Dzieci OnLine

Muzyka, Kultura, Media - Utwory Chippiego

czemumnieniema - Pon 13 Wrz, 2010 15:30
Temat postu: Utwory Chippiego
już ma ponad 2 miesiące, ale wersja poprawiona.

Nie robię dalej, nie mam jak - to akurat nie jest mój ostatni utwór.

http://www4.zippyshare.com/v/11267547/file.html


Edit : Byłbym wdzięczny jakbyś dalej się trzymał już tylko tego wątku do wrzucania muzyki. Jeśli go podbijesz nowym utworem i tak wszyscy to zobaczą, a nie będzie tak dużej ilości wątków w kategorii / Shaunri.
Riaga - Pon 13 Wrz, 2010 17:11
Temat postu:
Chippy, czy naprawdę tak głupim pomysłem jest założenie sobie jednego tematu i umieszczania tam swoich utworów?
Nikita - Wto 14 Wrz, 2010 16:22
Temat postu:
Chippy ma swój osobny temat do umieszczania utworów, który mu kiedyś zaproponowałam. Minus jest taki, że gdy Chippy dodaje kolejne utwory nie wyświetla się to jako nowy post i nie widać kiedy dodaje coś nowego...
Shaunri - Sro 15 Wrz, 2010 08:59
Temat postu:
Ach, w sensie że forum automatycznie łączy posty : )? O tym nie pomyślałem : )

Tak więc przepraszam Chippy, chyba nie da się inaczej tego rozwiązać niż jak to jak było do tej pory : )
pitrasia - Sro 15 Wrz, 2010 09:26
Temat postu:
A może Chippi po prostu będzie nam na sb pisał, że jest nowy utwór w temacie...
czemumnieniema - Sro 15 Wrz, 2010 12:40
Temat postu:
Kto słucha moich utworów? Właśnie ;]

Tak więc problem tego, że nie wiadomo kiedy dodam nowy jest raczej błahym problemem - dotyczy najwyzej 2 osoby ktore słuchają. Zresztą, nie robię już muzyki - więc to wszystko raczej nieaktualne.
Shaunri - Sro 15 Wrz, 2010 13:33
Temat postu:
A co się stało że rzuciłeś to hobby : )?
czemumnieniema - Sro 15 Wrz, 2010 13:36
Temat postu:
Nie mam na czym robić muzyki, mam tylko stary komputer do którego się dostatecznie zniechęciłem ;]. Miałem laptopa przez pewien czas, ale mi znowu zabrali... Ciągle komponuję bo jakoś nie wyobrażam sobie zebym tego nie robił, ale nie nagrywam ani nie produkuję.
pitrasia - Sro 15 Wrz, 2010 15:36
Temat postu:
Nagrywasz tylko kolegów, którzy tańczą... Myślę, że w końcu wykombinujesz jakiś sposób na muzykę, bo jesteś mądry Smile
Akacja12 - Sro 15 Wrz, 2010 19:13
Temat postu:
Czy ja jestem aż tak do tyłu ? Hmm Chippi, kiedy wróciłeś ? biggrinbiggrin
nasty_girl - Sro 15 Wrz, 2010 19:35
Temat postu:
Data założenia konta.. 27lipca;p
pitrasia - Czw 16 Wrz, 2010 21:30
Temat postu:
Chippy się ukrywał przed kolegami Smile (z tego co słyszałam). A teraz się zdradził...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group