Dzieci OnLine

Pomoc w lekcjach - j.polski ćwiczenia

Nikita - Pon 03 Maj, 2010 12:09
Temat postu: j.polski ćwiczenia
Zna ktoś z Was jakieś strony w internecie, na których są ćwiczenia ortograficzne, stylistyczne bądź leksykalne na poziomie LO? Smile Albo ma jakieś materiały na komputerze i mógłby mi wysłać?
Ze swoich ksiażek przerobiłam już wszystko, a w internecie nic fajnego nie znalazłam...
Akacja12 - Pon 03 Maj, 2010 13:39
Temat postu:
W liceum chyba takich rzeczy się nie robi i nie znam nikogo kto by chciał takie rzeczy robić. Zajmij się lepiej czytaniem lektur i wierszy, bo za błędy dużo punktów nie ma na maturze biggrin
Nikita - Pon 03 Maj, 2010 15:09
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
W liceum chyba takich rzeczy się nie robi i nie znam nikogo kto by chciał takie rzeczy robić. Zajmij się lepiej czytaniem lektur i wierszy, bo za błędy dużo punktów nie ma na maturze biggrin


Khem. Jestem w I klasie LO, mam co miesiąc tzw. teczkę maturzysty do oddania. Co miesiąc mam robić arkusze z wypracowaniami i tekstami+masa ćwiczeń+zbierać materiały przydatne do matury. Więc takie rady mam w nosie.
Słupek - Pon 03 Maj, 2010 15:40
Temat postu:
Kompletnie nie rozumiem o co chodzi, a przecież ledwo co LO kończyłem Rolling Eyes
Nikita - Pon 03 Maj, 2010 16:38
Temat postu:
Nowe metody przygotowywania sie do matury z polskiego, Słupku.
pitrasia - Pon 03 Maj, 2010 16:40
Temat postu:
E. A moja siostra jest w 2 liceum i ja o tym czymś od niej nie słyszałam...
Nikita - Pon 03 Maj, 2010 16:48
Temat postu:
W jednym LO uczą tak,w drugim inaczej. Różni nauczyciele, różne metody.
Akacja12 - Pon 03 Maj, 2010 18:01
Temat postu:
Dają Ci chyba jakieś gotowe ćwiczenia, prawda ? Więc po co chcesz robić kolejne ?
Nikita - Pon 03 Maj, 2010 21:50
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Dają Ci chyba jakieś gotowe ćwiczenia, prawda ? Więc po co chcesz robić kolejne ?


Nosz przecież gdyby dawali, to bym o nie nie prosiła?! Co miesiąc mam szukać sama i robić kolejne, nowe.
nasty_girl - Sro 05 Maj, 2010 12:59
Temat postu:
Dziwne.. przez całe liceum nie zrobiliśmy ani jednego ćwiczenia gramatycznego, ortograficznego itd.. Cały czas prace maturalne .. Raczej ciężko będzie Ci znaleźć coś takiego, bo to raczej jakiś wymysł waszych nauczycieli, albo bardzo nowy (dość dziwny przyznam ..) pomysł.

Myślałam, że ty raczej kończysz, a nie zaczynasz liceum Wink
Akacja12 - Sro 05 Maj, 2010 14:53
Temat postu:
Może ułóż sama tego typu ćwiczenia na podstawie wcześniejszych ?
Nikita - Czw 06 Maj, 2010 13:49
Temat postu:
My też mamy prace maturalne z arkuszy z poprzednich lat, ćwiczenia ortograficzne itp. to 1/5 tego co mamy robić w domu co miesiąc. Nie uśmiecha mi się uykładać samej polecenia Razz Te ćwiczenia, w ogóle ta cała teczka zajmuje mi kupę czasu. No nic, może skseruję od kogoś...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group