Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Czy już powinnam?

Anonymous - Pon 11 Sie, 2003 10:09
Temat postu: Czy już powinnam?
witam was właśnie zmieżyłam sobie biusti pod biustem mam 69 a biust 72 czy już powinnam nisić stanik?
Anonymous - Pon 11 Sie, 2003 10:12
Temat postu:
to ja z tym czy moge nosić już stanik jak by co to mam 13 lat
Anonymous - Pon 11 Sie, 2003 11:42
Temat postu:
Według mnie morzesz jusz nosić stanik
Maciek - Pon 11 Sie, 2003 11:50
Temat postu:
mam pytanie Laughing
o co chodzi z tymi 69 i 72
bo ja jestem niekumaty w tych sprawach
Nemeia - Pon 11 Sie, 2003 11:57
Temat postu:
69 - to jest obwod w centymetrach pod biustem
72 - to obwod biustu
hajdulka - Pon 11 Sie, 2003 15:40
Temat postu:
a cezmu masz nie nosic jesli ltyko masz na czym nosic to w czym problem jezeli jest ci niewygodnie jak biegasz albo tak dalej to kuo sobie najmniejszy rozmiar Smile zycze powodzenia w przyzwyczajaniu sie do biustonosza RazzRazzRazz
Anonymous - Wto 12 Sie, 2003 09:19
Temat postu: Odpowiedź
Stanik możesz już nosić, a nawet jak byś miała mniejszy biust, to i tak byś go mogła nosić. Jak widzisz u siebie, sutki są powiększone...i właśnie one przebijają przez bluzkę, a wstydziłabyś się tak pokazywać je... Prawda ? Więc stanik już powinnaś nosić Wink
Kamix - Wto 12 Sie, 2003 10:39
Temat postu:
Tez uwazam ze juz mozesz Wink
Anonymous - Wto 12 Sie, 2003 13:06
Temat postu:
A jakbyś nie chciała stanika to zawsze możesz nosić top, według mnie tak jest wygodniej.
lolek - Wto 12 Sie, 2003 13:27
Temat postu:
szczerze to chyba jeszcze nie masz na co nosic tego stanika
Anonymous - Czw 14 Sie, 2003 08:01
Temat postu: czy już powinnam?
a tak wogóle to jak sie mierzy pod biustem obwód jego??
Embarassed bo ja niewiem chociaż nosze już stanik
Anonymous - Czw 14 Sie, 2003 11:28
Temat postu: czy już powinnam?
proszę napisać szybko i jeszcze jak gdzie sie to mierzy? Sad
Narvana - Czw 14 Sie, 2003 12:05
Temat postu: emm
no jak mierzysz obwód pod biustem to normalnie nie tak jak sie piersi zaczynaja tylko nizej tam o tam gdzie sie zaczynaja oczywiscie nie na gore tyllko na dole... noo..hiheie
motylek - Czw 09 Paź, 2003 12:49
Temat postu:
no jasne że tak
Bike_chan - Czw 09 Paź, 2003 14:05
Temat postu:
Hm... nie wiem szczerze mówiąc, czemu sie pytasz. rzeciez stanik to nie jest nic takiego co moga nisić tylko "duze dziewczynki", więc myślę, ze to ty powinnac zdecydowac, czy jest ci on potrzebno, czy nie.. Smile
Akacja12 - Wto 14 Paź, 2003 12:04
Temat postu:
a ja mam 65 i 70 a jeszcze ni nosze stanika Smile a moze juz powinnam?? Confused
girl_in_black - Wto 14 Paź, 2003 12:51
Temat postu:
już chyba możesz Wink ja zaczełam nosic stanik pod wpływem koleżanek. miałam wtedy pod biustem 65 a w biuscie 71. one wszystkie nosiły staniki tylko ja nie i też zaczełam Wink to było jak miałam 12 lat
Gościówa - Wto 14 Paź, 2003 17:01
Temat postu:
To sprawa i indywidualana...nie napisalas ile masz lat...ale ja ososbicie mysle ze najlepiej jest jak pierwszy stanik decyduja rodzice kiedy ci dac...wtedy jest to bardzo przyjemny moment w zyiu ...wiesz ze mama uwaza cie juz za nastolatke..kiedys pewnego pieknego dnnia wracalam ze szkoly wchodze do pokoju a tam stanik na biurku...nie wiedzialam o co chodzi...wzielam go i zaczelam sie mu przyglądac...nagle mama weszla do pokoju i powiedziala ze to dla mnie i zebym przymierzyla ..nawet nie wiesz jak bardzo sie wtedy ucieszylam...mysle ze jak ktos kupuje sobie samemu pierwszy stanik to pozbawia sie tej pieknej jedynej w zyciu chwili radosci...
Anonymous - Wto 20 Sty, 2004 05:26
Temat postu:
Ja myślę że nie ma co czekać tylko śmigaj do sklepu z bielizną. Ja zaczęłam nosić stanik (topik)nie mając jeszcze nic pod bluzką - mama po prostu uznała, że trzeba mnie już przyzwyczajać do poważnych damskich spraw (miałam 10 lat). a pewnego dnia dostałam pierwszy poważny biustonosz z Trumpha i poczulam sie babką na 100 %
mroweczka - Wto 20 Sty, 2004 18:25
Temat postu:
To sprawa bardzo indywidualna jesli są na Ciebie rozmiary to...czemu nie? To Twoja sprawa a i tak kiedys bedziesz musiała załozyc wiec się już lepiej przyzwyczajać Wink
Po chwili:
Instrukcja( Very Happy ) mierzenia biustu.
Bierzemy miarkę i przykładami ją mocniej pod biustem(tak,zeby nie było luzu ale bez przesady żeby Cie nic nie bolało za bardzo). Załóżmy,że mamy 70 cm. Potem bierzemy miarke i w mierzymy w biuście ale luźo(ale tez bez przesady!) tak,zeby mairka przylegała i nic nie ściskała. Załżómy,ze mamy 80 cm wiec wiemy,ze mamy 10 cm róznicy! Very Happy (geniusz ze mnie z matmy co?! Wink ) W tej sytuacji będzie pasował stanik A lub B. http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=2394
panienka_wierzba - Sro 21 Sty, 2004 13:15
Temat postu:
no zgadzam się z dziewczynami, jest to sprawa bardzo indywidualna, jeżeli czujesz że powinnaś już nosić stanik o kup sobie, narazie ten najmniejszy... bo masz 65 pod biustem a 70 z biuście, może to mało pomyslisz, ale to w końcu 5 zm różnicy....
Anya - Pon 26 Sty, 2004 00:42
Temat postu:
ja z kolei jestem chyba odmieńcem, miesiączki nie chciałam, satnika nie chciałam Razz mam mnei namwaiała na stanik od wieku ok. 12 lat, a ja dopiero w te wakacje (pod koniec dokaldniej) przystałam na jej namowy, na początku troszke uwiera, ale potem to już sie go nie czuje wcale biggrin Czasem nawet jest wygodniej w staniku, sama mam dopiero dwa prawidzwe staniki (jeden z gabka, sztwyniejszy, z keya, drugi taki nie usztywniony, z triumpha tez :p jesli dobrze zrozumialam z jakiejs seri sporotwej.) i jeden top z beedees chyba Razz(chcialam top do "swędzących sweterków", wiadomo więcej ciała zakrywa i da sie wytrzymac neiktore swetry lepiej biggrin Hehehe, ogólnie jestem za zdaniem innych, czyli poprostu zdaj się na to keidy mama stwierdzi że przyda ci sie stanik biggrin
Gościówa - Pon 26 Sty, 2004 12:23
Temat postu: staniki
Anya napisał/a:
zdaj się na to keidy mama stwierdzi że przyda ci sie stanik biggrin
Według mnie święta racja. Sądze, że o pierwszym staniku powinna zadecydować mama a dalsze to już możesz sobie sama kupwować. Ja chciałam stanik ale nigdy bym sobie pierwszego sama nie kupiła...bardzo się cieszyłam kiedy mama kuiła mi go...gdybym go kupiła sama tez bym się cieszyła ale raczej duuuzo mniej :0 dobrze jest wiedzie kiedy w oczach mamy jesteś już wystarczająco dojrzała (ze tak powiem Smile);] Dasze staniki to wiadomo że możesz sobie już kopwać sama, ale pierwszy pozwóól aby kupiła ci mama. Myśłe że jakby mama dowiedziała się ze kupiłaś 1 sama smutno by jej było...nie wiem w kazdym razie mi na jej iesjcu napewno. mi mama kupiła dwa pierwsze staniki dośc późno bo pood koniec 5 klasy. Jeden był 65AA a drugi 65A. potem 65AA zrobił się za mały to został mi tylko jeden i wtedy mama dała mi kolejne dwa 65A (czarny i biały) i miałam juz 3. Jeden kupiony. A te dwa co mi dała były...stare jej Smile)) Zachowała je jeszce z młodości..może i to głupie ale zostawiła swoje pierwsze i potem ja w nich chodziłam ;]. A potem wszytkie 3 były za małe i kolejne juz sobie sama kupowłam...w tej chwili mam 3 czy 4 staniki z czego 2 są 70 A a 2 70B i sama nie wiem w końcu jaki rozmiar nosze :/ Question
Anya - Sro 28 Sty, 2004 00:16
Temat postu:
ja jeden mam na 70a się zdaje a drugi na 65aa Razz obydwa są dobre, tylko każdy jest innego typu, więc stanik poprostu trzeba przymierzyć biggrin
ewq-12 - Sob 31 Sty, 2004 15:25
Temat postu:
a ja zaczęłam nosić stanik kiedy dostałam piłką w gruczoły piersiowe (pisałam już o tym w innym temacie). Miałam wtedy troszkę ponad 11 lat (teraz mam prawie 12 biggrin). Mam bardzo małą różnicę między obwodem w biuście a pod biustem, bo jest to kilka cm (moja koleżanka ma różnicę 2,5cm i się podnieca że ma ogromny biust Laughing). W każdym bądź razie będę nosić stanik bo po pierwsze: schodzę po schodach, albo biegam na w-fie - "skaczą" mi sutki i bolą; po drugie: czuję się bezpiecznie w biustonoszu i się już przyzwyczaiłam, bez biustonosza (albo jak mi się odepnie) czuję się fatalnie... Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group