Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Do deg'a!

girl_in_black - Sro 27 Sie, 2003 21:01
Temat postu: Do deg'a!
Sorki że tak bepośrednio. Ale czy dla Ciebie aktywność(czyli około 20 postów na dzień) to jest nabijanie sobie punktów?(!Przeczytaj zanim zadasz pytanie!- Twoja wypowiedź) Czyli jak ja mam dużo postów na dzień to będą one blokowane? No szkoda.
Marcinek - Sro 27 Sie, 2003 23:27
Temat postu:
Deg napisał, że nie powinno się pisać bezsensownych postów w stylu "OK", a jeśli posty są sensowne, to możesz ich pisać dużo, to chyba logiczne.
Villemo - Czw 28 Sie, 2003 01:08
Temat postu:
chybaże piszesz na forum zabawy...
Gościówa - Czw 28 Sie, 2003 10:49
Temat postu:
Gilrl_in_black nastepnym razem czyytaj uwaznie posty dwga bo chyba cos ze zrozumialas !!! Deg kasuje tylko poisty bezsensowne...kutkie...powtarzające sie czy bluzgane!!
Nieznajoma13 - Czw 28 Sie, 2003 15:00
Temat postu:
A tak wogóle nie wiem..... ale chyba to powinno być z tąd wyżucone! Nobo to nie pasuje jakoś do tematu "dojrzewanie" sorry ale mówie chyba prawde! Rolling Eyes
Xesquio - Czw 28 Sie, 2003 15:03
Temat postu: Re: Do deg'a!
girl_in_black napisał/a:
Sorki że tak bepośrednio. Ale czy dla Ciebie aktywność(czyli około 20 postów na dzień) to jest nabijanie sobie punktów?(!Przeczytaj zanim zadasz pytanie!- Twoja wypowiedź) Czyli jak ja mam dużo postów na dzień to będą one blokowane? No szkoda.

Po pierwsze ten post jest zbędny bo mogłaś mu wysłać informacje osobistą a nie rozgłaszać to na forum. Teraz dorabiasz sobie beznadziejnie posty Evil or Very Mad Evil or Very Mad
deg - Czw 28 Sie, 2003 18:41
Temat postu:
Girl: mój post, o którym piszesz, wysłałem 27 stycznia 2003 i dotyczył pewnego, niezbyt mądrego zachowania kilku dziewczyn na forum. Nie będę Ci pisał o jakie zachowanie i o kogo konkretnie chodzi, bo to sprawa dawno zapomniana i wybaczona Smile.

Zmieniłem ten post - dodałem informację, że jest nieaktualny. Teraz OK?

Piszesz fajne posty i pisz ich tyle, ile chcesz. Jeśli będą sensowne i na temat, to nikt Ci ich nie będzie usuwał.

Teraz jasne?
Anonymous - Nie 31 Sie, 2003 18:50
Temat postu:
Hehehe, i kto to mówi...
girl_in_black - Wto 02 Wrz, 2003 19:33
Temat postu:
ok deg. jasne Wink
Akacja12 - Sro 01 Paź, 2003 09:44
Temat postu:
no chiba tak powinno byc...
ale tak bez przesady Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group