Dzieci OnLine

Muzyka, Kultura, Media - Jakie seriale oglądacie ?

piotr123 - Wto 02 Lis, 2010 20:01
Temat postu: Jakie seriale oglądacie ?
nie wiem czy taki temat już był , nie wiem też czy dobry dział wybrałem , w razie potrzeby proszę modów o odpowiednie działanie Smile, Jak pisze np.DOM nad .... to chodzi mi o całą serię czyli Miłość nad ro... itd.
Stworzyłem ten temat po to żeby ... no ... no nie wiem po co go zrobiłem Smile
Ale:

Oglądam: HOUSE,W11 i M jak miłość
LoveHerMadly - Pon 29 Lis, 2010 21:58
Temat postu:
Ja oglądam Plebanię, Ojca Mateusza i Siostry. Czasem Dom Nad Rozlewiskiem... i te fajne seriale na Tele5 po 0.00 Smile
Shaunri - Wto 30 Lis, 2010 09:50
Temat postu:
Filmy erotyczne na tele 5 to jedna z zabawniejszych rzeczy jakie widziałem, naprawdę godne polecenia : )
pitrasia - Wto 30 Lis, 2010 13:51
Temat postu:
Nigdy nie oglądałam i zapewne nie oglądnę jak na razie...
piotr123 - Wto 30 Lis, 2010 19:02
Temat postu:
Kurr czemu nie mam Tele5 .... muszę się zadowolić tvn turbo po 00:00...
nasty_girl - Sro 01 Gru, 2010 09:22
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Filmy erotyczne na tele 5 to jedna z zabawniejszych rzeczy jakie widziałem, naprawdę godne polecenia : )


Aż się zaczęłam zastanawiać, czy mam tele 5biggrin
Shaunri - Sro 01 Gru, 2010 09:33
Temat postu:
Powinienem dostać jakąś kasę za nakręcanie im biznesu, bo tego kanału chyba nikt nie ogląda : )
piotr123 - Sro 01 Gru, 2010 16:58
Temat postu:
Fuc* yeah kocham tą kablówke !!! przeszukałem jeszcze raz ręcznie wszystkie częstotliwości i znalazłem tele 5 !!

PS:Zobaczę w piątek bo teraz mam dużo nauki Razz (zagrożenie z Niemieckiego)

Woow na forum działaa cenzura czy to jakiś mod ? bo napisałem fu*ck i pisało [cenzura]
nasty_girl - Sro 01 Gru, 2010 17:08
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Powinienem dostać jakąś kasę za nakręcanie im biznesu, bo tego kanału chyba nikt nie ogląda : )


Przydałby im się taki spec od marketingu. Bo rzeczywiście, ciężko mi powiedzieć czy taki kanał w ogóle mam;p

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group