Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - stringi

Pama - Pon 11 Sie, 2003 12:00
Temat postu: stringi
Mam 10 lat ,a bardzo bym chciiała nosić stringi czy mogę Exclamation Question
lolek - Pon 11 Sie, 2003 12:01
Temat postu:
a czemu nie??
Maciek - Pon 11 Sie, 2003 12:20
Temat postu:
ja niewidze tez zadnych przeciwnosci Wink
Anonymous - Pon 11 Sie, 2003 13:28
Temat postu:
Ja myślę, że jeżeli naprawdę uważasz, że jest ci to potrzebne do szczęścia, to możesz nosić stringi i nieważne ile masz lat Smile. Ja mam 12 lat i wcale nie chcę ich nosić. Wydaje mi się, że muszą być niewygodne, chociaż nigdy ich nie nosiłam Smile
Maciek - Pon 11 Sie, 2003 13:44
Temat postu:
Wink
chyba jednak niesa niewygodne jesli wiele dziewczyn je nosi Wink
to znaczy to kwestai gustu bo znam dziewczyne ktora nielubi nosic ale wiekszosc z moiego otoczenia nosi
Anonymous - Pon 11 Sie, 2003 13:47
Temat postu:
może faktyznie nie są... Smile mi tam jednak na nich nie zależy, bo co mi da to, że będę nosić stringi? a przyzwyczaiłam się do normalnych majtek Smile
Tim - Pon 11 Sie, 2003 15:31
Temat postu:
no wisz jak co ci to da Wink a jak chcecie to noście ja nic przeciwko nei mam Wink Wink
hajdulka - Pon 11 Sie, 2003 15:35
Temat postu:
kazdy mzoe je nosic jesli znajdziesz rozmiar to prosze bardzo Smile inaczej strongi nazywane sa czyściSzpary biggrin niekture matki uwazaja to za niechigieniczne jak sie nosi stringi czytalam w gazetach ze mozna dostac zapalenia albo cos takiego.....
Kamix - Pon 11 Sie, 2003 15:37
Temat postu:
No pewnie ze mozesz nosic zwykle majteczki tyle ze inny kruj i wyglad niewidze zadnych przeciwnosci jak moi poprzednicy zebys nosila te majteczki biggrin
Fruźka - Sro 13 Sie, 2003 16:24
Temat postu:
Ja czasami chodzę w stringach, to są normalne majty, tylko że mają troszkę inny krój Laughing Są wygodne, takie jest moje zdanie...
Nemeia - Sro 13 Sie, 2003 23:17
Temat postu:
W ostatnim poscie Pama miala 13 lat i numer stopy 46..... buahahaha.
Tim - Czw 14 Sie, 2003 06:26
Temat postu:
Wiem ale temat sie rozwinął Smile
NaStKa - Czw 14 Sie, 2003 21:47
Temat postu:
10-latka w stringach?
To tylko i wyłącznie jej osobista decyzja...


Nemeia ma rację...czemu na tym forum jest taka zakłamana osoba?!
sandra - Czw 14 Sie, 2003 22:00
Temat postu:
Flower Hmmm... czy masz 10 czy 13 lat. czy masz 130 wzrostu czy nr stopy 46 wydaje mi sie ze stringi to tylko i wylacznie twoj wybor. ja je lubie, w sumie tylko je nosze. nie lubie zwyklych galotow!!!!!! hmmm... tak w ogole to niski wzrost i wielkie stopy zajezdrzaja mi hobbitami!!!!!!!!!!!!!!! Flower
Gościówa - Pią 15 Sie, 2003 08:27
Temat postu: stringi
Ja sądze że możesz...kup sobie jedną pare choćby tak żeby zobaczyć jak to jest...jak bedą wygodne to kupuj sobie ich więcej...ja mam dwie pary ale osobiście uważam ze nie jest to za wygodne i żadko je nosze Razz
Narvana - Pią 15 Sie, 2003 10:26
Temat postu: ehh
ja stringów osobiście nie lubię....mam 2 pary o talk zeby byly...wedlug mnie sa nie wygodne i ich wogule nie noszem Smile
deg - Pią 15 Sie, 2003 13:37
Temat postu:
A wiecie, że są też stringi dla facetów? Smile
sandra - Pią 15 Sie, 2003 13:49
Temat postu:
Flower Takkkk...wiem ale wydaje mi się ze jest to wyjatkowo okropne. facet w stringach!! feee... deg a ty masz takie?? Wink Flower
Maciek - Pią 15 Sie, 2003 17:35
Temat postu:
ja slyszalem o stringach meski ale raczej nikt w moim wieku takich nienosi Wink
magda_ns - Pią 15 Sie, 2003 18:09
Temat postu:
Asia napisał/a:
Ja myślę, że jeżeli naprawdę uważasz, że jest ci to potrzebne do szczęścia, to możesz nosić stringi i nieważne ile masz lat Smile. Ja mam 12 lat i wcale nie chcę ich nosić. Wydaje mi się, że muszą być niewygodne, chociaż nigdy ich nie nosiłam Smile


całkiem się z tobą zgadzam. Wiek tu nie ma zaczenia tylko żebyś ty się w nich dobrze czuła Smile
Alice_10 - Nie 17 Sie, 2003 08:58
Temat postu:
moim zdaniem to niewygodne i w tak młodym wieku to troche obraźliwe
sandra - Nie 17 Sie, 2003 10:10
Temat postu:
Flower Hmmm... no moze by to dziwnie wygladalo. takie male dziecko z paskiem w tylku!!!!!!! hmmm... ale wygodne....to kwestia przyzwyczajena!!!!!! Flower
hajdulka - Nie 17 Sie, 2003 17:56
Temat postu:
zandra nie ma hobbitow zejdz na ziemie !!!! hallo !!!
Anonymous - Nie 17 Sie, 2003 17:58
Temat postu:
Przepraszam wszystkich, którzy stringi noszą - moim zdaniem to nie ładne, nie wygodne i puszczalskie.
sandra - Nie 17 Sie, 2003 18:39
Temat postu:
Flower puszczalskie?? co w tym puszczalskiego?? po prostu lepiej wygladaja stringi pod obcislymi spodniami niz jakies pantalony!!!!!! a co do hobbitow to istnieja...gdzies tam Wink Flower
Anonymous - Nie 17 Sie, 2003 19:07
Temat postu:
http://dzieci.best.pl/forum/search.php?search_author=Pama

Pama, zdecyduj się, masz 10, 13, czy 15.5 lat ?
Kamix - Nie 17 Sie, 2003 19:12
Temat postu:
jakie tam puszczalskie poprostu niekaazdy lubi je nosic i tyle ladnie wygladaja przy obcislych spodniach i spudniczkach niz normalne ,majteczki moim zdaniem to kwestia gustu trzeba sie przyzwyczaic i tyle to tjk z nowymi spodmniami mna poczatku sie dziko czujesz a puzniej jest ok loozz hehe Laughing
deg - Pon 18 Sie, 2003 19:15
Temat postu:
sandra napisał/a:
Flower Takkkk...wiem ale wydaje mi się ze jest to wyjatkowo okropne. facet w stringach!! feee... deg a ty masz takie?? Wink Flower

Khm.
Mam.
Dostałem od mojej szalonej siostry na urodziny.
Ale jak mam być szczery, to nie noszę, bo moim zdaniem są strasznie niewygodne Smile.
Narvana - Pon 18 Sie, 2003 19:36
Temat postu: .
ahh Deg całkowicie się z tobą zgadzam są niewygodne! a nawet strasznie ale ze to puszczalskie to nie sadze bo co w tym puszczlaskiego.....no chyba ze dziewczyna zalozy spodniczke i stringi to takkkkk!!!!!!
Blanka - Sro 20 Sie, 2003 07:41
Temat postu:
Asia napisał/a:
Ja myślę, że jeżeli naprawdę uważasz, że jest ci to potrzebne do szczęścia, to możesz nosić stringi i nieważne ile masz lat Smile. Ja mam 12 lat i wcale nie chcę ich nosić. Wydaje mi się, że muszą być niewygodne, chociaż nigdy ich nie nosiłam Smile

nie jest tak xle to wcale nie przeszkadza bo to nie ma wchodzic do tylka
banan - Sro 20 Sie, 2003 17:43
Temat postu:
oczywiście że możesz nosić stringi, a nawet powinnaś nosić, to podnieca niektótych facetów.
Anonymous - Sro 20 Sie, 2003 18:29
Temat postu:
Jak chcesz to możesz spróbować je nosić. Jednak moim zdaniem wcale nie są wygodne ani estetyczne i ja bym ich już więcej nie założyła, no chyba że na jakąś sexowną randkę.
deg - Czw 21 Sie, 2003 15:37
Temat postu:
banan napisał/a:
oczywiście że możesz nosić stringi, a nawet powinnaś nosić, to podnieca niektótych facetów.

Wiesz, dziewczyna w stringach faktycznie nieźle wygląda, ale myślę że w wieku 12 czy 13 lat (a tyle ma większość dziewczyn na tym forum) to nieco za wcześnie i za niebezpiecznie na podniecanie facetów stringami.
Anonymous - Sob 23 Sie, 2003 19:15
Temat postu: Stringi
Ja nosze stringi bardzo często Surprised i nie przeszkadzają mi one,
Jak zakładam jasne spodnie to zawsze zakładam jakieś elegancie stringi.
Ładnie wyglądają i są dla mnie wygodne Thum


p.s. stringi nie zalecane są podczas okresu:)
Facetów podniecają stringi białe z koronkami
wiem coś o tym:)

Albi, 13
Natalia 11 - Sob 23 Sie, 2003 20:24
Temat postu: odp
Ja mam 11 lat i mam stringi. biggrin
Piersze dn to szok. biggrin
Potem się przyzwyczajisz sie, niemartw sie. biggrin
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
girl_in_black - Sob 06 Wrz, 2003 19:26
Temat postu:
w każdym wieku można nosić stringi. ale do tego się trzeba przyzwyczaić. na początku to je ściągałam po godzinie bo mnie wkórzały. teraz mało kiedy chodzę w normalnych figach.
NaStKa - Sob 06 Wrz, 2003 20:14
Temat postu:
Niemam nic przciwko stringom
Ale..!!
Ostatnio byłam w obuwniczym i patrze, przyszła taka dziewczynka która miała z 8 góra 9 latek z koleżanką, miała żółte rybaczki i zauważyłam (nie w sposób było nie zauwazyć) że miała na sobie stringi!!
To poprostu jest straszne! Taka mała dziewczynka i już w stringach?! Naprawdę, dla mnie to jest takie przykre aż! Szkoda mi dziewczynki i naprawdę nie rozumiem jak w tym wieku rodzice mają sumienie puszczać swoje dziecko ubrane w skąpe majteczki?
Dlatego zmieniam zdanie...jak już ktoś chce nosić strongi to niechaj chociaż ma z 13 lat!
Iśka - Sob 06 Wrz, 2003 21:42
Temat postu:
A wracając do stringów dla facetów... Very Happy

deg napisał/a:
A wiecie, że są też stringi dla facetów? Smile


Wedłóg mnie facet w stringach wygląda obleeśnie ! Smile Wink Już lepiej jakieś ładne gatki... Ale błagam... nie stringi ! Przecież stringi są dla bab ! Very Happy


Ja osobiście stringów nie mam... uważm, że nie są mi potrzebne Smile Very Happy
Szalona - Sob 06 Wrz, 2003 21:50
Temat postu:
Iśka napisał/a:
A wracając do stringów dla facetów... Very Happy

deg napisał/a:
A wiecie, że są też stringi dla facetów? Smile


Wedłóg mnie facet w stringach wygląda obleeśnie ! Smile Wink Już lepiej jakieś ładne gatki... Ale błagam... nie stringi ! Przecież stringi są dla bab ! Very Happy


Ja osobiście stringów nie mam... uważm, że nie są mi potrzebne Smile Very Happy

Ja nie widziałam faceta w stringach, więc nie wiem jak wygląda ale też wydaje mi się, że nie załdanie.Nie wiem czemu ale lubię facetów w bokserkach może dlatego, że mój tat nosi bokserki?
Ja tez nie mam żadnych stringów ani nigfy nie miałam bo jak raz przymierzyłam stringi siostry yto się źle w nich czułam, ja anwet jak normalne majtki czasem mi wejdą do "tyłka" to już mnie to denerwuje a co dopwiero stringi Wink
Eregoth - Sob 06 Wrz, 2003 22:03
Temat postu:
stringi u mnie na targu rozmiar 27 zeta (wiem bo kupowalem kumplowi na urodzinki Smile )a taki naj. sta batki w ksztalcie sonia z traba biggrin
mrylka - Nie 21 Wrz, 2003 12:32
Temat postu:
Ja tez mam dwie pary ale bardzo rzadko je nosze.Tylko w wyjątkowych okolicznościach.
mroweczka - Nie 21 Wrz, 2003 20:53
Temat postu:
10-latka w stringach? Ej chyba nie bardzo... Jeżeli nie wyczówasz takiej potrzeby (nie asz zadnych jasnych spodni w których by ci było widać gacie) no to chyba nie...Ale jak chcesz . Jeżeli spawia ci to radoche... Twoja sprawa Confused
Gościówa - Sro 24 Wrz, 2003 17:56
Temat postu:
Eee....no niby mogłabyś...ale wg. mnie to troche dziwne 10-latka w stringach...Jęsli bardzo chceż to sobie kup ale nie wie co twoi rodzice na to powiedzą...Sądze żebys poczekała jeszce z dwa, trzy lata..
mroweczka - Sro 24 Wrz, 2003 19:52
Temat postu:
Nie. Jednak przemyślałam to dokładniej i dochodze do wniosku,że w żadnym wypadku . Masz 10 lat. A ja mam 12 i nawet o tym nie pomyślałam! Myśle,że 13,14 to odpowiedni wiek. Ewentualnie jak kogoś to podnieca to 12 . ja przynajmniej tak myśle. Przecież 10,11 lat to jeszcze dziecko! Mad
Anya - Czw 25 Wrz, 2003 20:24
Temat postu:
12 i 13 to też dziecko Razz to zalezy chyba od osoby, ja jako 13stolatka raczej nie widziałabym siebie noszącej stringi Razz
mroweczka - Pią 26 Wrz, 2003 14:33
Temat postu:
no tak ale 10,11 lat to takie dziecko,bardziej ..eeee....dzieciakowate:]
Anonymous - Nie 28 Wrz, 2003 17:08
Temat postu: NO
Nie rozumiem was noście je se kiedy chcecie. Ja je noszę codziennie, chyba że dostanę no wiecie co cioteeeee Crying or Very sad , kiedy mam kupywać galotki kupuje tylke je, to nie jest nic strasznego a zresztą one wydają mi się bardzo seksowne!!!!!!!!1 Very Happy
Idda - Nie 28 Wrz, 2003 17:46
Temat postu: Re: NO
Eee....jak wy możecie lubić stringi?Dla mnie są niewygodne,uciskają wszedzie i wrzynają siew tyłek,a dla mnie to jest bardzo niewygodne... Very Happy
Gościówa - Pią 03 Paź, 2003 18:02
Temat postu: Re: NO
Idda napisał/a:
Eee....jak wy możecie lubić stringi?Dla mnie są niewygodne,uciskają wszedzie i wrzynają siew tyłek,a dla mnie to jest bardzo niewygodne... Very Happy

Kwestia przyzwyczajenia...ale myśle że do tego trzeba miec przynajmniej 13 lat...i myśle że raczej noszenie codziennie stringów jest troche dziwne..ja je nosze bardzoooo żadko
..::Ulka::.. - Pią 03 Paź, 2003 18:43
Temat postu:
Mi tam stringi nie przeszkadzają. Wręcz odwrotnie. Nosze je częściej niż zwykłe majtki... Dla mnie są bardzo wygodne Smile
Myszorka - Pią 17 Paź, 2003 15:28
Temat postu: Jasne
a czemu nie !
ja mam 11 a mama ! pierwsze kupila mi w wieku 10 lat !
tylko z mopich doswiadczen wynika ze : nie radze nmosic stringow na w-f i w ogole do szkoly tzn. nie na lekcje na dyskoteki spox !
bo jak pani/ pan od w-f to zauwazy to gwarantujwe ze powie o tym w pooju i masz ....prz....
Anonymous - Pią 17 Paź, 2003 19:45
Temat postu: Uuu...
Och, dziewczyny ! Ale Wam zazdroszczę ! Ja nigdy nie nosiłam stringów, a jak to mój tata zauważy to koniec ! Ale z resztą... mówiłam mamie: ' Mamo, kup mi stringi...'. A moja mama na to: 'Chcesz nosić takie majtki ?', a ja na to: 'TAK !'. A mama mi powiedziała, żebym sobie sama kupiła, bo sie wstydzi sama je kupować'. Gdzie mam je sobie kupić sama ? Tata mnie nie puści nigdzie ! Każe mi się uczyć ! I tyle ! Weźcie ludzie ! Ja to mam pecha ! I to z tym wzrostem też ! Ej, niezalogowałam się, bo mi się niechciała, więc piszę tak. I mam nick KleO :] Ja mi niewierzycie, to piszcie mi na mój nick KleO i już ! Heh... Smile PaPs ^^
motylek - Sob 18 Paź, 2003 12:59
Temat postu:
no wiesz to zalezy od ubierania sie chyba no bo jak ja= wole nosic luźne spodnie i bluzy to tu stringi wogule nie pasują a jezeli jesteś jaką typowa dziewczynka to nos jak najbardziej stringi a i jada na przyszłość noś je zawsze kiedy masz jasne spodnie obcisłe to fajnie wygląda ja osobiście nie nosse takich żeczy jak stringi a ma 15 lat.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group