Dzieci OnLine

Pomoc w lekcjach - Wypracowanie z angielskiego

Riaga - Nie 03 Paź, 2010 17:58
Temat postu: Wypracowanie z angielskiego
Mam za zadanie napisać wypracowanie o mojej ulubionej książce. 20 zdań -.-
Wiem, że toć to łatwe, ale mam do zrobienia jeszcze drugie 20-zdaniowe wypracowanie o "Ciekawym przeżyciu z wakacji", dlatego bardzo potrzebuję pomocy.

No to niech już będzie, moja ulubiona książka: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa". Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi w tym wypracowaniu. Napisałam parę słówek w Wordzie, ale wyszło mi 10 zdań, i nic więcej wymyślić nie potrafię. Wiecie, powiedzieć coś o książce, czyli co się w niej dzieje. I potem takie tam gadanie.

Serdecznie dziękuję. A, i potrzebuję tego na poniedziałek...Albo na wtorek. Dlatego bardzo proszę o pomoc.
Akacja12 - Nie 03 Paź, 2010 19:39
Temat postu:
Weź książkę, którą dobrze pamiętasz, albo na której podstawie był kręcony jakis film ktory ostatnio oglądałaś. Poza tym możesz też wymyslić jakiś własny tytuł, albo dowymyślić wydarzenia do tej książki z Narnii, nie sądzę żeby Twój nauczyciel ją znał na pamięc. To jest dziwne że nie umiesz sobie z tym poradzić, nie sądzę żeby komuś się chciało to za Ciebie pisać...
pitrasia - Pon 04 Paź, 2010 20:03
Temat postu:
Tym bardziej, że sami walczą z nadmiarem zadań z angielskiego....
Riaga - Pon 04 Paź, 2010 21:31
Temat postu:
Nikt im nie broni w takim bądź razie założyć podobnego tematu i też prosić o pomoc.
Akacja12 - Pon 04 Paź, 2010 22:36
Temat postu:
Proszeniem o pomoc można by nazwać jak nie wiesz jak wyrazić coś po angielsku, albo prosisz o przetłumaczenie jakiegoś zdanka, bądź wytłumaczenie czegoś. Natomiast coś takiego znaczy że CI się po prostu nie chce.
pitrasia - Sro 06 Paź, 2010 21:26
Temat postu:
Może spróbuj napisać tekst po polsku a potem spróbować to przetłumaczyć?
Słupek - Sro 06 Paź, 2010 22:27
Temat postu:
pitrasia napisał/a:
Może spróbuj napisać tekst po polsku a potem spróbować to przetłumaczyć?
IMO to jest najgorszy możliwy sposób pisania czegokolwiek w obcym języku.
Nikita - Czw 07 Paź, 2010 15:16
Temat postu:
Tak, jak się pisze po polsku to całkiem inaczej układa się zdania, potem co drugie słowo to idiom. Razz
pitrasia - Czw 07 Paź, 2010 21:01
Temat postu:
A może po prostu niech rozwali zdania na jak najkrótsze i będzie git biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group