Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Twarz

szymsajK@ - Pią 02 Lip, 2010 15:52
Temat postu: Twarz
Cześć!
Chciałabym się dowiedzieć jak pytałyście lub mówiłyście o czymś mamie. Nie chodzi mi tu o stanik, depilację itp., lecz o żel do mycia twarzy i tonik. Ja nie boję się tego powiedzieć mamie, tylko nie wiem jakby to jej sformułować i przekonać do tego.Za 9 dni kończę 12lat tylko, że na tyle nie wyglądam po wzroście (niestety w chwili obecnej mam ok.141-142cm i leczę się u enkrynologa:(SadSad).Nie wiem czy przez to mogę jej się kojarzyć z jakąś 9latkąSad. Na twarzy mam coś jakby zaskórniki w kolorze białym.Nie ma tego dużo, ale wręcz to mnie czasem denerwuje bo wychodząc z domu czasem jest tak,że nie mam nic a po 2-3 godzinach ktoś mi mówi że mam trądzik na nosie lub gdzieś indziej.Mam cerę mieszaną. Normalnie twarz myję mydłem ale wiem, że to mocno wysusza skórę.Tonikiem (nie moim) mama mówi, że mam przetrzeć sobie twarz /tylko/ w tym miejscu gdzie pojawi się krostka. Chciałabym korzystać z żelu do twarzy i toniku normalnie jak inne dziewczyny w moim wieku.Wolałabym posiadać własny zestaw tych kosmetyków a nie pożyczać go od "osobników" mojej rodziny.Więc dziękuję tym co zechcą odpowiedzięć na moje pytanie.O, prawie bym zapomniała.Jak ktoś móże niech poleci mi jakąś serię kosmetyków i firmę dla mojej cery i niech odpowie na moje pytanko.Ten temat umieszczę w dwóch kategoriach dlatego proszę nie piszcie, że założyłam go dwa razy ponieważ nie wiem , która kategoria będzie lepsza:)
Shaunri - Pią 02 Lip, 2010 20:32
Temat postu:
"Mamuś, fajnie by było jakbyś mi kupiła taki żel do twarzy [wstaw nazwę produktu] jak będziesz gdzieś w sklepie następnym razem, bo by mi się przydał"

?
quara99 - Sob 03 Lip, 2010 13:22
Temat postu:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )
szymsajK@ - Sob 03 Lip, 2010 18:27
Temat postu:
Dzięki za odpowiedzi, ale chciałabym usłyszeć jeszcze opinię innych osób Smile
Z góry wszyskim dziękuję !
Riaga - Sob 03 Lip, 2010 20:19
Temat postu:
Wariant 1.
"Mamo, możesz mi kupić żel do mycia twarzy i tonik? Chciałabym mieć własny, wiesz, a nie pożyczać od innych".
To samo rzekł Shaunri.

Wariant 2.
Idź i kup biggrinD
To samo rzekła quara.

Poznałaś opinię osoby trzeciej : P Wątpię, żeby inne osoby mówiły co innego.


Ja ci polecam serię z Nivea Visage Young, a mianowicie używałam żel do twarzy Wash Off i tonik Stay Clear, polecam, ładnie pachną, nie podrażniają, i ogólnie przyjemnie o buźkę dbają : P
pitrasia - Sob 03 Lip, 2010 21:01
Temat postu:
O tak. Nivea Visage Young to boska seria. Sama używam. I pomysł na kupienie ten sam co wcześniej Smile
Tremere - Nie 04 Lip, 2010 00:25
Temat postu:
quara99 napisał/a:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

swietny pomysl zeby cere z problemami traktowac tlustym kremem ;p nie dawaj takich rad wiecej..
pitrasia - Nie 04 Lip, 2010 09:10
Temat postu:
Ja używam kremu siarkowego. Mam tłustą cerę a on ją wysusza i jednocześnie nawilża Smile W sensie, że nie jesteś tłusta ani sucha.
nasty_girl - Nie 04 Lip, 2010 14:45
Temat postu:
Znajdź mamie informacje o kosmetykach dla nastolatek .. Nie wiem ile twoja mama ma lat, ale pewnie jakieś 30 - 40, więc jej kosmetyki w ogóle Ci nie pomagają, wręcz niepotrzebnie męczysz skórę..

Powiedz o nich mamie, pokaż w sklepie - wiele firm ma chyba teraz takie kosmetyki.. jak byłam młodsza chociażby nivea young była..

Tremere napisał/a:
quara99 napisał/a:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

swietny pomysl zeby cere z problemami traktowac tlustym kremem ;p nie dawaj takich rad wiecej..


Bez przesady - nawet tłusta skóra potrzebuje nawilżenia. Tyle, że krem nie zwalczy niedoskonałości.
Riaga - Nie 04 Lip, 2010 19:22
Temat postu:
Nasty - wczoraj chciałam napisać to samo, aczkolwiek pomyślałam, że może Tremere chodziło o podrażnioną cerę tłustym kremem, podrażnioną, a nie niedoskonałą : P
A co do nawilżania tłustej to się zgadzam. Tylko kremy bez oleju i nietłuste być powinny.
pitrasia - Nie 04 Lip, 2010 20:40
Temat postu:
Dokładnie. Sama mam tłustą cerę i muszę ją nawilżać po myciu Smile
Tremere - Pon 05 Lip, 2010 01:45
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Tremere napisał/a:
quara99 napisał/a:
Hmm..ja jeśli coś potrzebuję to porostu ide do sklepu czy jakieś drogerii i kupuję : )

Czasem to jest najlepszy sposób, jeśli nie wiesz czy twoi rodzice się zgodzą, ale ważny jest rozsądek. Shaunri ci to ładnie przedstawił.

Sama mam 13 lat i nie używam ani toników, ani żeli do mycia twarzy. Na moją czasem podrażnioną skórę dobrze działa krem nawilżający nałożony po umyciu twarzy. Możesz to spróbować : )
Może się okaże, że nie będziesz musiała niepotrzebnie wydawać pieniędzy na toniki i inne kosmetyki.
Życzę powodzenia : )

swietny pomysl zeby cere z problemami traktowac tlustym kremem ;p nie dawaj takich rad wiecej..



Bez przesady - nawet tłusta skóra potrzebuje nawilżenia. Tyle, że krem nie zwalczy niedoskonałości.

krem nawilzajacy zaraz po umyciu twarzy zapycha dopiero co oczyszczona skore, najlepiej tonizowac, nie nawilzac.
Shaunri - Pon 05 Lip, 2010 06:22
Temat postu:
Łał, tyle człowiek żyje, a ciągle uczy się czegoś nowego. Słuchając was czuję się naprawdę głupi, nie rozumiem ani słowa : )
pitrasia - Pon 05 Lip, 2010 10:17
Temat postu:
Bo nie jesteś babą i widocznie nigdy nie miałeś problemów z cerą Smile
nasty_girl - Wto 06 Lip, 2010 21:13
Temat postu:
Nie do końca się zgodzę - bo mimo wszystko skóra potrzebuje nawilżenia. Wystarczy dobrać odpowiedni krem (nikt przecież o tłustym nie pisał).. Sama używam humektanu i na skórę nie narzekam. Nie wyobrażam sobie nie użyć kremu pod makijaż..
Nikita - Sro 07 Lip, 2010 11:34
Temat postu:
Ja też nie wyobrażam sobie makijażu bez kremu przed.
Najlepiej myć twarz żelem oczyszczającym (polecam firmy BeBeauty "Hydro Effect"-niedrogi i dobry) i używać toniku bezalkoholowego kilka razy dziennie! Im nie dotykać twarzy brudnymi palcami Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group