Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Samoopalacze

jacekkecaj - Sob 03 Lip, 2010 14:30
Temat postu: Samoopalacze
Hej
Wiem, że sporo kobiet i dziewczyn używa samoopalaczy. Przed chwilą, gdy o tym pomyślałem zrodziło mi się w głowie jedno, dręczące mnie pytanie - na jaki czas starcza taka opalenizna? Jak długo utrzymuje się na skórze? To pytanie dręczy mnie od 5 minut i nie daje spokoju! Razz

Jeżeli wiecie - będę wdzieczny na uświadomienie mojej skromnej osoby ;]
nasty_girl - Sob 03 Lip, 2010 17:37
Temat postu:
Jak raz użyjesz? Ledwo będzie widać..

Ale jak już masz takie pomysły, jak użycie samoopalacza, to raczę się porządnie wypeelingować Wink I smarować dokładnie, równomiernie.
jacekkecaj - Sob 03 Lip, 2010 17:46
Temat postu:
hmm... wolę wyjść i powygrzewać się na słoneczku, ale dzięki za odpowiedź. Smile

czyli jeżeli zacznie się używać to należy używać cały czas aby to jakoś wyglądało, a jeżeli zużyjemy np. jedno czy dwa opakowania to po jakim czasie zniknie? Razz
alradzin - Pią 09 Lip, 2010 10:34
Temat postu:
Masz Ci babo placek xx(

moja kuzynka poprosila mnie abym jej załatwił taki sprzęt, co to o nim jest w temacie - i tutaj moje pytanie - gdzie mogę coś takiego znaleźć? Wiem, że chyba w sklepie kosmetycznym, ale czy gdzieś jeszcze można? Bo do takiego sklepu to jest około 20 km, bo ja w małej mieścinie mieszkam i tutaj nic takiego nie ma... Sad

a nie chciałbym na darmo 20km jezdzic, z gory dzieki Razz
Riaga - Pią 09 Lip, 2010 10:59
Temat postu:
Hm, a może w sklepie przemysłowym znajdziesz? A jeśli nie będzie, to powiedz kuzynce, że będzie wyglądać jak pomarańczowy pomidor, więc lepiej, żeby nie używała samoopalaczy :]
A macie u was coś jak Biedronka? Bo w Biedronce pewnie coś by było.
alradzin - Pią 09 Lip, 2010 14:42
Temat postu:
Biedronki nie ma, ale są trzy markety. Ok, przejdę się zaraz sprawdzić czy nie ma nigdzie... dzięki Riaga Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group