Dzieci OnLine

Na luzie... - Mój test antywirusów.

piotr123 - Nie 24 Paź, 2010 19:36
Temat postu: Mój test antywirusów.
Postanowiłem przeprowadzić test antywirusów ponieważ nie mogłem się na żaden zdecydować Smile A żeby nie było to na marne to pokarzę go tutaj :

pitrasia - Nie 24 Paź, 2010 21:40
Temat postu:
Że chciało ci się to robić...
Ja sama mam obecnie avasta, a wcześniej miałam Avire. Sama wolę awasta, bo avira jest po angielsku...
Słupek - Pon 25 Paź, 2010 18:12
Temat postu:
Mógłbyś jakoś pokrótce opisać metodologię. Sama tabelka jest mało czytelna.
Shaunri - Wto 26 Paź, 2010 07:22
Temat postu:
Słupek - No a czasem po prostu nie jest to czyste sprawdzanie bazy wirusów? Akurat wszystko by się zgadzało, bo Eset faktycznie ma największą bazę wirusów obecnie na rynku, głównie za sprawą swojej pełnej odpłatności.
pitrasia - Wto 26 Paź, 2010 07:42
Temat postu:
Ja z tej tabeli rozumiem tylko te liczby, i procenty, ale nie wiem o co chodzi...
aku626 - Wto 26 Paź, 2010 16:28
Temat postu:
ja tam mam Eseta i jestem zadowolony po formacie jeszcze nic sie nie zepsuło
pitrasia - Sro 27 Paź, 2010 15:47
Temat postu:
A ja mam awasta i też się cieszę. Gada mi tylko zaraz po włączeniu kompa Smile
piotr123 - Czw 28 Paź, 2010 15:10
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Mógłbyś jakoś pokrótce opisać metodologię. Sama tabelka jest mało czytelna.

Oczywiście: Pobrałem paczki wirosów nowych (2010r) i starych (2009r ;P) oraz paczkę z różnymi rodzajami (trojany,backdoory,keylogery...) i potem przeskanowałem wszystkie wirusy (stare,nowe i różne były w osobnych archiwach) każdym antywirusem.Wiedząc ile było wszystkich wirusów obliczyłem % i wpisałem te dane do tabeli Smile

pitrasia napisał/a:
A ja mam awasta i też się cieszę. Gada mi tylko zaraz po włączeniu kompa

Czy ten test cię nie przekonał? Avast wyszedł najgorzej w teście,STRASZNIE spowalnia komputer, gada w nieodpowiednich momentach (kto to wymyślił?) , miałem go 5 min przeskanowałem te archiwa i natychmiast wywaliłem tego śmiecia z systemu ....

FAKT avira jest po angielsku ale mnie to nie obchodzi wolę mieć bezpieczny,CICHY,wydajny i darmowy antywirus Smile Wcześniej miałem ESETa ale mi sie licencja skończyła Smile

acha i te punkty za wydajność sam określilem na podstawie moich doświadczeń Smile
pitrasia - Czw 28 Paź, 2010 19:13
Temat postu:
Tylko ja nie mogę antywirusa zmienić, bo tata by mnie zabił (on rządzi kompami w tym mieszkaniu). Sama mogła bym mieć 2 antywirusy, bo bardzo dużo ściągam i zawsze się coś przemknie.

A jak miałam Avire, to mi jeden wirus kompa rozwalił, bo źle kliknęłam i wirusa przepuściłam XD Za to w avaście kumam o co chodzi. Tak jak by nie patrzeć płatne i tak zawsze będą najlepsze. Podobno Kasperski jest najlepszy.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group