Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - problem

alradzin - Nie 04 Lip, 2010 22:18
Temat postu: problem
mam problem - otóż jestem pewny w 100%, że mam stulejkę, natomiast nie wiem jak to powiedzieć rodzicom? Wstydzę się... nie wiem jak im to powiedzieć.
Riaga - Nie 04 Lip, 2010 23:10
Temat postu:
"Mamo/tato, wydaje mi się, że mam stulejkę, moglibyśmy pójść do lekarza? Bardzo mnie to martwi."

Innego rozwiązania nie ma. Jejku ^ ^
Shaunri - Pon 05 Lip, 2010 07:21
Temat postu:
Możesz też powiedzieć tak:

"Mamo, tato, jest problem z mą łodygą rodową. Płatki kwiatu mej łodygi wydają się sklejone, niezdrowe, a chciałbym aby kwiat ten dawał wiele wspaniałego pyłku, więc czy moglibyśmy pójść do ogrodnika, aby mega kwiata naprawił?"

Ewentualnie możesz skorzystać z rady Riagi, ale co tam, moja lepsza : )
Riaga - Pon 05 Lip, 2010 07:29
Temat postu:
Buhahaha biggrinD no to mamy interesującą metaforę do użycia we wszelakich tematach : )
I cały dzień mam już nastrojony : )
pitrasia - Pon 05 Lip, 2010 11:15
Temat postu:
On mnie rozbraja.... <lol2>
Shaunri - Pon 05 Lip, 2010 12:53
Temat postu:
Dobra, już dobra. Żeby nie było - o co mi chodzi - jeśli się czegoś wstydzisz, czy chodzi o Twoich rodziców, czy o dziewczynę, czy o kolegę, czy o psa - nie ma złotej metody, trzeba po prostu spiąć pośladki i powiedzieć co leży na wątrobie : )
Anonymous - Sro 14 Lip, 2010 17:40
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Możesz też powiedzieć tak:

"Mamo, tato, jest problem z mą łodygą rodową. Płatki kwiatu mej łodygi wydają się sklejone, niezdrowe, a chciałbym aby kwiat ten dawał wiele wspaniałego pyłku, więc czy moglibyśmy pójść do ogrodnika, aby mega kwiata naprawił?"

Ewentualnie możesz skorzystać z rady Riagi, ale co tam, moja lepsza : )


Hahah no nie moge z tego! biggrin

Riaga- to nie jest tak łatwo jak się wydaje, kolega się wstydzi.Bardzo wstydzi się.Tak jak powiedzieć do kogoś: "ej mogę pożyczyć twoje auto, rozwalić je na drzewie i nie zapłacić za naprawę?" Bo "tak!" raczej nie powie.

Boshe co ja wygaduje ostatnio...
Riaga - Sro 14 Lip, 2010 18:49
Temat postu:
A bo ja nie wiem, jak to jest z rodzicami i sprawami wstydliwymi? A jak dziewczyna musi matce powiedzieć, że dostała okres?
Wiem, że łatwo nie jest, ale innego sposobu nie ma i trzeba po prostu powiedzieć.
Tremere - Czw 15 Lip, 2010 16:12
Temat postu:
gdybyscie nie robili z okresu i stulejeki STRASZLIWEGO OBRZYDLIWEGO TABU to byloby znacznie latwiej
Riaga - Czw 15 Lip, 2010 18:52
Temat postu:
Straszliwe i obrzydliwe nie jest, tylko z deka wstydliwe.
Słupek - Czw 15 Lip, 2010 22:14
Temat postu:
Tremere napisał/a:
gdybyscie nie robili z okresu i stulejeki STRASZLIWEGO OBRZYDLIWEGO TABU to byloby znacznie latwiej
Ale to Twoi ludzie w starożytności zaczęli :]
Tremere - Pią 16 Lip, 2010 01:51
Temat postu:
ale juz nie kontynuuja Razz a zlych nawykow nie wolno przejmowac!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group