Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Początki depresji...

niewaznekto - Sro 09 Cze, 2010 16:32
Temat postu: Początki depresji...
Witam...
Ostatnio wydarzyło się w moim życiu wiele złych rzeczy. Zostałem odrzucony przez mojego chłopaka, z którym przeżyłem naprawdę wiele... Do tego ciągłe problemy w szkole, w domu... Jest mi strasznie ciężko... Strata mojej miłości po prostu mnie dobiła... Stało się to wieczorem, 1 czerwca... Od tego czasu schudłem 7 kilo, bardzo mało piję, jeszcze mniej jem. To dlatego, że nie mam na to siły. Kiedy próbuję coś zjeść po prostu robi mi się niedobrze i odstawiam jedzenie jakim jest suchy chleb. Przy piciu jest podobnie.
Przyjaciele nie są w stanie mi pomóc, a ja sam jestem człowiekiem o bardzo słabej psychice...
Mój ojciec wie o mojej orientacji, matka nie. Jednak nie widzę w nim żadnego wsparcia, jednocześnie nie mam ochoty prosić go o pomoc, gdyż zachowuje się jak duże dziecko... Nie potrzeba mi wyśmiewania się ze mnie, a poważnej rozmowy...
Bardzo źle się czuję i chciałbym iść do odpowiedniego lekarza...
Co mam robić...?
Pomóżcie... Proszę...
Shaunri - Sro 09 Cze, 2010 17:56
Temat postu:
Bardzo źle się czuję i chciałbym iść do odpowiedniego lekarza...

Idź do lekarza w takim razie?

Jak my możemy Ci pomóc na forum? Ja bym powiedział że samo przejdzie, jak przechodziło mi i setkom innych facetów na świecie. Strata boli, ale nie jest nie do przejścia.

Jeśli wydaje Ci się tak nie do przejścia, to po prostu odwiedź swojego lekarza, niech Ci da skierowanie do psychologa. Proste : )
pitrasia - Czw 10 Cze, 2010 15:48
Temat postu:
Myślę, że jeśli potrzebujesz poważnej rozmowy, to możesz pisać do mnie na gg. Nie, żebym była lesbijką, ale wiem, co to jest złamane serce. Ja nie będę się z ciebie śmiała na 100% Smile
Riaga - Czw 10 Cze, 2010 16:11
Temat postu:
Czy to, że jesteś/nie jesteś lesbijką ma coś do złamanego serca?
pitrasia - Czw 10 Cze, 2010 20:10
Temat postu:
Nie. Ale żeby nie było, że miałam dziewczynę, która złamała mi serce, wolałam napisać.
Riaga - Pią 11 Cze, 2010 19:51
Temat postu:
Mogłaś mieć chłopaka, który złamał ci serce.
pitrasia - Sob 12 Cze, 2010 07:25
Temat postu:
I tak było. Ale powróćmy do tematu naszego kolegi.
Anonymous - Sob 12 Cze, 2010 11:29
Temat postu:

pitrasia - Sob 12 Cze, 2010 16:48
Temat postu:
Nie wklejaj minek z komixxów ćwoku. Razz
Anonymous - Sob 12 Cze, 2010 17:05
Temat postu:
Gdy pójdą od ciebie koleżanki zedytuj post bo dostaniesz banana.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group