Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - Problem!

Bochi - Wto 07 Wrz, 2010 10:43
Temat postu: Problem!
Hej, ma pewien problem i nie wiem jak mam go rozwiązać.
Chodzę teraz do 1 liceum, zostałam w tym samym miejscu gdzie chodziłam do gimnazjum bo lobię ta szkole i niektórych nauczycieli, powodem mogło tez być to, ze nie lobię nowych miejsc. Ale teraz po paru dniach jestem głęboko rozczarowana! Ludzie, którzy przyszli do tej szkoły to same dresy i niunie... Całkowicie się do nich izoluje. Jak zachoruje nie będę miała od kogo przepisać lekcji bo z klasa się wzajemnie nie lubimy:). A konsekwencjami braków będą złe oceny. Większość nauczycieli, których mam to akurat ta część, których nie lobię, i którzy nie potrafią dobrze uczyć. Chciałam się przepisać do innej szkoły, ale nigdzie nie ma już miejsc, a ja nie wytrzymam w aktualnej!! W dodatku cały czas cholernie się smucę, bo w gimnazjum nieźle się bawiłam z kumpelami, które teraz poszły gdzie indziej, a ja zostalam. Co robić??

Z góry dzięki.
nasty_girl - Wto 07 Wrz, 2010 10:52
Temat postu:
Czasem pozory mylą.. Daj im czas na spokojne poznanie.

Lepsze to, niż myśleć że trafiło się na fajnych ludzi i bardzo się rozczarować;p
Shaunri - Wto 07 Wrz, 2010 11:49
Temat postu:
To się nazywa ocenianie po okładce, przecież znasz ich góra tydzień... O_o

Poczekaj z oceną ludzi jeszcze jakiś czas. Nie chce mi się wierzyć żeby w całej szkole nie było odpowiadających Ci ludzi.
Bochi - Wto 07 Wrz, 2010 11:55
Temat postu:
Nie w całej szkole, ale w całej klasie... Masz racje, że znam ich krotko, ale w tym czasie zauważyłam jak się zachowują i mi niestety takie zachowanie nie pasuje.
Shaunri - Wto 07 Wrz, 2010 12:35
Temat postu:
Skoro jesteś tak negatywnie do tych ludzi nastawiona, to nie dziwię się że ich nie lubisz : )

Ale w takim razie też nic nie zrobisz, skoro nie masz możliwości ani znalezienia jakichś znajomych w klasie, ani przeniesienia się do innej klasy/szkoły, to po prostu pozostaje Ci to jakoś przetrwać, skoro takie z nich demony wcielone : )
nasty_girl - Wto 07 Wrz, 2010 14:31
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
To się nazywa ocenianie po okładce, przecież znasz ich góra tydzień... O_o

Poczekaj z oceną ludzi jeszcze jakiś czas. Nie chce mi się wierzyć żeby w całej szkole nie było odpowiadających Ci ludzi.


W szkole/na roku może nie.. ale mojej grupy nie widziałeś;p Rok na ocenę miałam.
pitrasia - Wto 07 Wrz, 2010 15:12
Temat postu:
A ja z góry mówiłam, że moja klasa jest fajna, choć 1 września widziałam same przymuły. Dziś już się tak wszyscy rozkręcili, że każdy znajomy mi klasy zazdrości biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group