Dzieci OnLine

Zabawy - Bajki dla dzieci

mar0987 - Czw 09 Gru, 2010 00:07
Temat postu: Bajki dla dzieci
Powiedzcie co myślicie o oglądaniu kreskówek przez dzieci. Bo słyszałam różne opinie... Tyle się mówi o tym jakich głupot uczą teraz bajki - ja zawsze staram się przynajmniej puszczać te mądre np. smerfy. Co uważacie - dawać bajki czy nie?
Shaunri - Czw 09 Gru, 2010 09:18
Temat postu:
Chyba jedynie Tremere ma tutaj bubu, ale jeśli już bym miał wybierać, to wolałbym żeby moje dziecko oglądało jakieś dextery, czy inne muminki, niż te odmóżdżacze typowo dla malutkich dzieciaków, które wyglądają jakby ktoś tam coś nielegalnego brał przy ich tworzeniu.

A tak nieco poważniej - wszystko w odpowiedniej ilości, bez przegięć i pewnie nic się złego nie stanie : )
LoveHerMadly - Czw 09 Gru, 2010 17:07
Temat postu:
Niezła reklama.
Shaunri - Czw 09 Gru, 2010 21:40
Temat postu:
Łał, jakiegoś zaćmienia umysłowego dostałem że tego nie zauważyłem chyba ; )
pitrasia - Sob 11 Gru, 2010 13:32
Temat postu:
A ja tam reklamy nie widzę... Zwykła dyskusja na temat tego, czy bajki są dobre czy nie...
Riaga - Sob 11 Gru, 2010 13:49
Temat postu:
Bo Shaunri lub też inny mod zainterweniował i ją usunął. I faktycznie, sprytnie reklamują.
LoveHerMadly - Pon 13 Gru, 2010 14:05
Temat postu:
pitrasia, no trudno, nie zdążyłaś zobaczyć już nieistniejącego linka Wink
pitrasia - Pon 13 Gru, 2010 17:20
Temat postu:
I raczej nie zobaczę Smile

Dziwi mnie to, że nasze forum jest tak atakowane przez boty i inne tego typu rzeczy. Przecież jest tak opustoszałe, że mi by się nie chciało pisać...
Shaunri - Wto 14 Gru, 2010 09:06
Temat postu:
Pewnie strona dzieci-online jest gdzieś tam na górze w wyszukiwarkach, dlatego tak jest : )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group