Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - STANDARD

cezary666 - Sob 08 Maj, 2010 00:50
Temat postu: STANDARD
Wiem, że nie ma ściśle określonej instrukcji do podrywania kobiet -> z oczywistych względów...

Chcę jednak abyście poradzili coś na zdobycie serca kobiety. Co jest poruszającego (wyjątkowego) dla płci pięknej? Czego oczekują? Czego nie tolerują? I czy warto być stanowczym i powiedzieć co się czuje, nawet jeśli odpowiedziałaby że jestem żałosny?
Zaimponowałbym jej tym? Jak mógłbym to naprawić?

Oczekuję szczerych odpowiedzi Wink

Pozdrawiam.
Nina.Kar - Sob 15 Maj, 2010 11:20
Temat postu:
Cóż, dla dziewczyn poruszających jest dużo rzeczy. To zależy od dziewczyny, więc jeśli choć trochę znasz tą dziewczynę, jej styl itp to możesz coś wymyślić. Dziewczyny (przynajmniej zwykle) oczekują że facet będzie wrażliwy i będzie mówił o swoich uczuciach. Czego dziewczyna nie toleruje? To już zależy od dziewczyny, bo jedna nie toleruje jak facet ma glupie poczucie humoru a inna wprost to uwielbia. Ja sądzę że powinienes jej powiedziec (jak bedziecie sami) co do niej czujesz. A noz ona tez cos do ciebie czuje...
Nens - Sob 15 Maj, 2010 11:47
Temat postu:
nie trzeba od razu walić prosto z mostu, można zasugerować, co się czuje.
a dziewczyna, która tak zareagowałaby na wyznanie. sama byłaby żałosna ;/
Riaga - Sob 15 Maj, 2010 12:13
Temat postu:
Ja proponuję z "wybranką" najpierw się zaprzyjaźnić. Dużo z nią rozmawiać. Jeśli będzie się wam naprawdę świetnie rozmawiać, to staniecie się bezsprzecznie bratnimi duszami no i być może potem dalej coś z tego wyniknie (a może nawet z jej strony?) Oczywiście, trudno jest rozmawiać z osobą, w której jest się zakochanym jak z przyjacielem, bo ta część zauroczona czasem przewyższa część zaprzyjaźnioną, jeśli wiecie, o co mi chodzi.

Nie postępuj pochopnie - to jest moja rada ^ ^ Wyjdzie w praniu, czy tą dziewczynę poderwiesz, czy niet.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group