Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Czy to normalka?

szymek962 - Nie 06 Cze, 2010 20:59
Temat postu: Czy to normalka?
Siemka.Mam 14 lat i od jakiegoś czasu (najczęściej na wakacjach) z moim sąsiadem(rok młodszy ode mnie) macamy się po miejscach intymnych. Czyli że wkładamy albo przez spodenki dotykamy penisa, albo siadamy sobie na kolana tak żeby pupa była na penisie. Albo kładziemy się jeden na drugim w ubraniach i że niby się ruchamy. Przy tym łapiemy się za pupe i sutki. A rok temu byliśmy sami w pokoju to masturbowaliśmy się przy sobie, że widzieliśmy jak to każdy z osobna robi. Nie wiem czy to normalka ale nęka mnie to ale my to robimy co roku od kilku lat!!
pitrasia - Nie 06 Cze, 2010 21:21
Temat postu:
Wydaje mi się, ze może wy jesteście gejami...
Riaga - Nie 06 Cze, 2010 21:52
Temat postu:
Jeśli źle się z tym czujesz, to powiedz, że cię to dręczy. Porozmawiajcie o tym w 4 oczy, może on się czuje podobnie?

I nie jest to raczej, przykro mi, zbyt normalne. Masturbacja "na oczach" kogoś już jest...No, niezbyt zwyczajna. Tym bardziej w wieku 14 lat. Ale z innej strony targają wami hormony na prawo i lewo, i szczerze nie wiecie co z tym robić.
Shaunri - Pon 07 Cze, 2010 09:19
Temat postu:
A zdziwicie się dziewczyny jak powiem że wielu chłopców tak robi : )?

Ba-ha - przejdzie Ci, skoro już Ci z tym nie najlepiej, to Ci przejdzie : )
pitrasia - Pon 07 Cze, 2010 14:41
Temat postu:
Serio wielu tak robi? Nie wiedziałam. Ty też tak robiłeś?
Anonymous - Pon 07 Cze, 2010 16:03
Temat postu:
Czyli jestem oryginalny ? biggrin
Anonymous - Pon 07 Cze, 2010 16:09
Temat postu:
pitrasia napisał/a:
Wydaje mi się, ze może wy jesteście gejami...


Nie wydaje ci się Wink
Shaunri - Pon 07 Cze, 2010 16:39
Temat postu:
pitrasia - Ja jestem zdania że takie młodociane dziwactwa powinny jednak pozostać w sferze tajemnicy każdego człowieka, więc nie - Tak jak reszta społeczeństwa jestem w stu procentach normalny, nigdy nie robiłem nic dziwnego i zawsze byłem takim starym, zgredziałym, poważnym i szanowanym człowiekiem : )
Nens - Pon 07 Cze, 2010 17:11
Temat postu:
zgadzam się, bywa, że takie rzeczy się dzieją za młodu, człowiek po prostu nie ma wszystkiego ustabilizowanego w główce.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group