Dzieci OnLine

Komórki - simlock...

jacekkecaj - Czw 26 Sie, 2010 09:01
Temat postu: simlock...
Mam pytanie... dwa chyba nawet ;]

Gdzie mogą mi zdjąć simlock'a? Chciałbym pójść i zapytać ile by to kosztowało a chciałbym wiedzieć czy muszę jechać do większego miasta czy u mnie w małym miasteczku też da radę... więc gdzie oni się tym zajmują?

a teraz drugie ;P - orientuje sie ktoś ile kosztowałoby zdjęcie simlock'a z Sagema my411x? Albo wie ktoś czy da radę zdjąć simlock'a z niego w domu, bez kosztów?

z góry dzięki ;P
czemumnieniema - Czw 26 Sie, 2010 12:17
Temat postu:
Potrzebujesz box'a - najczęściej w lombardach ci to zrobią. Od 20 do 50 zł powinno wystarczyć.
SIMON300195 - Czw 26 Sie, 2010 21:25
Temat postu:
wiem że w każdym Kauflandzie jest sklep GSM komórka czy jakoś tak...jak tam byłem to zapłaciłem 10 zł chyba
tam gdzie można kupić komórkę używaną tez zrobisz ale ceny różne...

ogólnie mówiąc zrobią tam gdzie się komórkami zajmują




A domowymi sposobami nie zrobisz bo trzeba miec odpowiednie programy,kabelki i mieć doświadczenie w tym...
LoveHerMadly - Czw 26 Sie, 2010 21:40
Temat postu:
wywalić telefon do kosza, sprawić se nowy tel. bez sima (robią jeszcze z simlockiem?) i kłopot z głowy

trza było kupować telefon bez simlocka.
SIMON300195 - Pią 27 Sie, 2010 16:24
Temat postu:
LoveHerMadly napisał/a:
wywalić telefon do kosza, sprawić se nowy tel. bez sima (robią jeszcze z simlockiem?) i kłopot z głowy

trza było kupować telefon bez simlocka.


LoverHerMadly kiedy przestaniesz w końcu głupio rzucać na lewo i na prawo offtopy?
nie wiesz o co chodzi to pożegnaj się z forum, bo naprawdę twoje zachownie popada w paranoję.Jeszcze taki jeden wybryk to będę zmuszony zgłosić twoje zachowanie moderatorowi co z tym wiąże że na 90 % dostaniesz osta...
LoveHerMadly - Pią 27 Sie, 2010 18:27
Temat postu:
Jakbyś posiadał trochę rozumu to wiedziałbyś, że zgłaszanie moderatorom jest zbedne, bo sami to czytają...
Nikita - Pią 27 Sie, 2010 18:32
Temat postu:
LoveHerMadly, skończ te prowokacje i docinki. Twoje posty i tematy nie nadają się nawet do Off-topów. To upomnienie, jeśli będziesz kontynuować zabawę, polecą ostrzeżenia.
LoveHerMadly - Sob 28 Sie, 2010 11:12
Temat postu:
Przecież ostatni post to czysta prawda, o co Ci chodzi.
Nikita - Sob 28 Sie, 2010 12:02
Temat postu:
Chodzi mi ogólnie o Twoje posty, nie odwoływałam się tylko do ostatniego postu!
SIMON300195 - Nie 29 Sie, 2010 00:33
Temat postu:
Nikita napisał/a:
LoveHerMadly, skończ te prowokacje i docinki. Twoje posty i tematy nie nadają się nawet do Off-topów. To upomnienie, jeśli będziesz kontynuować zabawę, polecą ostrzeżenia.


Nikito bardzo dziękuję za szybką reakcję.Proponuje jej wszystkie posty ktore nic nie wnoszą usunąć badź opracować jakoś. Bo teraz to w każdym temacie jest offtop. ;/

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group