym zaczął od wizyty u lekarza, zamiast radzić się na DO : )
Anonymous - Sro 21 Kwi, 2010 16:49
Temat postu:
lekarza nie ma, daleko , rodziców długo nie bedzie, daleko, a nigdzie się żalić cioci czy wujkowi nie będę bo to siara ;].
Riaga - Sro 21 Kwi, 2010 17:57
Temat postu:
JAKA SIARA? Człowieku, ty tutaj mdlejesz, czy co to tam to jest, i że "to jest siara"?! Masz kłopot zdrowotny! I to nie są hemoroidy, więc nie ma się co wstydzić xD Po prostu powiedz komuś dorosłemu.
Anonymous - Sro 21 Kwi, 2010 18:40
Temat postu:
powiedziałem, i się śmiali biggrin
Shaunri - Sro 21 Kwi, 2010 20:24
Temat postu:
To są głupi, albo zmyślasz. Dwie proste sprawy. Tylko Ty wiesz jaka jest prawa. Jeśli nie zmyślasz, to z medycznego punktu widzenia sprawa może być całkiem poważna jeśli już musisz wiedzieć. Nie chce mi się naprawdę dokładnie rozpisywać CO TO MOŻE BYĆ bo nie ma Cię tu ze mną, nie przeprowadzimy dokładnych badań, ale jedyne co Ci powiem - idź do lekarza, niech Ci zrobi morfologię, niech Ci przynajmniej zmierzy ciśnienie i przeprowadzi EEG , może Doppler, ale to chyba już rzadziej robią.

Edit - Jak już mówiłem - alkohol i forum to zła rzecz, USG z EEG mi się już miesza : )
Riaga - Sro 21 Kwi, 2010 20:36
Temat postu:
Chippy, poleć do Anglii i weź udział w odcinku Doktora House'a ^ ^

Ktoś: "Dwunastoletni chłopiec z 1,80 cm wzrostu, ma halucynacje, mdleje, traci świadomość."
House: "Sex, drugs, and rock and roll, na odwyk go".

: ))))))))))))))))))))

Przepraszam, że sobie żartuję, no ale Chippy, jak oni mogą ci nie wierzyć?
Anonymous - Sro 21 Kwi, 2010 20:53
Temat postu:
bo nie mam żadnych objawów biggrin

Jutro jednak jadę do lekarza.
pitrasia - Sro 21 Kwi, 2010 21:29
Temat postu:
Właśnie też się nad tym zastanawiałam.
Riaga - Sro 21 Kwi, 2010 22:14
Temat postu:
Chippy - podziel się diagnozą. Jak trafisz do domu bez klamek, to wyślę ci pocztą paczkę ze Zgryzem i zapasem N2O : )

No i nareszcie rozwiązane, już się bać zaczynałam ;d
Anonymous - Sro 21 Kwi, 2010 22:29
Temat postu:
Jutro koło 12 wyślę na forum diagnozę biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group