Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Proszę o poradę

anomaria - Wto 28 Gru, 2010 12:36
Temat postu: Proszę o poradę
Mam jednego kolegę z którym naprawdę dobrze się rozumiemy. Poznałam go na początku tego roku- dołączył do mojej grupy na kursie językowym. Czasem po zajęciach zapraszał mnie na kawę i mogłam z nim przegadać cały wieczór na najróżniejsze tematy. Ostatnio jednak posunął się trochę za daleko.
Rozmawialiśmy o tym jak zachowują się niektóre dziewczyny a on zapytał mnie czy jestem dziewicą!.
Nigdy bym się nie spodziewała takiego pytania z jego strony . Po prostu mnie zatkało.
Nie wiem teraz jak się zachować i co o tym myśleć. Trochę mnie rozczarował i pewnie nie będę się już przy nim czuła tak swobodnie.
Czy może to ja jestem jakaś dziwna i przesadzam?
Shaunri - Wto 28 Gru, 2010 12:50
Temat postu:
Kwestia człowieka, dla jednego takie pytanie nie jest niczym strasznym, dla innego jest - ale żeby od razu "nie wiedzieć teraz jak się zachować i co o tym myśleć"? Pytanie jak każde inne.

Kwestia nie jest już "jak się teraz zachować", tylko była wtedy jak to powiedział - trzeba było stwierdzić żeby się nie zapędzał, żeby było jasne jak się wobec siebie macie zachowywać. Życie to sztuka kompromisu.
pitrasia - Wto 28 Gru, 2010 19:45
Temat postu:
Dla mnie by to było normalne pytanie, bo mam dopiero 13 lat. Ale jak bym była starsza, to nie wiem, jak bym się zachowała...
anomaria - Wto 28 Gru, 2010 23:34
Temat postu:
[quote="Shaunri"] trzeba było stwierdzić żeby się nie zapędzał[/quote]

Stwierdziłam to.

Nie jestem pruderyjna, chociaż z poprzedniego postu może tak wynikać.
Jasne, że mogę odpowiedzieć na każde pytanie, zastanawia mnie tylko po co mu to wiedzieć. Mi nigdy nie przyszłoby do głowy pytać znajomych o takie sprawy –
niech sobie robią co chcą .

W tym roku byłam przez tydzień w Tunezji. Kiedy kogoś poznałam i zaczęłam rozmawiać to prędzej czy później pojawiało się pytanie o moje dziewictwo.
Tłumaczyłam to sobie inną kulturą i cieszyłam, że przynajmniej w Polsce mogę z kimś normalnie porozmawiać…
Dlatego też piszę na tym forum, bo nie umiem zrozumieć chłopaków i nie wiem co o tym myśleć.
W sumie przyznaję rację- pytanie jak każde inne- i może robię z i igły widły, ale wkurza mnie takie zachowanie.
Shaunri - Sro 29 Gru, 2010 10:32
Temat postu:
No to już mu musisz wytłumaczyć że Cię to wkurza, Ja tylko mogę powiedzieć że nie ma potrzeby dopisywać do sytuacji całej filozofii i po prostu chłopak z ciekawości zadał pytanie. Może jest to typ człowieka który lubi wymieniać się doświadczeniami? Wbrew pozorom dosyć dużo takich ludzi.

Tak czy owak nic złego/nienormalnego/cokolwiek : )
pitrasia - Pią 04 Lut, 2022 23:57
Temat postu:
24 lata- still w miare normalne pytanie biggrin Ale teraz mam męża wiec nikt nawet nie pomyśli zapytać :"D

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group