Dzieci OnLine

Inne działy - Dziwne i nietypowe jedzenie

LoveHerMadly - Wto 14 Gru, 2010 21:44
Temat postu: Dziwne i nietypowe jedzenie
Jecie np. ogórki kiszone z Nutellą albo miodem?
Chleb z szynką i dżemem?
Chleb z serem żółtym i dżemem?
Chleb z przecierem pomidorowym i cebulą?
Chipsy z lodami?
Pierogi ruskie z ketchupem?
Shaunri - Sro 15 Gru, 2010 08:27
Temat postu:
Słyszałem że moje jedzenie kanapek z masłem i z dżemem jest dziwne, ale spotkałem też innych którzy robią tak samo : )
nasty_girl - Sro 15 Gru, 2010 09:02
Temat postu:
Z masłem i dżemem dziwi? Sama tak nie robię, ale w sumie masła prawie nie używam.. Ale to chyba normalne? Wink
Shaunri - Sro 15 Gru, 2010 12:36
Temat postu:
Słyszałem już dobrych parę razy że to chore/dziwne/krzywe/cokolwiek i że nikt normalny tak nie robi bo masło to, bo masło tamto, a bo dżem to, a bo dżem tamto. Ale bądź co bądź kanapka z samym dżemem smakuje jak sucharek jakiś : )
LoveHerMadly - Czw 16 Gru, 2010 19:21
Temat postu:
Dziwne masło z dżemem? Jem tak. Co innego z masłem i pasztetem... Czy też masłem i nutellą...
Shaunri - Czw 16 Gru, 2010 20:50
Temat postu:
A czemu co innego? Z pasztetem i z nutellą też daję masło, bo po prostu lepiej to smakuje. Tak jak mówię - bez smakuje jak suchar, masło zmiękcza kanapencję ; )
nasty_girl - Czw 16 Gru, 2010 21:03
Temat postu:
Z jednej strony może masz rację.. a z drugiej zabijać smak nutelli masłem?
Shaunri - Pią 17 Gru, 2010 08:22
Temat postu:
Ale przecież masło nie zabija smaku nutelli! Sprawia tylko że kiedy bierzesz "gryza" to nie zapycha Ci się cała paszcza czekoladą i całe jedzenie jest znacznie przyjemniejsze : )

No, przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy : )
pitrasia - Pią 17 Gru, 2010 14:44
Temat postu:
Ja tylko nie dodaje masła do nutelli. Ale może to dlatego, że nie przepadam za chlebem z nutellą... Za to jak robię sobie grzanki, to tak trochę trzeba zmiękczyć tą kromkę więc trochę masła daję. Inaczej jest suche jak wielki suchar.

A co do dziwnego jedzenia to dobra jest biała czekolada z chipsami o smaku zielonej cebulki... Teraz mówię serio. Dużo osób mi nie wierzyło, póki sami nie spróbowali Smile
LoveHerMadly - Nie 02 Sty, 2011 20:19
Temat postu:
Ja lubię jeść kanapki z filmem.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group