Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Strach przed reakcją rodziców..

Gunia - Nie 02 Sty, 2011 14:54
Temat postu: Strach przed reakcją rodziców..
A więc tak.. Temat pasuje do kilku działów ale dałam tu, ponieważ boję się rodziców..

A więc miesiączkuje jeszcze nie z dokładnością do dni ale tak mniej więcej na końcu każdego miesiąca.. W listopadzie się spodziewałam miesiączki ale jej nie miałam myślałam, że się po prostu spóźnia.. Czekałam na nią cały miesiąc ale nic. Mamy już początek stycznia a ja dalej od tego czasu nie miesiączkuję.. Nie współżyłam jeszcze z chłopakiem (jestem dziewicą). Jednak mimo tego chodzi mi po głowie ta okropna myśl że jestem w ciąży.

Jak mam powiedzieć powiedzieć o tym mamie, że chce iść do lekarza. Zasypie mnie pytaniami. W szkole mój były chłopak rozpowiedział, że się puszczam a to nie prawda i obawiam się jak ludzie zareagują gdy to będzie ciąża. W dodatku mój tata jest BARDZO NEGATYWNIE nastawiony na nastoletnie matki.

Jeśli jest ktoś w stanie mnie uspokoić, bądź jakoś pomóc, wytłumaczyć.. niech napisze.. Sad
nasty_girl - Nie 02 Sty, 2011 17:40
Temat postu:
Zamiast wierzyć w niepokalane poczęcie po prostu zrozumieć, że okres w tym wieku zdarza się być nieregularny. A jeżeli masz już dłużej i był regularny wprost powiedzieć mamie.
Riaga - Nie 02 Sty, 2011 18:46
Temat postu:
W ciąży nie jesteś na pewno - nie mam pojęcia, czemu taka głupota ci do głowy przyszła. Tak jak Nasty powiedziała - na początku miesiączki są bardzo nieregularne. Jakoby, że było to wałkowane wiele razy na WDŻ-cie, to jak przez 3 miesiące okresu nie będzie, to należałoby wybrać się do ginekologa.

Dużo czynników może opóźniać okres. Znając los u ciebie spóźniał się z przyczyn "naturalnych", czyli nieregularności na początku miesiączkowania u młodych dziewcząt, a potem doszedł do tego stres przed ciążą.
Głowa do góry : )
Gunia - Nie 02 Sty, 2011 20:00
Temat postu:
miesiączkuje już od ponad roku
pitrasia - Sro 05 Sty, 2011 17:13
Temat postu:
Ale reguluje się kilka lat. A jeśli się odchudzasz, albo bardzo stresujesz w ostatnim czasie, to może być powodem zaniknięcia miesiączki. Ciąża to na 1000000% nie jest Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group