Dzieci OnLine

O Forum - Nowi moderatorzy

Nikita - Pią 27 Sie, 2010 10:49
Temat postu: Nowi moderatorzy
Witam,
Mimo, że w tym roku na forum nie dzieje się zbyt wiele, nowych postów i użytkowników w poszczególnych miesiącach jest mniej niż w ubiegłych latach, postanowiłam jednak włączyć do grupy Moderatorów globalnych nowych członków:

- nasty_girl
- Shaunri

Mysle, że nikt nie będzie miał nic przeciwko tej decyzji. Razz To użytkownicy z długim stażem, udzielający się na forum praktycznie nieprzerwanie od kilku lat, niebijący Razz, pomocni.

Przyznam się, że nie zawsze przeglądam wszystkie tematy, mam też okresy, w których nie wchodzę na forum dość długi czas (choć w tym roku staram się być na bieząco i utrzymywać tu porządek Razz) i nie wiem jak to będzie z moim czasem od września, także pomoc się na pewno przyda.

Smile
czemumnieniema - Pią 27 Sie, 2010 11:12
Temat postu:
Jak miło! Długo czekałem na coś takiego.

A Nasty i Shaunriemu zostaje mi tylko pogratulować i życzyć przyjemnej pracy ;]
Shaunri - Pią 27 Sie, 2010 11:40
Temat postu:
Hmmm... Chyba wypada podziękować : )
SIMON300195 - Pią 27 Sie, 2010 16:30
Temat postu:
Gratuluję wam Shaunri i nasty_girl Wink


Nikita a co z administratorem? Pewnie teraz pani Bożena całkowicie nie ma czasu,masz możesz jakiś kontakt z nią.Niech komuś przekaże uprawnienia administratora,najlepiej tobie.
Bo zaniedługo to forum padnie bo ma starą wersję phpBB co tym wiąże że będą częste komunikaty i error'y ;/
Nikita - Pią 27 Sie, 2010 18:29
Temat postu:
Mam taki sam kontakt jak i Ty, Simon. Ale myślę, że Bożena tu zagląda i czyta posty (przynajmniej te w bardziej technicznym dziale "O forum"). Niestety nie znam się phpBB, ani nie mam uprawnień administratora, żeby coś teraz w tej sprawie zdziałać.
piotr123 - Pią 27 Sie, 2010 18:48
Temat postu:
Wreszcie moderatorzy zainteresowali sięprzestarzałą wersją phpBB juz mnie te komunikaty denerwowaly.

O ile się nie mylę to w phpBB jest "przypomnienie" o aktualizacji do nowszej wersji,jednak może to jest w nowszych wersjach no i jeszcze "modified by Przemo" więc raczej nie ma.

I normalnie to poprostu wgrywa się na serwer nowszą wersje którą można pobrać z tąd no ale do tego potrzeba dostępu do serwera :[

Kiedyś miałem własne forum które robilem od podstaw wiec troche umiem Smile

POPIERAM Nikita powinna zostać administratorem Smile <<<<<<<pani bożeno wysłuchaj nasze prośby Smile

Edit: ale jestem glupi Smile nawet sam taki temat zalozylem a tam problem byl juz "prawie"rozwiązany Smile
Shaunri - Sob 28 Sie, 2010 08:52
Temat postu:
Bożena już tłumaczyła dlaczego uprawnienia administratora nic nie pomogą - brak dostępu do plików, a braku dostępu do plików nie może mieć nikt inny jak Bożena, ponieważ znajdują się tam przeróżne pliki, nie tylko forumowe. Proste.

Bożena na forum zagląda - tłumaczyła też dlaczego są problemy z php na forum - ale wy mądrzy jesteście, wymyślcie coś : )
Riaga - Sob 28 Sie, 2010 10:31
Temat postu:
Proponuję zapisać użytkowników wraz z postami na dyskietce i kopsnąć na nowo założone forum.
: )
piotr123 - Sob 28 Sie, 2010 11:23
Temat postu:
Riaga napisał/a:
na dyskietce


To żart?Chyba tak.
Riaga - Sob 28 Sie, 2010 11:48
Temat postu:
...
No nie myślałam, że ktoś będzie miał wątpilwości co do tego, czy to żart...
nasty_girl - Sob 28 Sie, 2010 12:47
Temat postu:
I ja dziękuję Wink
Akacja12 - Sob 28 Sie, 2010 15:49
Temat postu:
No, no. Ciekawa zmiana Smile
LoveHerMadly - Sob 28 Sie, 2010 16:15
Temat postu:
Robią jeszcze kompy z wejściem na dyskietkę? :/

Gratulacje dla nowych moderatorów.
pitrasia - Sob 28 Sie, 2010 18:00
Temat postu:
Ja mam kompa z wejściem na dyskietkę ;]
Nikita - Sob 28 Sie, 2010 18:02
Temat postu:
Ale teraz już takich nie produkują o ile mi wiadomo. Wink
czemumnieniema - Sob 28 Sie, 2010 18:30
Temat postu:
Bluźnisz, wczoraj w NTT widziałem pewien komputer ze stacją dyskietek. Moja konstrukcja zawiera też coś w stylu stacji dyskietek 5'25, chyba nie działa (nie testowałem bo nigdy w życiu nie widzialem takich dyskietek, a z C64 nie wchodzą, inny kształt).
pitrasia - Sob 28 Sie, 2010 20:41
Temat postu:
Ja też wcale starego komputera nie mam... Szczegółem jest, że chyba składał go mój tata z różnych innych, nie działających... (W sumie to sama nie wiem skąd jest ten komputer, bo w domu mam nie raz po kilka komputerów do naprawy, dla mojego taty...(choć informatykiem nie jest))
Shaunri - Sob 28 Sie, 2010 23:02
Temat postu:
W obudowach generalnie miejsce na stacje dyskietek ciągle jest, ale już generalnie się tego nie bierze przy składaniu komputera - przynajmniej Ja rok temu kupując sobie już stację dyskietek darowałem, bo to zbędne kompletnie : )
SIMON300195 - Nie 29 Sie, 2010 00:26
Temat postu:
skoro bozena nie ma dostępów do plikow forum pomimo że jest administratorem , to kto robi konserwację serwerów?
czemumnieniema - Nie 29 Sie, 2010 00:46
Temat postu:
Ci wyżej.
nasty_girl - Nie 29 Sie, 2010 12:17
Temat postu:
Wy się śmiejecie, a w niektórych instytucjach korzystają z dyskietek. Nawet podobno taki wynalazek jak stacja dyskietek podłączana do laptopa jest Wink
SIMON300195 - Nie 29 Sie, 2010 19:31
Temat postu:
czemumnieniema napisał/a:
Ci wyżej.


to było do mnie? jak tak to wytłumacz bardziej bo nie rozumiem twojej intencjii
czemumnieniema - Nie 29 Sie, 2010 19:34
Temat postu:
Ci, co stoją wyżej.
SIMON300195 - Nie 29 Sie, 2010 19:35
Temat postu:
czemumnieniema napisał/a:
Ci, co stoją wyżej.


nadal nie rozumiem, chodzi ci o osoby które mają więcej funkcji niż bozena?
czemumnieniema - Nie 29 Sie, 2010 19:52
Temat postu:
Raczej tak.
Nikita - Nie 29 Sie, 2010 21:06
Temat postu:
Nie mamy do tego dostępu!
czemumnieniema - Nie 29 Sie, 2010 21:48
Temat postu:
Jeszcze wyżej biggrin Chodzi mi o adminów serwera i całego dziecionline.pl.

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 21:48 ]
Nigdy byście nie zgadli.
pitrasia - Nie 29 Sie, 2010 22:24
Temat postu:
Ja wiedziałam, że masz ich na myśli Razz
SIMON300195 - Pon 30 Sie, 2010 14:09
Temat postu:
czemumnieniema napisał/a:
Jeszcze wyżej biggrin Chodzi mi o adminów serwera i całego dziecionline.pl.

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 21:48 ]
Nigdy byście nie zgadli.


włąśnie ci mowie te forum to własność Bożeny a nie osoby "jeszcze wyzej"
nasty_girl - Pon 30 Sie, 2010 14:17
Temat postu:
Bożena wszystko napisała. Nie da dostępu, bo są tam też inne pliki.
Tremere - Pon 30 Sie, 2010 16:11
Temat postu:
czemumnieniema napisał/a:
Jeszcze wyżej :D Chodzi mi o adminów serwera i całego dziecionline.pl.

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 21:48 ]
Nigdy byście nie zgadli.

nie ma czegos takiego. kiedys byli co prawda ludzie ktorzy cos robili z forum ale to jeszcze za czasow ToJi. Z tego co wiem to ona sama dbala o forum ze strony technicznej.
pitrasia - Pon 30 Sie, 2010 19:13
Temat postu:
Moim zdaniem Bożena powinna znaleźć swego następce, bo to form się sypie...
Shaunri - Pon 30 Sie, 2010 19:19
Temat postu:
Nic się nie sypie, od jednego błędu jeszcze nikt nie umarł, bez paniki znowu : )
Akacja12 - Pon 30 Sie, 2010 20:38
Temat postu:
Szczerze mówiąc już się do tego przyzwyczaiłam, i nie wiem czy to jakoś specjalnie robi - post się wysyła, a chyba o to chodzi biggrin
nasty_girl - Pon 30 Sie, 2010 22:14
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Szczerze mówiąc już się do tego przyzwyczaiłam, i nie wiem czy to jakoś specjalnie robi - post się wysyła, a chyba o to chodzi biggrin


Właśnie;p
pitrasia - Sro 01 Wrz, 2010 19:50
Temat postu:
Piszę dopiero teraz, bo musiałam się namyślić nad odpowiedzią (ja na prawdę wolno myślę ;]) Więc mówiąc "forum się sypie" miałam na myśli taka przenośnię, że zdaje mi się takie opuszczone... Ale nie zastanowiłam się ciut. Bo moim zdaniem stan forum staje się coraz lepszy. Mamy nowych modów, off-topy są przenoszone do off-topów. Średnia postów zwiększa się dzięki kłótnią z LoveHerMadly. Ludzie znajdują nas w google i zadają nie tylko jedno pytanie po czym nie odchodzą, tylko wracają ponownie. Ogółem, to brakuje mi tylko nowej wersji phpBB oraz admina, którego widać na forum i był by gicior. Forum ze snów Smile

Edit: I przydało by się pozamykać stare tematy, żeby nowi w nich nie pisali. Wiem, że to kupa roboty, ale zawsze można wspomnieć. A może część już zamknięta? Dawno nie patrzyłam Smile
piotr123 - Czw 02 Wrz, 2010 19:36
Temat postu:
pitrasia napisał/a:
Średnia postów zwiększa się dzięki kłótnią z LoveHerMadly.

Smile

pitrasia napisał/a:
Ogółem, to brakuje mi tylko nowej wersji phpBB oraz admina, którego widać na forum i był by gicior. Forum ze snów

Taak dodam jeszcze że według mnie to ostatnio raczej mało os. się rejestruje i "wraca".
przydało by się więcej ludzi bo teraz aktywnie (codziennie lub prawie codziennie) uczęszcza 8-10 osób? Ja myślę że ludzie nie zostają na dłużej po tym gdy zobaczą niezbyt nowoczesny wygląd,mało osób,błędy...
Shaunri - Czw 02 Wrz, 2010 20:22
Temat postu:
pitrasia - O forum się nie martw - Były momenty mniejszej aktywności, były momenty większej, ale ciągle ludzie są, a póki ludzie są, to nie ma się czym przejmować : )

To forum zawsze było "małe" i dlatego jak najbardziej mi pasuje.
Nikita - Pią 03 Wrz, 2010 14:02
Temat postu:
Zawsze małe? Nie, nie, nie. : ) Na pewno nie 4-6 lat temu.biggrin
Shaunri - Pią 03 Wrz, 2010 14:03
Temat postu:
To chyba mówisz jeszcze o okresie zanim się tu pojawiłem : )
Nikita - Pią 03 Wrz, 2010 14:27
Temat postu:
Chyba jak się własnie pojawiłeś to zaczynał się kryzys. Wink Ale o ile dobrze pamiętam-kryzys nastapił po kłótni z Adminką i duża część osób przeniosła się na stworzone przez nich forum. Wink
nasty_girl - Pią 03 Wrz, 2010 14:28
Temat postu:
Które swoją drogą zaraz też podupadało.. w sumie ciekawe co z nim teraz, ale podejrzewam że.. nic;p

Ale jak ja zaczynałam (a nie dużo wcześniej) to na początku forum tętniło życiem;p
Riaga - Pią 03 Wrz, 2010 14:30
Temat postu:
Kurczę, to ja widzę, że forum ma tutaj swoją wielką historię. Kłótnia z adminką, nohoh : P
Nikita - Pią 03 Wrz, 2010 15:47
Temat postu:
Może nie tak zaraz, ale miało krótką historię. MłodziGniewni;)

Riaga, wyobraź sobie kilkaset nowych postów dziennie na forum.Wink
Riaga - Pią 03 Wrz, 2010 16:17
Temat postu:
Robi wrażenie. Zarejestrowałam się niedawno na forum Nastolatek, myślałam że tak jak tutaj klikam w nieczytane i czytam, a tam BUM, za każdym wejściem na forum po jakieś 40 nowych postów ;P
Nikita - Pią 03 Wrz, 2010 18:22
Temat postu:
Wszystko z czasem się zmienia. Kiedyś nie było tak dużo stron dla dzieci i sam portal DO cieszył się pewnie ogromnym zainteresowaniem, polecano go nawet w gazetach. Smile
pitrasia - Pią 03 Wrz, 2010 19:02
Temat postu:
Może kiedyś do odzyska swą świetność. Kto wie?
Shaunri - Pią 03 Wrz, 2010 21:28
Temat postu:
Nikita - Po zastanowieniu stwierdzam że faktycznie, był okres że dziennie ponad 200 postów się pojawiało, ale jakoś nie tęsknię, nigdy nie ogarniałem czytania tego wszystkiego : )
Tremere - Sob 04 Wrz, 2010 01:48
Temat postu:
pamietam te czasy jeszcze na moim starym koncie. kazdy mod pisal osobny regulamin do swojego podforum bo byl ogromny balagan przez ilosc postow. jej, to bylo ponad 6 lat temu... ale ten czas leci. wtedy czulam sie staro, ale teraz to juz max Razz
pitrasia - Sob 04 Wrz, 2010 14:35
Temat postu:
To na prawdę było sporo temu... A ja za 4 dni będę już rok na forum! Choć pisać zaczęłam troszkę później...
Akacja12 - Sob 04 Wrz, 2010 16:51
Temat postu:
Sama się zastanawiam czemu ja jeszcze siedze na tym forum i wciąż czytam te posty :p
Shaunri - Sob 04 Wrz, 2010 17:05
Temat postu:
Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Poza tym nie udawaj, po prostu nas lubisz ; )
nasty_girl - Sob 04 Wrz, 2010 17:10
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Sama się zastanawiam czemu ja jeszcze siedze na tym forum i wciąż czytam te posty :p


Prawda?

No tak.. Shaunri ma jak zwykle rację Wink
pitrasia - Pon 06 Wrz, 2010 15:54
Temat postu:
W sumie racja. Ja też miałam odejść z forum i jestem. Chippy miał to samo. Bo on lubi "mieć nas po kontrolą" biggrin
czemumnieniema - Pon 06 Wrz, 2010 16:25
Temat postu:
Głupio postąpiłem, choć to naprawdę trza by być geniuszem, żeby wiedzieć że w tak krótkim czasie kogoś sytuacja się diametralnie zmienia.

A ten tekst o kontroli to nie wiem skąd wyjęłaś, ani ja tego nie pisalem ani to nie jest z niczym związane.
pitrasia - Wto 07 Wrz, 2010 07:38
Temat postu:
Teks z tym, że lubisz mieć nas pod kątrolą wziąłe z tąd, że ciągle mówisz, że jesteś po to, żeby sobie obserwować forum, itp... A to zdanie wyżej jak zapewne zgadniesz jest dla mnie mało zrozumialny Smile
piotr123 - Pią 10 Wrz, 2010 16:27
Temat postu:
Historia forum?? drugie forum?? co tak tajemniczo gadacie? (*rozmawiacie) jaki jest do niego link? jest ono jeszcze? te posty jeszcze są?(te z kłótni) .........Przepraszam ze jestem taki ciekawski ale nie koge sie powstrzymać żeby się nie dowiedzieć ......... SmileSmileSmileSmile
Shaunri - Pią 10 Wrz, 2010 20:05
Temat postu:
piotr - Z tego co pamiętam to trochę drażliwy temat dla Bożeny, ale generalnie część forumowiczów się obraziła, zrobiła sobie swoje forum, posiedzieli tam trochę i z tego co wiem to w końcu wszystko się rozpadło : )
piotr123 - Sob 11 Wrz, 2010 08:19
Temat postu:
I dobrze Smile
Nikita - Sob 11 Wrz, 2010 09:42
Temat postu:
Ale to była bardzo fajna grupka ludzi, organizowali forumowe zloty i do dziś utrzymują ze sobą kontakt, nie wszyscy, ale część na pewno. Wink
Akacja12 - Sob 11 Wrz, 2010 12:47
Temat postu:
Zloty... akurat z tym ciężko, bo Polska duża jest, chociaż ja raz się spotkałam z jedną użytkowniczką, ale jakoś utraciłam kontakt, wlaściwie sama nie wiem czemu...
pitrasia - Sob 11 Wrz, 2010 13:37
Temat postu:
A ma może ktoś z nimi kontakt? Może po reaktywacji forum by wrócili...
SIMON300195 - Sob 11 Wrz, 2010 15:41
Temat postu:
pitrasia napisał/a:
A ma może ktoś z nimi kontakt? Może po reaktywacji forum by wrócili...


kto wie czy bedą chcieli wracac bo pewnie już są po 20... ;/
pitrasia - Sob 11 Wrz, 2010 18:31
Temat postu:
W sumie racja... Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group