Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Mała, chuda i bez wdzięków

Aga1404 - Pon 03 Maj, 2010 17:57
Temat postu: Mała, chuda i bez wdzięków
Hej. Mam na imię Aga i mam 13 lat. Mierze 158 cm wzrostu i ważę 30 kg.
Mój problem tkwi w tym, że nie mam prawie wcale piersi. Zna ktoś jakąś dietę by zgrubnąć i by wreszcie pokazały mi się wdzięki na które już tak długo czekam?
A może zna ktoś jakieś porady?
Bardzo proszę o odpowiedz.
Akacja12 - Pon 03 Maj, 2010 18:07
Temat postu:
Twoje piersi jeszcze na pewno urosną, i nie ma sensu tego próbować zmieniać dietą, możesz kiedyś pożałować że przez takie eksperymenty będziesz miała duży brzuch itd. Poza tym to nie jest zbyt zdrowe. Prawdopodobnie jeżeli się prawidłowo odżywiasz, taką masz budowę ciała, a że w okresie dojrzewania też na pewno przytyjesz, nie martw się tym. Niestety niektórym później rosną piersi, innym wcześniej, tak to już jest. No i piersi mają też swoje wady - nie możesz biegać bez stanika, nie można spać w każdej pozycji ;]

[ Dodano: Pon 03 Maj, 2010 18:10 ]
Jak dodasz 50 nowych tematów to nie uzyskasz więcej odopowiedzi, a raczej frustracje użytkowników, więc przestań, wszyscy widzą że jest nowy temat.
Riaga - Pon 03 Maj, 2010 18:13
Temat postu:
Chyba troszkę sporo razy ci się kliknęło, bo troszkę tematów założyłaś : ) Ale to nic.

Ja ci powiem tak - jeśli nie stwierdzono u ciebie żadnych niedoborów czy chorób związanych z tak malutką wagą, ciesz się. Naprawdę, uwierz, nie chcesz być gruba.
A zresztą - jak to Akacja już mówiła - w okresie dojrzewania na pewno przytyjesz.

A co do piersi - głowa do góry, to nie koniec świata : ) A tak możesz sobie założyć push-up'a (ale bez przesady : P) i od razu samoocena w górę.
szymsajK@ - Nie 23 Maj, 2010 18:17
Temat postu:
Riaga, a jak nie ma na nią rozmiaru push-up'a ?
Dużo osób pisze na tym forum, że są płaskie jak deska i kompletnie nic nie mają!
Chyba nie ma push-up'a na różnicę 8 czy 9cm(nie mówię, żeAga1404, tyle ma lub nie ma), chyba, że kompletnie nic już nie wiem i jestem kompletnie zacofana!Oczywiście niektórzy mówią "załóż sobie PUSH-UP'A i po sprawie" a to wcale nie pomaga! Sad

[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 17:19 ]
Aga1404, chciałabym mieć tyle wzrostu co ty !!! Ja mam 12 lat 141cm wzrostu i ważę 34,2 kg!
nasty_girl - Nie 23 Maj, 2010 19:39
Temat postu:
szymsajK@, lepiej mieć te 4 cm niż nic, prawda? biggrin
szymsajK@ - Nie 23 Maj, 2010 20:13
Temat postu:
Chodziło mi tylko o to, żeby nie pisać głupio "KUP SOBIE PUSH-UP'A" i po sprawie. Czasem mam wrażenie, że niektóre osoby nie znają pojęcia "mały biust w wieku 12 lub 13 lat".To nie jest rozmiar A tylko malutkie AA lub kompletne 0!
Riaga - Nie 23 Maj, 2010 22:27
Temat postu:
O tak, brak biustu w wieku 12 lat jest katastrofą ekologiczną. No nic tylko w deprechę popadać.

Ale naprawdę no, na co wam piersi? Ze stanikami kłopot, czasem niewygodne nawet, a jak się na basen idzie to nie jest zbyt miło w stroju jednoczęściowym bez miseczek wszytych.
nasty_girl - Nie 23 Maj, 2010 23:46
Temat postu:
Brak biustu w wieku 12 lat - tragedia. Dziewczyno, masz 12 lat - a niektóre dziewczyny dostają okres, rosną im piersi w wieku 15 lat.. Choć w sumie dobrze, że nie masz większych zmartwień Wink
szymsajK@ - Wto 25 Maj, 2010 14:50
Temat postu:
nasty_girl, mam inne zmartwienia i inne zajęcia niż krytykowanie kogoś kto tylko chciał pomóc!!!

[ Dodano: Wto 25 Maj, 2010 13:55 ]
Riaga, a ja chciałam tylko powiedzieć tylko że bez sensu jest takie pisanie jak nic nie pomoże bo to forum jest po to aby pomagać innym! Jeszcze raz powtórzę ABY POMAGAĆ INNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mruczka - Nie 30 Maj, 2010 18:50
Temat postu:
...
Anonymous - Czw 03 Cze, 2010 23:38
Temat postu:
Grube dziewczyny/kobiety są ohydne.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group