Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Życiowa decyzja

patryk2212 - Czw 29 Kwi, 2010 12:50
Temat postu: Życiowa decyzja
Przedstawię krótko swoją sytuację.
Nie mam przyjaciół, tylko jednego dobrego znajomego, nigdy nie miałem dziewczyny i jak na razie nie widzę szans bym z kimś był plus bardzo słabe relacje z rodziną. Nie idzie mi zawieranie znajomości. Jestem bardzo nieśmiały ( to chyba stąd te problemy ). Próbowałem kilkakrotnie z tym walczyć, ale skutki były marne.
Czasami zastanawiam się czy tego wszystkiego nie rzucić i poświęcić życie nauce. Moją pasją od dawna jest fizyka i matematyka. Mółbym zostać wspaniałym naukowcem, jednak trochę boję się tej decyzji. Co o tym sądzicie?
Anonymous - Czw 29 Kwi, 2010 13:02
Temat postu:
A ile lat masz, może napiszesz? ;].
patryk2212 - Czw 29 Kwi, 2010 13:07
Temat postu:
Fakt, zapomniałem. 17
pitrasia - Czw 29 Kwi, 2010 13:28
Temat postu:
Hm. Myślę, że jak zostaniesz naukowcem to też będziesz miał znajomych, więc twój pomysł nie jest zły Smile
SIMON300195 - Czw 29 Kwi, 2010 14:45
Temat postu:
Pitrasia moze masz racje...

Patryku podejmując jakiekolwiek decyzję (nawet tą złą czy dobrą) człowiek popełnia głupstwa, tak szczerze to ci powiem że znam sporo osób którzy mają 17 (a nawet więcej) którzy nie mieli dziewczyny... a z tym żyją jesli chodzi o ich wykształcenie to były różne (od mechanika poprzez nauczyciela aż do malarza Smile

Najlepiej przemyśl kilka razy decyzję.... wiem ze jest trudno ale mam nadzieję że znajomy ci pomoże Smile
Shaunri - Czw 29 Kwi, 2010 15:46
Temat postu:
17 - liceum - Możesz teraz się poświęcić nauce, jak pojawią się znajomości to i tak zaczniesz imprezować : )
Słupek - Czw 29 Kwi, 2010 19:56
Temat postu:
Ja tam rozumiem, że ktoś lubi pobyć samemu, sam w końcu mat-fiz kończyłem Razz Ale czasem na piwo z kumplami fajnie się wybrać. Nauka - OK, ale jak człowiek zbyt dużo siedzi w domu to dziwaczaje. Znaj proporcjum, mocium Panie.

pitrasia napisał/a:
Hm. Myślę, że jak zostaniesz naukowcem to też będziesz miał znajomych, więc twój pomysł nie jest zły
Tia, miałem na I semestrze wykładowcę, co maturę zdawał w wieku 13 lat. Mówił, że jedynych kumpli ma z koła naukowego Rolling Eyes
pitrasia - Czw 29 Kwi, 2010 20:05
Temat postu:
Ale ich miał. A on nie będzie matury w wieku 13 lat zdawał....
Słupek - Czw 29 Kwi, 2010 20:10
Temat postu:
Ale też chce poświęcić życie nauce Smile
Akacja12 - Czw 29 Kwi, 2010 20:11
Temat postu:
To nie taki zły pomysł z tą nauką, tymbardziej że jest odwracalny. No i jest dobrą wymówką na brak znajomych. Gdybym mogła cofnąć czas, też trochę więcej bym się na niej skupiła, a mniej na spotkaniach z ludźmi biggrin Jednak jak już będziesz w tej szkole staraj się nie odtrącać ludzi, myślę że taka nieśmiałość z czasem się przezwycięża... Może porozmawiaj z psychologiem szkolnym lug pedagogiem, na pewno znają jakieś sposoby żeby być troszkę mniej nieśmiałym.
nasty_girl - Czw 29 Kwi, 2010 20:20
Temat postu:
Uwierz mi - czasem lepiej nie mieć takich znajomych ;p

U mnie najbardziej chyba katedra prawa administracyjnego ryje.. czy tam jest ktoś.. kogo da się słuchać? Pewne zachowania są chyba zaraźliwe.
Słupek - Czw 29 Kwi, 2010 20:47
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Gdybym mogła cofnąć czas, też trochę więcej bym się na niej skupiła, a mniej na spotkaniach z ludźmi

Każdy tak mówi tydzień przed maturą biggrin BTW, słyszałem plotkę, że jakiś event macie jutro o 17 :]
nasty_girl - Czw 29 Kwi, 2010 21:17
Temat postu:
Tudzież sesją..

Swoją drogą, ja sobie już od miesiąca powtarzam, że czas się zabrać za naukę.. Chętnie odstąpię parę egzaminów biggrin
Słupek - Czw 29 Kwi, 2010 22:03
Temat postu:
Chcesz się zamienić? :]
Akacja12 - Czw 29 Kwi, 2010 22:53
Temat postu:
Mam maturę rok później niż myślisz, ale ostatecznie to mój rocznik, więc pomyśle czy się nie wybrac żeby ostatni raz zobaczyć tych ludzi Razz
Słupek - Pią 30 Kwi, 2010 00:09
Temat postu:
Ajaj, to coś porypałem. Ja planuję być, jakbyś przyszła to się chociaż przywitaj Razz
nasty_girl - Pią 30 Kwi, 2010 09:19
Temat postu:
A co to za impreza się szykuje?

Chętnie się zamienię (za efekty nie odpowiadam;p). Szczególnie naukę kodeksu cywilnego na pamięć odstąpię ;p
Akacja12 - Pią 30 Kwi, 2010 11:23
Temat postu:
Pomyślę, jak nie będę miała co robić wieczorem to wpadnę, jednak to nie zmienia faktu że i tak nie wiem z kim mam się przywitać biggrin
Shaunri - Pią 30 Kwi, 2010 12:09
Temat postu:
Impreza? Impreza?! Gdzie?! Co? Jak?! : )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group