Dzieci OnLine

OFF-TOP - Mój facet nie ma włosów na klacie

LoveHerMadly - Sro 04 Sie, 2010 22:13
Temat postu: Mój facet nie ma włosów na klacie
Jak w temacie. No zwyczajnie nie ma, w ogóle. Miałam kiedyś faceta co miał 3 włosy na krzyż, a mój obecny ma całkowicie łysą jak pupa niemowlaka.
Zależy mi na nim, ale bardzo ubolewam nad tym faktem, iż nie wygląda jak facet tylko jak 12 latek. A ja kocham kłaczki. Szkoda, że teraz jest moda na golenie klaty, ale to jest iście pedalskie. Moim zdaniem. Jak to się może podobać dziewczynom? Mój przynajmniej nie goli klaty, bo nie ma na niej nic, ale włochacz golący klatę to baba.

Chciałabym faceta z kłaczkami, ale go nie zostawię, bo go kocham.
piotr123 - Czw 05 Sie, 2010 08:48
Temat postu:
I co my poradzimy?
Nikita - Czw 05 Sie, 2010 20:11
Temat postu:
Masz dziewczyno problem, ale sama ze sobą. Jednym rosną na klacie włosy, innym nie. Czy to takie ważne?
Tremere - Pią 06 Sie, 2010 02:19
Temat postu:
to mu doklej. ale uboga prowokacja Razz
Słupek - Pią 06 Sie, 2010 03:08
Temat postu:
flamastrem domaluj
LoveHerMadly - Pią 06 Sie, 2010 17:30
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Masz dziewczyno problem, ale sama ze sobą. Jednym rosną na klacie włosy, innym nie. Czy to takie ważne?


Czytać nie umiesz? Jest to dla mnie ważne.

[ Dodano: Pią 06 Sie, 2010 17:32 ]
I czemu niby mam mieć problem ze sobą? Takie mam upodobania i już. Nic na to nie poradzę.
Ale nie jestem aż tak zdesperowana tym faktem, zebym go miała zostawić dla kogos z kłakami.
SIMON300195 - Pią 06 Sie, 2010 19:25
Temat postu:
LoveHerMadly napisał/a:
Nikita napisał/a:
Masz dziewczyno problem, ale sama ze sobą. Jednym rosną na klacie włosy, innym nie. Czy to takie ważne?


Czytać nie umiesz? Jest to dla mnie ważne.

[ Dodano: Pią 06 Sie, 2010 17:32 ]
I czemu niby mam mieć problem ze sobą? Takie mam upodobania i już. Nic na to nie poradzę.
Ale nie jestem aż tak zdesperowana tym faktem, zebym go miała zostawić dla kogos z kłakami.



to nie zwalaj winny na nas, z powodu braku włosów u faceta.... a pozatym to chyba jego problem a twoim problem jest niezrozumienie słów "nie każdy facet musi mieć kły na klacie..."
Akacja12 - Pią 06 Sie, 2010 19:57
Temat postu:
Z tegp co wiem to to owłosienie pojawia się czasem wyjątkowo późno, więc jeszcze nic straconego...
LoveHerMadly - Pią 06 Sie, 2010 20:36
Temat postu:
Tak, tyle że on ma 27 lat Wink i jest całkowicie łysy. hehehe.

Simon, powiedz mi, czy ja na kogoś zwalam wine? Teraz Ty masz problemy z czytaniem?
SIMON300195 - Pią 06 Sie, 2010 22:07
Temat postu:
LoveHerMadly napisał/a:
Tak, tyle że on ma 27 lat Wink i jest całkowicie łysy. hehehe.

Simon, powiedz mi, czy ja na kogoś zwalam wine? Teraz Ty masz problemy z czytaniem?


ale zachowujesz się tak jakbyś do nas leciała i wyżalała(!) że mój 27-letni facet nie ma włosów na klacie... ;/
LoveHerMadly - Pią 06 Sie, 2010 23:25
Temat postu:
No bo tak jest. Wyżalam się, a nie obwiniam was za to ;D hahaa gratuluję spostrzegawczości Simon...

PS. nie Twój tylko mój...
Shaunri - Sob 07 Sie, 2010 09:55
Temat postu:
Dobra, spokojnie, ludzie, dziewczyna chciała się pożalić i tyle : )
Tremere - Sob 07 Sie, 2010 12:29
Temat postu:
odpowiednie miejsce, tutaj wiekszosc facetow wlosy na klacie bedzie miala za jakies 12 lat Razz
a moj facet ma wlosy wszedzie gdzie powinien miec facet, gdzieniegdzie w nadmiarze ale daleka jestem od narzekania;)

SIMON a co ty jestes gaypride? biggrin zawsze to mowilam, rany ja jednak mam ten gayradar w oczach:P
SIMON300195 - Sob 07 Sie, 2010 21:06
Temat postu:
Tremere napisał/a:


SIMON a co ty jestes gaypride? biggrin zawsze to mowilam, rany ja jednak mam ten gayradar w oczach:P


jestem homo Wink

[ Dodano: Sob 07 Sie, 2010 21:09 ]
jeśli będzie o mnie kłótnia z powodu orientacji jestem w każdej chwili opuścić te forum i zmienić na inne Wink Tremere będziesz chciała o tym pogadać to pisz na PW Wink
Shaunri - Nie 08 Sie, 2010 09:24
Temat postu:
Spoko, mieliśmy tu już jednego młodzieżowego homoseksualistę... <wzdycha>
Słupek - Nie 08 Sie, 2010 13:27
Temat postu:
W sumie dawno nie było dobrego flejma, ale o homoseksualizm się już kłóciliśmy n razy. Trzeba znaleźć coś ciekawszego.
SIMON300195 - Nie 08 Sie, 2010 20:04
Temat postu:
Słupek napisał/a:
W sumie dawno nie było dobrego flejma, ale o homoseksualizm się już kłóciliśmy n razy. Trzeba znaleźć coś ciekawszego.



masz na myśli ciekawą kłótnię?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group