Dzieci OnLine

Twój wolny czas - NAPISZ

Blanka - Wto 19 Sie, 2003 20:39
Temat postu: NAPISZ
NAPISZ JAK NAJCHETNIEJ SPEDZASZ WOLNY CZAS
Anonymous - Wto 19 Sie, 2003 20:49
Temat postu:
Słucham muzyki, chodze na to forum.
Anonymous - Sro 20 Sie, 2003 09:10
Temat postu:
Ja Ide Na Dwór A Jak Wracam To Pisze Na Forach I Gg
Anonymous - Sro 20 Sie, 2003 10:52
Temat postu:
A ja najczęściej spotykam się ze znajomymi
Lilly - Pią 22 Sie, 2003 13:32
Temat postu:
Ja tak jak Wero i Nene. I jeszcze, bawie sie ze szczurkiem, ogladam TV, czytam gazety...
cornelia - Sro 27 Sie, 2003 13:22
Temat postu:
Lubie spacery
Kamix - Sro 27 Sie, 2003 16:55
Temat postu:
Wolny czas spedzam z dziewczyna Laughing , pisze na forum i spotykam sie z przyjaaciulmi Very Happy
Anonymous - Czw 04 Wrz, 2003 20:42
Temat postu:
Kamix napisał/a:
Wolny czas spedzam z dziewczyna Laughing , pisze na forum i spotykam sie z przyjaaciulmi Very Happy

A ile to ty ich masz Smile
Iśka - Czw 04 Wrz, 2003 20:56
Temat postu:
Nene napisał/a:
Słucham muzyki, chodze na to forum.


Ja podobnie, tylko jeszcze chodzę na gg Very Happy i czytam Very Happy...
Szalona - Pią 05 Wrz, 2003 18:35
Temat postu:
Nene napisał/a:
Słucham muzyki, chodze na to forum.

JA podobnie jak Nene, tylko, że wychodze na polko spotkać się z przyjaciółmi i trochę zabawić.A oprócz tego forum wchodze na różne stronki. Very Happy Wink Chociaż ostatnio jak na forum juz przeczytam wszytsko to rochę mi się nudzi może polecicie jakąś stronkę. Muszę jednak przyznać, że byłam już na wielu Forum lecz po kilku dniach mi się znudizł.o i byłam góra tydzień a tutaj jeste,m już długo. Wink Very Happy Smile
Gościówa - Pią 05 Wrz, 2003 19:21
Temat postu: wolny czas
Spotykam się z przyjaciółmi, wchodze na gg, lub na forum, czytam gazety lub ksiązki, maluje, pisze pamiętnik, słucham muzyki, oglądam telewizje, ide jeździć na deskorolce, itp itd ;]
Eregoth - Pią 05 Wrz, 2003 21:18
Temat postu:
ogladam mange siedze na strona o m&a gram w kosza i pisze na forum i robie stronke Razz
Anonymous - Pią 12 Wrz, 2003 21:07
Temat postu:
a ja robie wiele rzeczy na forum oprócz teraz to nigdy nie siedze, czytam ,uprawiam różne sporty, wychodze gdzieś ze znbajomymi albo po prostu siedze i pstrykam pilotem z kanału na kanał
Tisiana - Sob 04 Paź, 2003 08:53
Temat postu:
jA NAJCZĘŚCIEJ SŁUCHAM MUZYKI I SIEDZE NA INTERNECIE,SPOTYKAM SIĘ I GADAM ZE ZNAJOMYMI,IDĘ DO JAKIEGOŚ SUPERMARKETU,OGLĄDAM TV,CZYTAM GAZETKI,GRAM NA KAMOPUTERZE,ŚPIEWAM SOBIE Laughing ,ITP.
..::Ulka::.. - Sob 04 Paź, 2003 13:51
Temat postu:
Ja najczęściej słucham muzy, chodze po nezie lub spotykam się ze znajomymi.
Pulkownik Nikt - Sro 26 Lis, 2003 17:02
Temat postu:
Siedze przed komputerem a przed nim na krzesle:
Jem spie czytam slucham muzyki karmie kota a wszystko co jest poza monitorem i pokretlem od glosnika mam gdzies ;P

Oczywiscie naszczescie tak nie jest:) Lubie sport uprawiac ( cwiczyc itp )
Ale nie lubie za bardzo biegac ani jezdzic na rowerze za to lubie spacery:)
Bo jak biegam to szybko kolki dostaje ;P troche mam sadelka ale przez to ze jest zima to wogle nie cwicze chyba ze lekkie rozciaganie bo i tak wracam do domu i spac Smile bo juz sie ciemno robi Razz
Anonymous - Nie 21 Gru, 2003 21:14
Temat postu: wszyscy tacy sami
słuchajcie ludziska nie chce nikogo obrazic ale pzeczytajcie ten temat _ wszyscy jstescie tacy sami niczym sie nie wyróżniacie nie robicie i nie potraficie nic rzadko spotykanego !!!!!!! zamista siedzic cały czas przed kompem zajmijcie sie czym . Na przykład moim sposobem na zycie jest muzyka instrumen6talna . Mam 13 lat a od 9 gram na fortepianoie , 0d 7 na skrzypcach . Skonczyłam szkoły muzyczne wybieram sie w przyszłości na studia . Koncertuję z znajomymi ze szkoły w prestizowych zagrancznych salach koncertowych (gł niemcy , francja miałam jeden koncert w japonii) odkryjcie w sobie ta;ent i pokazcie go światu
codi - Pon 22 Gru, 2003 16:43
Temat postu:
ja najczęściej gram na kompie
i słucham muzy Very Happy
mroweczka - Pon 22 Gru, 2003 20:55
Temat postu:
Ja:
a) siedzę na kompie
b) czytam książkę
c) jestem na harcerstwie
d) jestem na koniach
e) spotykam się z przyjaciółmi/kami Wink
f) siedzę na telefonie gadając z przyjaciółmi/kami Very Happy
Pulkownik Nikt - Wto 23 Gru, 2003 01:10
Temat postu:
Cytat:

słuchajcie ludziska nie chce nikogo obrazic ale pzeczytajcie ten temat _ wszyscy jstescie tacy sami niczym sie nie wyróżniacie nie robicie i nie potraficie nic rzadko spotykanego !!!!!!! zamista siedzic cały czas przed kompem zajmijcie sie czym . Na przykład moim sposobem na zycie jest muzyka instrumen6talna . Mam 13 lat a od 9 gram na fortepianoie , 0d 7 na skrzypcach . Skonczyłam szkoły muzyczne wybieram sie w przyszłości na studia . Koncertuję z znajomymi ze szkoły w prestizowych zagrancznych salach koncertowych (gł niemcy , francja miałam jeden koncert w japonii) odkryjcie w sobie ta;ent i pokazcie go światu


Oł je bejbe biggrin Lets bi burak biggrin Ja nic nie robie szczegolnego? A co z tego przynajmniej nie jestme gwozdziem ktorego rodzice wbili tam gdzie chcieli i robie to co chce rozwijam swoje swiatopoglady i nie daje sobie z gory nazucac tego jak mam pojmowac swiat i nie przyjmuje lepszego pierwszego swinstwa ktore media i kosciol daja i to ja wlasnie lubie i kocham ponad wszystko wolnosc umyslowom ktora daje mi mozliwosc patrzenia na swiat taki jaki jest a nie taki jakim chca go przedstawic ludzie ktorzy sie specjlaizuja w manipulowaniu tenpymi szarymi tlumami.
Pozatym o wyjazd nie trudno mozliwe ze bedzie sie mna jakas szkocka rodzinka opiekowac przez jakis czas jesli dobrze mi z angielskiego pojdzie Razz.A nudne zycie to nie takei zycie w ktorym nic szczegolnego sie nie robi nudne zycie to takei zycie ktorym sie nei kieruje lub dawno stracilo sie ster i dalo sie soba manipulwoac bo tak latwiej.
A takze zycie nudne to takie zycie o ktore sie nie dba nie dba sie o swoje cialo ani umysl by byc tenpym chopel riolniczym ktory tylko slucha tego co jest w telewizji i uwaza sie za lepszych od innych bo np slucha muzyki pop bo tego wszyscy sluchaja nie? Razz.

Wcale nie chce cie krytykowac tylko przedstawiam swoje zdanie bo troche sie podbuzylem gdyz na poczatku twoj post zabrzmial jak wywyzszanie sie ale teraz spojzalem na niego jak na opiinie i jest okej Smile Ale post juz napisalem wiec go wysle ło Razz
Myszorka - Sob 10 Kwi, 2004 06:47
Temat postu: odp
Ja spedzamwolny czas tak jak moi poprzednicy nic dodac nic ujac
_szyszka - Sob 10 Kwi, 2004 07:05
Temat postu:
Myślę, że dużą rolę mają tu pory roku.
Surprised W Zimę:chodzę na sanki, itp.
We Wiosnę:Idę na dwór, do koleżanek,jestem na kompie
W lato: kąpię się, idę na dwór,
A w jesień:Chodzę na spacery,jestem na kompie.
PS.Zapomniałam napisać że w lato uprawiamy różne dziedziny sportów Wink
Idda - Sob 10 Kwi, 2004 12:49
Temat postu:
Ha!Ja tez gram na skrzypcach,panie Nikt!RazzRazzI jakoś nie jestem burakiem,nie???? Evil or Very Mad Very Happy RazzA tak w ogóle,to zgadzam się z moją poprzedniczką,że to,co robię w wolnym czasie,zależy tez od pory roku.Więc tak:
wiosna-oglądam przyrodę budzącą się do życia,czytam,biegam po dworze z przyjaciólkami,uprawiam czary(najlpeszy miesiąc to kwiecień i maj Very Happy ),no i siedzę na moim kochanym forum! Very Happy
lato-ciągle gram w piłkę na dworze z koleżankami(jak nie w kwadrat,to w siatę,jak nie w siatę,to w rugby Very Happy ),bawię się w podchody,zakiładam "bar szybkiej obługi Ida" Very Happy Hehe....oj...długo bym jeszcze wymieniała Very Happy No!I oczywiście na obóz jadę!
jesień-robię bukiety z liści,zasuszam je,często chodzę na spacery,a jak wracam,piję herbatę z malinami Very Happy
zima-dla mnie to jest pora snu Very Happy Dla niektórych jednak czas największej aktywności fizycznej(bez skojarzeń Very Happy ),ale też dość duzo siedzę na dworze,bijąc się na śnieżki,siłując się,zjezdżając z góry smierci....i tak dalej.. Very Happy



NO I OCZYWIŚCIE ZAWSZE BAWIĘ SIĘ W ACTION MENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Chesterka - Pon 08 Lis, 2004 23:04
Temat postu:
Ja słucham muzy, łażę po necie Razz i smsuję z przyjaciółkami (może to nie na długo ale trochę czasu zajmuje) Mr. Green
Kinga - Wto 09 Lis, 2004 17:47
Temat postu:
Cze
A ... a co to jest wolny czas ?

he he a tak na serio to moze napisze jak wogóle spędzam czas biggrin

No więc zazwyczaj większość mojego czasu pochłania moje ukochane Gimnazjum czyli moja superowa szkoła (nie bierzcie tego na powaznie Razz tzn słów "superowa" i "ukochane" chociaż moze ... ).
Pozatym kolejną część czasu pochłania mi ... odrabianie lekcji no i nauka ... Pozatym szkoła muzyczna i mój kochany przyjaciel keyboard oraz zespół (łee aktualnie nie mam czasu na niego zbytnio) a jeśli nie zespół to ćwiczenia śpiewu ze znajomą a czasem sama Wink
Kolejna sprawa to taniec : towarzyski, break dance, chirleaderski (jesli tak to można nazwać) i roznego rodzaju uklady grupowe i samodzielne typu (elektro itp)
Pozatym sport : koszykówka, biegi, gimnastyka artystyczna i takie różne Wink
Kolejna sprawa to komp biggrin a tu ... gg, forum, stronki ktore robie, itp
Jeszcze zajecia roznego typu ... kółka zainteresowań : matematyczne, ekologiczne itd itd
No i ciazy na mnie funkcja przwodniczacej sekcji kronikarskiej i sekcji fotograficznej
Pozatym musze robic ksiege absolwentów
Mój piesio tez zajmuje mi troche czasu i bratanica też Wink

I najważniejsze to spotkania ze znajomymi Smile bo uwielbiam kontakt z ludzmi biggrin
Te rozmowy wypady do pubu Smile ehh Wink no i imprezki Wink sluchanie muzy Wink
I wiele wiele wiele innych rzeczy

I to wlasnie jak spedzam swój "wolny" czas biggrin
Malvina - Wto 09 Lis, 2004 20:37
Temat postu:
Mi prawie cały wolny czas zajmuje sport i spotkania ze znajomymi...Wink) Trenuję koszykówkę..siatkówkę...czasami zajecia na basenie Smile))
Ze znajomymi spotykam się najbardziej w weekendy i wieczorami... W wolnym czasie siedzę oczywiscie na kompiee;]
Anonymous - Wto 09 Lis, 2004 21:03
Temat postu:
Ohh, ja mam szkołę, potem hiszpański pozalekcyjny. Często mam jakieś zajęcia dodatkowe np. kółko polonistyczne, zespół cheerliderek szkolnych, (wiem, to głupie - ale fajnie jest Wink) zespół teatralny itd.
We wtorki i czwartki szkoła muzyczna, a w sobotę szkolny zespół fantastyki.
Dużo tego... Crying or Very sad
Kinga - Wto 09 Lis, 2004 21:06
Temat postu:
Cze
Zapomniałam o najważnieszym biggrin

O zajęciach plastycznych Smile w piątek i sobotę Wink wieczorkami Smile
O pozalekcyjnym rosyjskim

O książkach Smile które lubię czytać
Anonymous - Wto 09 Lis, 2004 21:13
Temat postu:
No u mnie to z wolnym czasem troszkę krucho Wink Ale jeżeli on się pojawi to najczęściej siadam sobie do kompa i wtedy gadam na gg, przeglądam fora dyskusyjne lub bawię się html-em Wink Często sobię wychodzę na dwórek pomachać nunchakiem oraz pojeździć na desce, jednak to drugie staje się ostatnio niemożliwe przez tą piękną pogodę. Do prawie wszystkiego towarzyszy mi muzyka biggrin I jeszcze do kina sobie od czasu do czasu pójdę czy poczytam książkę Wink Nie mogę również pominąć moich kumpli którzy na mnie zawsze czekają aż nie wyjdę na dwór Razz
Więc mój wolny czas wykorzystuję do maximum Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group