Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Do czego macie talent?

pitrasia - Nie 20 Cze, 2010 17:28
Temat postu: Do czego macie talent?
Zastanawia mnie, jakie macie talenty, co macie w sobie niezwykłego...

Mnie np. lubią małe dzieci. ie mam pojęcia czemu. Na balecie jestem jedną z trzech starszych dziewczyn (mamy 13lat) A reszta to takie dzieci od zerówki do 3 podstawówki. O dziwno te mniej więcej z przedszkola tulą się do mnie, łażą za mną, mówią do mnie mamo (kilka tak do mnie mówi). Do dwóch moich koleżanek tak się nie kleją. A ja w cale nie robię innych rzeczy niż one. Jeszcze koleżanka ma młodszą siostrę (mała ma chyba 5 lat). Jest bardzo wstydliwa. Chodzimy razem na spotkania w kościele (tak oaza malutka). I na tych spotkaniach mała Patrycja z nikim nie rozmawia, wstydzi się, spuszcza głowę. Nawet na siostrę, która prowadzi spotkania tak reaguje. A o dziwo, ze mną normalnie rozmawia, ostatnio jak robiłyśmy porządek po loterii fantowej, to wyciągnęła z pudła pluszaka dała mi i powiedziała, że to dla mnie. Byłam bardzo zdziwiona i stwierdziłam, że chyba mam w sobie takie coś, że dzieci czują do mnie sympatię...

A moimi talentami są (choć ja w to nie wierzę): śpiew, pisarstwo (liryka), taniec, fotografia. To tyle o mich talentach i niezwykłościach. Czekam na wasze Smile
Anonymous - Pon 21 Cze, 2010 12:51
Temat postu:
Myślisz że wszyscy są tacy zarozumiali i przechwalscy by mówić o swoich talentach?
kasiasa - Pon 21 Cze, 2010 14:34
Temat postu:
to jest forum i ty też możesz się pochwalić się swoim talentem (ja np. nie mam talentów a pitrasia ma ich dużo i może się pochwalić)
pitrasia - Pon 21 Cze, 2010 14:37
Temat postu:
Ja nie jestem zarozumiała. Jestem beztalenciem, ale ludzie mi mówią, że mam talent. To z dziećmi też mi się wydało dziwne, bo ja dzieci nie lubię!
Anonymous - Pon 21 Cze, 2010 14:57
Temat postu:
W takim razie pochwalę się moim ukrytym ogromnym talentem chodzenia po schodach (w obie strony).
pitrasia - Pon 21 Cze, 2010 15:37
Temat postu:
Eh. A moim zdaniem mam wielki talent do robienia muzyki Smile A niezwykłą masz psychikę Smile
michal88 - Pon 21 Cze, 2010 16:48
Temat postu:
a ja mam talent.................do wkurzania ludzi
np. Dorotki (niektórzy wiedzą o co chodzi)

[ Dodano: Pon 21 Cze, 2010 16:31 ]
Chippy napisał/a:
Myślisz że wszyscy są tacy zarozumiali i przechwalscy by mówić o swoich talentach?

zarozumiali? przechwalscy? lepiej patrz na samego siebie a potem krytykuj innych.... bo sam lepszy nie jesteś....dzizysss Evil or Very Mad
Anonymous - Pon 21 Cze, 2010 21:49
Temat postu:
Koniec imprezy. Nie wkurzaj mnie, bo już sobie wyobrażam jak to się skończy...


... nianiu biggrin
michal88 - Pon 21 Cze, 2010 21:54
Temat postu:
Chippy napisał/a:
Koniec imprezy. Nie wkurzaj mnie, bo już sobie wyobrażam jak to się skończy...


... nianiu biggrin


mam sie śmiać czy płakać dorotko... nie robisz na mnie dużego wrażenia... Wink pozdro
ale wiesz ja nie chce dostać bana więc pójdę za czyjąś radą bede siedział cicho w koncie bo nie chciałbym dostać bana jak wyżej napisałem
a niania hmmmm nawet pasuje Mr. Green
Akacja12 - Wto 22 Cze, 2010 13:22
Temat postu:
Całkiem to ciekawe co napisałaś, bo np. ja zauważyłam że dzieci chyba niezbyt mnie lubią bo muszą wyczuwać że ja ich nie. Natomiast skoro Ty ich nie lubisz, a jednak do Ciebie legną musi coś w tym być...
pitrasia - Czw 24 Cze, 2010 20:35
Temat postu:
Sama się dziwię, że mnie lubią. Przydało by się, aby się ciut odczepiły....
kasia454 - Pon 19 Lip, 2010 11:56
Temat postu:
ja mam talent do nieumiejetności opowiadania kawałów
LoveHerMadly - Wto 20 Lip, 2010 23:36
Temat postu:
Mam talent do pisania prawą ręką (ale lewą już nie).
BluMore - Wto 17 Sie, 2010 08:53
Temat postu:
a ja nie mam wcale;)
Konwalijka - Sro 28 Wrz, 2011 10:04
Temat postu:
to muzycznych rzeczy - taniec, śpiew, granie na instrumentach Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group